صفحه 2 از 135 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi192002 نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم ببینم در حال حاضر اوضاع ویزا برای اسپانیا چه جوریه؟ من می خوام برای فرصت مطالعاتی برم اونجا و وزارت علوم هزینه هامو میده. در حال حاضر چقدر طول می کشه تا وقت بدن به من؟
    سلام

كلا تمايل چنداني به بورس وزارت علوم ندارن. اما خوب فكر مي كنم مشكلي نداشته باشين. اما اگر براي كشور اروپايي ديگه اي (به جز فرانسه) اقدام كنيد بهتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    linguistics

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

سلام بر دوستان
    سوال من اینه که اگر مدارک من تا 16 آبان تایید بشه زودترین زمان ممکن برای اومدن ویزا کی خواهد بود؟
    من برای فرصت مطالعاتی میرم و اگر تا آخر آبان از کشور خارج شم میتونم از امکان فرصت مطالعاتی استفاده کنم.
    سوال دیگه من: ارزونترین دارالترجمه برا اسپانیایی کدوم دارالترجمه است؟

Junior Member

سلام دوستان دو تا سوال داشتم.
    1. من برای فرصت مطالعاتی (6 ماهه) اقدام کردم و واسه 11 دسامبر وقت سفارت دارم. تو مدارک نوشته عدم سو پیشینه و گواهی سلامت لازمه ولی تو پست های قبلی اکثر بچه ها گقتن برای 6 ماه لازم نیست. من این دو تا رو گرفتم ولی هنوز ترجمه نکردم. به نظر شما این دو تا مدرک لازمه حتماً ببرم واسشون یا نه؟
    2. من علاوه بر نامه ساپورت مالی وزارت علوم (ماهی 1008 یورو) حدود 10 میلیون تومن هم به مدت 2.5 ماهه که تو حساب گذاشتم. به نظر بچه هایی که تجربه دارن شانس ویزای من چقدره؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واح

1. من برای فرصت مطالعاتی (6 ماهه) اقدام کردم و واسه 11 دسامبر وقت سفارت دارم. تو مدارک نوشته عدم سو پیشینه و گواهی سلامت لازمه ولی تو پست های قبلی اکثر بچه ها گقتن برای 6 ماه لازم نیست. من این دو تا رو گرفتم ولی هنوز ترجمه نکردم. به نظر شما این دو تا مدرک لازمه حتماً ببرم واسشون یا نه؟
    2. من علاوه بر نامه ساپورت مالی وزارت علوم (ماهی 1008 یورو) حدود 10 میلیون تومن هم به مدت 2.5 ماهه که تو حساب گذاشتم. به نظر بچه هایی که تجربه دارن شانس ویزای من چقدره؟
    دوست عزیز من من خودم ویزای دانشجویی بلند مدت گرفتم ولی یکی از دوستان که شرایطش مثل شما بود بهش گفتن حسابشو تقویت کنه فک کنم اگه می تونی تقویتش کن مثلا تا 30 تومن

Junior Member

این دو مدرک جزء مدارک عمومی هر نوع ویزای محسوب می شه پس بهتره که داشته باشید

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نه لازم است آنها حتما می خواهند ریسک نکنید این دو تا مدرک برای هر سفر غیر توریستی لازمه شما وقت آنچناتی ندارید بایستی حتما به اسپانیایی ترجمه و تاییدیه وزارت امورخارجه و نهایتا سه شنبه ها تحویل سفلرت بدهید و انها هم تایید کنند

موفق باشید

Junior Member

یکی این گواهی سلامت پزشکی فرم خاصی داره یا نه؟ یا فقط یه گواهی سوری هس؟
    دوم این بیمه نامه که می خواد چه جوری می شه گرفت؟ من یه فرصت شش ماهه مطالعاتی می خوام برم
    این دو تا رو می شه بگین چه جوریه؟شرمنده چون من زیاد اینجا نمی ام گفتم مسنجر

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط alisanchem نمایش پست ها
    یکی این گواهی سلامت پزشکی فرم خاصی داره یا نه؟ یا فقط یه گواهی سوری هس؟دوم این بیمه نامه که می خواد چه جوری می شه گرفت؟ من یه فرصت شش ماهه مطالعاتی می خوام برم این دو تا رو می شه بگین چه جوریه؟شرمنده چون من زیاد اینجا نمی ام گفتم مسنجر
    با سلام هیچ فرمت خاصی ندارد صرفا به نام شما اشاره شود و دقیقا ذکر شود بنا به آرمایش های انجام شده ایشان هیچگونه بیماری عفونی و واگیر دار نظیر ایدز ئ هپاتیت و سل ندارد و در سلامت کامل به سر می برد

امضا - مهر نظام پزشکی و نهایتا تایید نظام پزشکی بعدش هم سه شنبه صبح اول وقت می بری سفارت و می دی تایید و اونا به ازای هر مدرک 10 تومن از شما می گیرن در فرم ها نوشته باید در دو نسخه باشه ولی سفارت یک نسخه را می گیرد

بیمه نام برای زمانی که شما ویزا گرفته اید و سفارت به شما می گه برو بیمه و بلیطت را تهیه کن جلوی در آقای سخی زاده همیشه هست می توانی آنی از ایشان بگیری

برای فرصت مطلاعاتی باید مدارک اقامت 6 ماه را تهیه و تنظیم کنی

Junior Member

سلام دوستان
    من پنج ماه قبل ویزای دانشجویی شش ماهه برای فرصت مطالعاتی دوره دکتری رو از سفارت اسپانیا گرفتم.
    چند نکته به نظرم میرسه که اینجا مینویسم:
    من زمان زیادی رو صرف گرفتن و ترجمه گواهی سلامت و عدم سوء پیشینه کردم ولی روز ارائه مدارک گفتند برای ویزای کمتر از شش ماه لازم نیست و ازم نگرفتن.
    برای نوبت گرفتن واسه کارهای معمول میتونید ساعت 3 بعد از ظهر روز قبل برید و اسمتون رو تو لیستی که روی در هست بنویسید. بهتر از صبح خیلی زود رفتنه!
    روز ارائه مدارک اونها مرتب کنید و نقصی مدارک نداشته باشید
    دعوتنامه به زبان اسپانیایی باشه
    مدرک محل اقامت فراموش نشه، میتونه استادتون اون رو تو دعوتنامتون بنویسه
    نمونه فرم پر شده درخواست ویزا روی دیوار داخل سفارت هست. حتما اون رو بخونید تا جایی رو اشتباه پر نکنید. باید فرم ویزای ناسیونال را پر کنید.
    پیروز و سربلند باشید

سلام به همه دوستان . من امروز با این سایت آشنا شدم و واقعا سایت بسیار جالبی است. من خودم جواب برخی سوالاتم رو تونستم از این سایت و نوشته های اعضا بگیرم ولی باز برخی سوالات و تناقض هایی که شنیده ام باعث پرسیدن این سوالات می شه .
    من دانشجوی دکتری هستم و برای فرصت مطالعاتی از دانشگاه UAB بارسلونا دعوت نامه دارم و برای 16 ژانویه وقت دادن که مدارکم رو تحویل بدم
    سوالاتم اینها هستند اگر کسی لطف کند و راهنماییم کند ممنون می شم.
    1- در سفارت مدارک لازم برای تحصیل بیش از 6 ماه رو نوشته بود ، فرصت مطالعاتی 6 ماهه است . آیا برا این هم همان مدارک بیش از 6 ماه رو می خواد؟
    2- یک نفر که 3-4 سال پیش مشابه شرایط من رو داشت از ایشان - مدرک گواهی پزشکی - سو پیشینه - مدارک علمی نخواسته بودند. آیا الان هم برا فرصت مطالعاتی اونا رو نمی خواد یا لازم هست تهیه کنیم.
    3- نحوه اخذ ویزا برای همسر چطوریه؟ ( تو دعوت نامه اسم همسرم نیز است )
    4- برای دو نفر چه مقدار ساپورت مالی می خواد. من از وزارت علوم 1000 یورو ساپورت مالی هر ماه ( 6 ماه ) دارم این برای دو نفر کافیه ؟
    5- فرمی که به من دادن فرم درخواست ویزای شینگن است . اونو پر کنم یا باید نشنال را بگیرم و پر کنم؟
    بسیار ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)