صفحه 22 از 135 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa196 نمایش پست ها
    سلام به دوستان

همانطور که می دونیم فرآیند گرفتن ویزای کانادا بسیار طولانیه و هیچ تضمینی وجود نداره پس از 4-5 ماه انتظار، ویزا بیاد. همان طور که می بینیم، دوستانی که فوریه اقدام کردن هنوز هیچ جوابی نگرفتند. به نظرم، منطقی به نظر نمی رسه که تمام تخم مرغ ها را در سبد کانادا بچینیم. همونطور که دوستانی که قبلا ریجک شدن توصیه کردند، بهتره به موازات کانادا واسه کشور دیگه اقدام کنیم. کس از دوستان هست که این کار رو کرده باشه؟ پیشنادتون چیه؟ واسه چه کشوری اقدام کنیم بهتره؟
    سلام دوست عزیز، مگر شما هم مجدد برای کانادا اقدام کردید؟
    اینکه برای چه کشوری اقدام کنید کاملاً بستگی به رشته تحصیلی و هدف شما از رفتن داره، مثلاً اگر هدف شما انجام برخی آنالیزهای مدرن و پیشرفته است که در ایران موجود نیست باید امکانات آزمایشگاهی دانشگاههایی که رشته شما رو دارن بررسی کنید. ممکنه هدف شما کار کردن با یک استاد معروف باشه، یا بعضی اساتید فاند خوبی میدن و هزینه‌های شما رو متقبل میشن. بنظر من اگر قصد انجام این مرحله را دارید برای چند استاد مدارکتونو بفرستید و بهترین را شما بسته به هدفتون انتخاب کنید ولی یادتون نره دانشگاه رتبه الف باشه. بعدشم اگر مثلاً از اون دانشگاه پذیرش بگیرید در صورتی میتونید ساپورت وزارت را بگیرید که کانادا رو کنسل کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    اینکه برای چه کشوری اقدام کنید کاملاً بستگی به رشته تحصیلی و هدف شما از رفتن داره، مثلاً اگر هدف شما انجام برخی آنالیزهای مدرن و پیشرفته است که در ایران موجود نیست باید امکانات آزمایشگاهی دانشگاههایی که رشته شما رو دارن بررسی کنید. ممکنه هدف شما کار کردن با یک استاد معروف باشه، یا بعضی اساتید فاند خوبی میدن و هزینه‌های شما رو متقبل میشن. بنظر من اگر قصد انجام این مرحله را دارید برای چند استاد مدارکتونو بفرستید و بهترین را شما بسته به هدفتون انتخاب کنید ولی یادتون نره دانشگاه رتبه الف باشه. بعدشم اگر مثلاً از اون دانشگاه پذیرش بگیرید در صورتی میتونید ساپورت وزارت را بگیرید که کانادا رو کنسل کنید.
    ببخشید جمله اولم رو تصحیح می‌کنم. من شما را با آقای مهدی که قبلاً ریجکت شده بودن اشتباه گرفتم
    در ضمن در صفحه اول سفارت آنکارا چند روز قبل دیدم که سفارت از پست‌های طرف قرارداد خواسته بود که ار 11 تیر ماه دیگه مدارک دانشجویی رو پست نکن تا اونا وقت رسیدگی به پرونده‌ها رو داشته باشن و دانشجوها به ترم پائیزیشون برسن. شاید مدارک ما رو هم تا قبل سپتامبر بررسی کنن!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    سلام مجدد
    من واسه کانادا اقدام کردم البته نه مجدد، دو ماه پیش واسه اولین بار مدارکمو ارسال کردم، این امکان وجود نداره همزمان واسه چندجا اقدام کرد؟ می خوام از یکی از دانشگاه های خوب استرالیا هم پذیرش بگیرم به عنوان الترناتیو داشته باشم، اگه خدای نکرده دو روزه دیگه کانادا ریجکت شدم شوکه نشم! نظرتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa196 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    من واسه کانادا اقدام کردم البته نه مجدد، دو ماه پیش واسه اولین بار مدارکمو ارسال کردم، این امکان وجود نداره همزمان واسه چندجا اقدام کرد؟ می خوام از یکی از دانشگاه های خوب استرالیا هم پذیرش بگیرم به عنوان الترناتیو داشته باشم، اگه خدای نکرده دو روزه دیگه کانادا ریجکت شدم شوکه نشم! نظرتون چیه؟
    سلام دوست عزیز من که جمله اولمو تصحیح کرده‌ بودم!
    بله میتونید ارتباطتونو با استاد استرالیایی برقرار کنید و اگه راضی بود ازش درخواست دعوتنامه کنید تا اون موقع دو ماه دیگه هم میگذره و نتیجه کانادا هم میاد. اگه ویزای کانادا رو بگیرید باید خیلی با احتیاط به استاد استرالیایی بگید که نمی‌تونید برید اونجا!! من خودم با اینکه یکبار ریجکت شدم ولی دوباره هم مدارکمو برای کانادا فرستادم چون مواردی که من دنبالشم دانشگاه دیگه بطور کامل نیست.

Junior Member

سلام من امروز pass request شدم. درخواست ويزاي كار براي فرصت مطالعاتي داده بودم توي بهمن ماه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan22 نمایش پست ها
    سلام من امروز pass request شدم. درخواست ويزاي كار براي فرصت مطالعاتي داده بودم توي بهمن ماه
    سلام
    به سلامتی!! تبریک می گم، خبر خیلی خوبیه

شما ژانویه اقدام کردی 20 Jul ویزاتون اومد یعنی 6 ماه!! پس ماه هم حالا حالاها باید در انتظار بمونیم.

می تونم بپرسم تاریخ دعوتنامتون از کی تا کی بوده؟

Junior Member

سلام ممنون. دعوتنامم برای April بود ولی ازم نخواستن update کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan22 نمایش پست ها
    سلام ممنون. دعوتنامم برای April بود ولی ازم نخواستن update کنم
    من ماه می اقدام کردم، نامه پذیرشم از Jun 12 تا April 13 هست، یه کاور لتر گذاشتم روی مدارکم توضیح دادم پذیرشم یک ستاه هست اما من 6 ماه اونجا می مونم پس اگه از تاریخ شروع دعوتنامه گذشته باشه مشکلی پیش نمیاد و از این حرفا، نگرانم تاریخ پذیرش مشکلی پیش بیاره

Junior Member

نه این مشکلی ایجاد نمیکنه. من دوستی داشتم با شرایط شما ویزا گرفت. ایشالا ویزای شما به زودی میاد. مطمینن ویزای شما زودتر از ما میاد. ما مدارکمون جابجا شده از ایران به انکارا انقدر طول کشید

سلام تبریک
    بالاخره بعد از مدتها خبر خوش شنیدیم. همین الان دیدم یکی از دوستان با نام Heesamm هم پس ریکوئست شدن. دوستان خواهش میکنیم در مورد وضع مالی وزارت و پیدا کردن بلیط و بقیه مسایل تا اونجایی که به این تاپیک مربوط میشه ما رو بی اطلاع نذارین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)