صفحه 3 از 135 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط alizadeh_ab نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان . من امروز با این سایت آشنا شدم و واقعا سایت بسیار جالبی است. من خودم جواب برخی سوالاتم رو تونستم از این سایت و نوشته های اعضا بگیرم ولی باز برخی سوالات و تناقض هایی که شنیده ام باعث پرسیدن این سوالات می شه .
    من دانشجوی دکتری هستم و برای فرصت مطالعاتی از دانشگاه UAB بارسلونا دعوت نامه دارم و برای 16 ژانویه وقت دادن که مدارکم رو تحویل بدم
    سوالاتم اینها هستند اگر کسی لطف کند و راهنماییم کند ممنون می شم.
    1- در سفارت مدارک لازم برای تحصیل بیش از 6 ماه رو نوشته بود ، فرصت مطالعاتی 6 ماهه است . آیا برا این هم همان مدارک بیش از 6 ماه رو می خواد؟
    2- یک نفر که 3-4 سال پیش مشابه شرایط من رو داشت از ایشان - مدرک گواهی پزشکی - سو پیشینه - مدارک علمی نخواسته بودند. آیا الان هم برا فرصت مطالعاتی اونا رو نمی خواد یا لازم هست تهیه کنیم.
    3- نحوه اخذ ویزا برای همسر چطوریه؟ ( تو دعوت نامه اسم همسرم نیز است )
    4- برای دو نفر چه مقدار ساپورت مالی می خواد. من از وزارت علوم 1000 یورو ساپورت مالی هر ماه ( 6 ماه ) دارم این برای دو نفر کافیه ؟
    5- فرمی که به من دادن فرم درخواست ویزای شینگن است . اونو پر کنم یا باید نشنال را بگیرم و پر کنم؟
    بسیار ممنون
    با سلام

خوش آمدید در جواب سوالات شما باید بگم:

1. فرصت مطالعاتی شش ماه جز طبقه بندی " متقاضیان ویزا تا 6 ماه " می شود

2. گواهی سو پیشنیه و سلامت پزشکی جر مدارک عمومی است ولی من هم جدیدا از کسی شنیدم که سفارت بهش گفته لازم نیست تهیه انها ترجمه و تاییدیه ها کاری بسیار زمان بر است

3. سفارت اسپانیا به هیچ عنوان به همسر ویزا نمی ده و حتی شاید نام بردن همسر به عنوان همراه باعث ریجکت شدن شما شود ( اصلا اروپایی ها به همسر ویزا نمی دن یا اگر بدهند خیلی خیلی سخت )

4. سفارت رو بورس وزارت علوم خیلی حساب باز نمی کنه پشتوانه مالی شما هم شرطه شما برای هر ماه تقریبا 1000 یورو در نظر بگیرید و یا هر مدرک مالی دیگری که ثابت کند که شما تعلق خاطر به ایران دارید و حتما بر خواهید گشت نظیر سند ملک ماشین - مرخصی از محل کار و ....

5. فرم استاندارد است و باید فیلدهای مرتبط را پر کنید چون شما دوره تان کوتاه مدت است شاید این فرم را به شما داده باشند به هر حال هر فرمی که سفارت داده آنرا پرکنید و نمونه ر شده و توضیحات آن به زبان فارسی در داخل سالن انتضار سفارت در انتهای چپی روی شیشه چسبیده است می توانید ملاحظه بفرمایید

موفق باشید

Junior Member

سلام به همه دوستان . من امروز با این سایت آشنا شدم و واقعا سایت بسیار جالبی است. من خودم جواب برخی سوالاتم رو تونستم از این سایت و نوشته های اعضا بگیرم ولی باز برخی سوالات و تناقض هایی که شنیده ام باعث پرسیدن این سوالات می شه .
    من دانشجوی دکتری هستم و برای فرصت مطالعاتی از دانشگاه UAB بارسلونا دعوت نامه دارم و برای 16 ژانویه وقت دادن که مدارکم رو تحویل بدم
    سوالاتم اینها هستند اگر کسی لطف کند و راهنماییم کند ممنون می شم.
    1- در سفارت مدارک لازم برای تحصیل بیش از 6 ماه رو نوشته بود ، فرصت مطالعاتی 6 ماهه است . آیا برا این هم همان مدارک بیش از 6 ماه رو می خواد؟
    2- یک نفر که 3-4 سال پیش مشابه شرایط من رو داشت از ایشان - مدرک گواهی پزشکی - سو پیشینه - مدارک علمی نخواسته بودند. آیا الان هم برا فرصت مطالعاتی اونا رو نمی خواد یا لازم هست تهیه کنیم.
    3- نحوه اخذ ویزا برای همسر چطوریه؟ ( تو دعوت نامه اسم همسرم نیز است )
    4- برای دو نفر چه مقدار ساپورت مالی می خواد. من از وزارت علوم 1000 یورو ساپورت مالی هر ماه ( 6 ماه ) دارم این برای دو نفر کافیه ؟
    5- فرمی که به من دادن فرم درخواست ویزای شینگن است . اونو پر کنم یا باید نشنال را بگیرم و پر کنم؟
    بسیار ممنون
    سلام
    منم شرایطم مثل شماست برا 6 ماه فرصت مطالعاتی می رم
    من که تو این مدت نفهمیدم این سفارت اسپانیا به چه صراطی مستقیمه
    منم همین جوری دارم پیش می رم خدا به خیر کنه
    این یکتا نمی دونم خانمه اقاس هر چی هس تو دل خالی کردت استاده کلا
    امید وارم موفق باشین و منم ویزا بگیرم

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط alisanchem نمایش پست ها
    سلام
    منم شرایطم مثل شماست برا 6 ماه فرصت مطالعاتی می رم
    من که تو این مدت نفهمیدم این سفارت اسپانیا به چه صراطی مستقیمه
    منم همین جوری دارم پیش می رم خدا به خیر کنه
    این یکتا نمی دونم خانمه اقاس هر چی هس تو دل خالی کردت استاده کلا
    امید وارم موفق باشین و منم ویزا بگیرم
    سلام

من هم یک بنده خدایی هستم مثل همه شما جنسیت خیلی مهم نیست نیت ادم ها مهم از اینکه دوستان را راهنمایی می کنم لذت می برم و فکر می کنم این خدمت رسانی کمک به پیشرفت زندگی ام می کند

امیداوارم حرف هام کسی را ناراحت نکنه ولی همیشه سعی می کنم واقعیت را بگم هر چند که بعضی موقع ها برای ما خوشایند نخواهد بود به هر حال من در خدمت دوستان هستم

و برای همتون دعاگو هستم

موفق باشید

با عرض سلام و احترام خدمت دوستان عزيزم
    بنده دانشجوي دكترا دانشگاه شريف براي فرصت مطالعاتي قصد عزيمت به اسپانيا را دارم.
    چند سوال خيلي مهم دارم كه متواضعانه از دوستان متخصص خواهشمندم من را راهنمايي فرمايند:
    1) آيا همه ي مدارك ارايه شده به سفارت بايد اسپانيايي باشد يا انگليسي ره هم قبول دارند؟ اگر انگليسي بود ريجكت ميشويم يا اجازه ميدهند در اولين فرصت اسپانيايي اش را تحويل دهيم؟
    2) آيا براي ويزاي 4 ماه فرصت مطالعاتي (من 6 ماه كمتر ميخواهم بروم چون بدون همسرم ميروم نميخواهم طولاني تر باشم) بايد تمام ريز نمرات كارشناسي و ارشد را هم ارايه داد؟ به انگلييس يا اسپانيايي؟ دانشنامه چطور؟
    3) با توجه به اين كه احتمالا تا روزي كه در فرم تعيين وقت مقرر شده نميتوانم ترجمه اسپانيايي ريز نمرات را به سفارت ارايه دهم چه راهنمايي ميتوانيد بفرماييد؟ آيا ميتوانم با مراجعه ي حضوري درخواست 2 هفته عقب انداختن وقتم را بنمايم؟
    با تشكر فراوان از همه ي شما عزيزان

Junior Member

سلام دوست عزيز
    من هم مثل شما از دانشگاه uab جهت فرصت مطالعاتي پذيرش گرفتم و الان پيگير کارهام هستم
    اگه ممکنه و تمايل داشتيد لطفا با من از طريق ايميل ....
    تماس بگيريد فکر ميکنم که بتونيم به هم کمک کنيم
    موفق باشيد
    (لطفا از طریق پیام خصوصی با کاربر در تماس باشید. با تشکر، مدیریت فروم)
    ویرایش توسط arash-iran : December 29th, 2011 در ساعت 10:29 PM دلیل: حذف ایمیل

سلام
    دوستان براي فرصت مطالعاتي چند درصد احتمال ويزا گرفتن هست؟
    نامه ي ساپورت مالي وزارت علوم ميتواند موثر باشد؟
    بايد آن هم به اسپانيايي ترجمه شود؟ خود وزارت علوم به انگليسي نامه داده و گفتند همين قابل قبول است
    ويزاي فرصت مطالعاتي را زودتر ميدهند؟
    چقدر از روز تحويل مدارك بايد صبر كرد تا ويزا را گرفت؟
    آيا در روز مصاحبه همه ي مدارك را تحويل دهيم يا قبلش براي تاييد بايد باز مراجعه به سفارت داشت؟ يا همان روز مدارك بررسي ميشود؟

Junior Member

سلام به همه دوستان . من امروز با این سایت آشنا شدم و واقعا سایت بسیار جالبی است. من خودم جواب برخی سوالاتم رو تونستم از این سایت و نوشته های اعضا بگیرم ولی باز برخی سوالات و تناقض هایی که شنیده ام باعث پرسیدن این سوالات می شه . من دانشجوی دکتری هستم و برای فرصت مطالعاتی از دانشگاه UAB بارسلونا دعوت نامه دارم و برای 16 ژانویه وقت دادن که مدارکم رو تحویل بدم سوالاتم اینها هستند اگر کسی لطف کند و راهنماییم کند ممنون می شم. 1- در سفارت مدارک لازم برای تحصیل بیش از 6 ماه رو نوشته بود ، فرصت مطالعاتی 6 ماهه است . آیا برا این هم همان مدارک بیش از 6 ماه رو می خواد؟ 2- یک نفر که 3-4 سال پیش مشابه شرایط من رو داشت از ایشان - مدرک گواهی پزشکی - سو پیشینه - مدارک علمی نخواسته بودند. آیا الان هم برا فرصت مطالعاتی اونا رو نمی خواد یا لازم هست تهیه کنیم. 3- نحوه اخذ ویزا برای همسر چطوریه؟ ( تو دعوت نامه اسم همسرم نیز است ) 4- برای دو نفر چه مقدار ساپورت مالی می خواد. من از وزارت علوم 1000 یورو ساپورت مالی هر ماه ( 6 ماه ) دارم این برای دو نفر کافیه ؟ 5- فرمی که به من دادن فرم درخواست ویزای شینگن است . اونو پر کنم یا باید نشنال را بگیرم و پر کنم؟ بسیار ممنون
    سلام دوست عزيز من هم مثل شما از دانشگاه uab جهت فرصت مطالعاتي پذيرش گرفتم و الان پيگير کارهام هستم اگه ممکنه و تمايل داشتيد لطفا با من از طريق ايميل ....تماس بگيريد فکر ميکنم که بتونيم به هم کمک کنيم موفق باشيد
    (لطفا از طریق پیام خصوصی با کاربر در تماس باشید. با تشکر، مدیریت فروم)
    ویرایش توسط arash-iran : December 29th, 2011 در ساعت 10:30 PM دلیل: حذف ایمیل

سلام دوستان عزیزم
    برای فرصت مطالعاتی از برخی دعوت به مصاحبه میشه ولی از برخی خیر. خواستم بپرسم کدام حالت احتمال این که ویزا بدن بالا تر است؟
    آیا وقتی میخواهند مصاحبه کنند به شما شکی دارند که میخواهند برطرف شه؟ یا بر عکس نظرشان مثبت است؟
    این مصاحبه چند روز پروسه ی دریافت ویزا را به تاخیر می اندازد؟
    کسانی که دعوت به مصاحبه نشدند احتمال ویزا گرفتن چقدر دارند؟ ظاهرا در مورد دانشگاه تهران و شریف دعوت به مصاحبه میکنند ولی برای شهرستان خیر. این چه معنی میتواند داشته باشد؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermohammad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    برای فرصت مطالعاتی از برخی دعوت به مصاحبه میشه ولی از برخی خیر. خواستم بپرسم کدام حالت احتمال این که ویزا بدن بالا تر است؟
    آیا وقتی میخواهند مصاحبه کنند به شما شکی دارند که میخواهند برطرف شه؟ یا بر عکس نظرشان مثبت است؟
    این مصاحبه چند روز پروسه ی دریافت ویزا را به تاخیر می اندازد؟
    کسانی که دعوت به مصاحبه نشدند احتمال ویزا گرفتن چقدر دارند؟ ظاهرا در مورد دانشگاه تهران و شریف دعوت به مصاحبه میکنند ولی برای شهرستان خیر. این چه معنی میتواند داشته باشد؟
    با تشکر
    سلام فكر مي كنم كلا الان براي دكترا براي مصاحبه دعوت مي كنن من هم دانشگاهم شهرستان بوده و هم خودم در شهرستانم اما براي مصاحبه دعوت شدم اونطور كه گفته مي شه معمولا سفارت از كساني مصاحبه مي كنه كه احتمال دادن ويزا بهشون بيشتره اين چيزيه كه من از تو همين فروم فهميدم و مي دونيد كه هيچ پيش بيني نميشه انجام داد اينكه چقدر به تاخير مي اندازه من الان 23 روزه گذشته هنوز نيومده كه تا حالا طبيعي است زماني كه نتيجه ويزاي من اومد ميشه تاخيرو حساب كرد

سلام دوستان عزيزم
    براي فرصت مطالعاتي دكترا كساني كه دعوت به مصاحبه نميشوند هم شانس دارند؟
    آيا كساني كه دعوت به مصاحبه ميشوند مشكل يا شكي در موردشان وجود دارد؟ يا احتمال ويزا دادن هست؟
    آيا براي مصاحبه بايد مداركي هم همراهمان باشد؟
    چند نفر مصاحبه ميكنند؟ خانم يا‌آقا؟
    چه رفتاري با طرف دارند؟
    ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)