صفحه 4 از 135 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermohammad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيزم
    براي فرصت مطالعاتي دكترا كساني كه دعوت به مصاحبه نميشوند هم شانس دارند؟
    آيا كساني كه دعوت به مصاحبه ميشوند مشكل يا شكي در موردشان وجود دارد؟ يا احتمال ويزا دادن هست؟
    آيا براي مصاحبه بايد مداركي هم همراهمان باشد؟
    چند نفر مصاحبه ميكنند؟ خانم يا‌آقا؟
    چه رفتاري با طرف دارند؟
    ممنونم
    سلام

دوست عزيز دو سئوال اولتون تو صفحه قبل جواب دادم اما مدرك خاصي لازم نيست همراهتون باشه مگر اينكه احساس كنيد يك مدرك اضافي داشتيد كه نداديد و الان مي خوايد بديد وگرنه ازتون درخواست مدرك نمي كنه تعداد افرادي كه مصاحبه مي كنن يك نفره حالا اينكه خانم يا آقاست فكر نمي كنم بشه مشخص گفت اما براي من كه آقا بود و اين آقا بسيار جدي بود و همون اول شروع مي كنه به اسپانيايي حرف زدن سعي كنيد بگيد كه اسپانيايي بلد نيستيد و انگليسي بلديد حدود 30 دقيقه مصاحبه تون طول مي كشه موفق باشيد

سلام دوستان عزیزم
    آیا دعوت سفارت برای مصاحبه ی دانشجوی دکترایی که قصد فرصت مطالعاتی دارد یعنی به آدم شک داشته اند؟ مثلا خواسته اند ببینند رشته من ارتباطی با بحث های نظامی ندارد؟

دوستان وضع ویزا دادن به دانشجویان الان چطوریه؟ به چتد درصد ویزا میدن؟ فرصت مطالعاتی معمولا رد میکنن یا ویزا میدن؟

Junior Member

سلام دوستان عزیزم
    آیا دعوت سفارت برای مصاحبه ی دانشجوی دکترایی که قصد فرصت مطالعاتی دارد یعنی به آدم شک داشته اند؟ مثلا خواسته اند ببینند رشته من ارتباطی با بحث های نظامی ندارد؟
    سلام
    منم برا فرصت اقدام کردم دوشنبه تحویل مدارکم بود امروز شنیدم یکی که با من تو یه روز مدرک تحویل داده به مصاحبه دعوت شده من نه
    نمیدونم معیارشون چیه
    اگه بحث نظامی بودن که خدا به خیر کنه

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

دوستان وضع ویزا دادن به دانشجویان الان چطوریه؟ به چتد درصد ویزا میدن؟ فرصت مطالعاتی معمولا رد میکنن یا ویزا میدن؟
    فعلا تمامی مدارک ها جمع شده است و تقریبا برای اکثریت 30 روزشون پر شده است و طبق گفته سفارت تا 40 روز بعد از آن جواب ها داده می شود پس انتظار می رود تا 10 روز آینده دوستان جواب هایشان را گرفته باشند و در ضمن لازم به ذکر است تا یکشنبه همچنان در تعطیلات کریسمس بوده اند ( بخش امور خارجه اسپانیا ) و می شه گفت دوشنبه شروع کاری برای سال 2012 خواهد بود

در مورد فرصت مطالعاتی سفارت هم ویزا داده هم نداده همه چی بستگی به مدارک شما دارد عمدتا سفارت به کسانی که موارد خاص دارند ویزا نداده مثلا :

- کسی بوده که 200 میلیون صورت مالی ارائه داده خوب منطق داره که یک دانشجو تازه فارق التحصیل این درآمد را ندارد پس ممکن است به خاطر پولی که در پشت خود دارد یا مدرک مصنوعی بوده یا می خواسته بره اونجا دنبال کسب و کار

- کسی بوده که از چندین شرکت مدارک مستند بر ساپورت مالی گرفته خودمونیم کدوم شرکت ایرانی این کار را می کنه

- کسی بوده که بخرج زندگی دو سالش هم تو حسابش نبوده پس چه ضمانتی هست بره اونجا و اویزون دولت اسپانیا نشه

- کسی بوده که همه مدارکش کامل بوده ولی متاسفانه سهمیه دانشجوی که باید از ایران به اسپانیا بره پر شده پس فرصت را از دست داده

- کسی بوده که مدارکش ناقص بوده و ریجکت شده

می بینید خیلی دلایل برای رد کردن وجود دارد پس همیشه این جمله که سفارت به موارد خاص حساسه و ویزا نمی ده درست نیست و همه چی در مورد سفارت اسپانیا خاص و تابع قوانین و پالیسی های خودشان هست

موفق باشید

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

سلام دوستان عزیزم
    معیارهای سفارت متفاوت است و فکر نمی کنم این داستان برای اسپانیا صدق کند من دوستانی داشتم که در استرالیا و انگلیس به این خاطر ریجکت شدند دلیلش هم رشته آنها بوده که فیزیک بوده و به خاطر بحث هسته ای آنها را ریجکت کردند ولی در مورد اسپانیا کمی دور از ذهن است

موفق باشید

Junior Member

سلام
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم. تقریبا یک ماه پیش تحویل مدارک داشتم. 4 شنبه می رم سفارت ... اونموقع می تونم بهتون بگم که چطور ویزا می دن، یا شاید چطور نمی دن!

سلام
    فرصت مطالعاتی ها کسی خبر نداره چطور ویزا میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Narcis_Na نمایش پست ها
    سلام
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم. تقریبا یک ماه پیش تحویل مدارک داشتم. 4 شنبه می رم سفارت ... اونموقع می تونم بهتون بگم که چطور ویزا می دن، یا شاید چطور نمی دن!
    سلام نارسيس جان فكر مي كنم تحوبل مدارك شما و من در يك روز بوده (طبق بررسي كه انجام دادم ) مال من هنوز امروز هم نيومده بود شما آخرين باري كه مراجعه كرديد كي بوده؟ ممنون

Junior Member

سلام، من 20 دسامبر مدارکمو تحویل دادم و واسه فرصت مطالعاتی اقدام کردم، از دوستان عزیز دکتری که واسه فرصت اقدام کردن (نارسیس، وحید و ...) میخواستم بپرسم تحویل مدرکشون کی بوده؟ اگه خبری از اومدن جوابشون شد منو بیخبر نذارن، مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط RNZ نمایش پست ها
    سلام، من 20 دسامبر مدارکمو تحویل دادم و واسه فرصت مطالعاتی اقدام کردم، از دوستان عزیز دکتری که واسه فرصت اقدام کردن (نارسیس، وحید و ...) میخواستم بپرسم تحویل مدرکشون کی بوده؟ اگه خبری از اومدن جوابشون شد منو بیخبر نذارن، مرسی
    سلام تحويل من 12 دسامبر بوده اما هنوز خبري نيومده شما مصاحبه هم داشتيد يا خير؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)