صفحه 50 از 135 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmant نمایش پست ها
    راستش این سوال رو برای این میپرسم که استادم پیشنهاد داد که اول به عنوان visiting researcher بیام اونجا بعد تبدیل کنم به دانشجویی. نمیدونم فایدش چیه این کار آیا ویزا برای visiting researcher راحتتر و سریعتر میدن؟

شاید اون استاده می خواد یه مدتی باهاتون کار کنه و بعد شما رو بگیره!اینکارو خیلی ها انجام دادن...اطلاعاتم از وضعیت شما کافی نیست که بیشتر از این نظر بدم!

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دوره فرصت مطالعاتی از مانادا پذیرش گرفتم و ند سوال دارم. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید:
    1-سایت سفارت ظاهرا filter شده. ممنون میشم اگر از دوستانی که برای فرصت اقدام کردن و این نوع ویزا رو گرفتن بتونن در مورد نحوه کار و مدارک راهنمایی کنند. من صفر صفر هستم و با توجه به عجله ای که دارم، حتما تجربه شما کمک بزرگی می کنه.
    2- دوره من طبق نامه از یک ماه دیگه شروع میشه. میشه کاری کرد که سریعتر کارم انجام بشه.
    3- من ترجمه فرانسوی کلیه مدارکم رو دارم. (البته بدون مهر دادگستری و تنها مهر دارالترجمه داره) قابل قبوله یا باید انگلیسی ترجمه کنم.

پیشاپیش ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimpa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دوره فرصت مطالعاتی از مانادا پذیرش گرفتم و ند سوال دارم. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید:
    1-سایت سفارت ظاهرا filter شده. ممنون میشم اگر از دوستانی که برای فرصت اقدام کردن و این نوع ویزا رو گرفتن بتونن در مورد نحوه کار و مدارک راهنمایی کنند. من صفر صفر هستم و با توجه به عجله ای که دارم، حتما تجربه شما کمک بزرگی می کنه.
    2- دوره من طبق نامه از یک ماه دیگه شروع میشه. میشه کاری کرد که سریعتر کارم انجام بشه.
    3- من ترجمه فرانسوی کلیه مدارکم رو دارم. (البته بدون مهر دادگستری و تنها مهر دارالترجمه داره) قابل قبوله یا باید انگلیسی ترجمه کنم.

پیشاپیش ممنونم.
    سایت سفارت اگه منظورتون CIC است ***** نیست..مهر دارالترجمه کافیه..برای ورک پرمیت باید اقدام کنید وتا یک ماه دیگه هم معلوم نیست که جواب بدن

Junior Member

سلام دوستان
    تا حالا کسی تونسته برای فرصت کانادا به صورت آنلاین ویزا بگیره
    اگه کسی تجربه اش رو داره راهنمایی کنه خیلی ممنون می شم

Junior Member

سلام دوستان
    وقتی برای فرصت مطالعاتی می خواهی به صورت انلاین درخواست ویزا بدی یه فایلی به این نام باید اپلود کنی:
    Proof that you meet the requirements of the job being offered

آیا شما به این برخورد کردید؟ یا نه؟
    ممنون از راهنمایی شما دوستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

سلام دوستان من ایمیل پاس رکوئستم مستقیم از آنکارا توسط همون آفسیر داک رکوئستم اومده و تو cic هنوز پیامی ندارم. پس شاید سکوریتی چک هم همون آنکارا انجام می‌شه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kjh9999 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ایمیل پاس رکوئستم مستقیم از آنکارا توسط همون آفسیر داک رکوئستم اومده و تو cic هنوز پیامی ندارم. پس شاید سکوریتی چک هم همون آنکارا انجام می‌شه.
    شاد باش میگم، لشفا مشخصاتتونو توی جدول بذاریت تا بقیه استفاده کنن.
    http://www.google.com/url?q=http://w...VcATea679I-I6w

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, ETS

شاید یه تعداد از خود آنکارا پاس میشن یه تعداد از کانادا. اما اینکه سکیوریتی چک خارج آنکارا انجام میشه رو خود سفارت در جواب ایمیل دوستان گفته.

Member sanaz83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment & Sustainability, Western University

تبریک میگم بهتون
    امروز پاس شدین؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan4630 نمایش پست ها
    شاد باش میگم، لشفا مشخصاتتونو توی جدول بذاریت تا بقیه استفاده کنن. http://www.google.com/url?q=http://w...VcATea679I-I6w
    سلام خیلی ممنون من چون برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم باید ورک پرمیت میگرفتم و چون جدول برای استادی بود من اطلاعات رو نذاشتم. سکوریتی چک ماها خیلی طول می کشه من 31 مارچ اقدام کردم که 4 آوریل داک و اسک شدم و امروز هم پاس رکوئست. ولی توصیه ام برای دوستانی که پروسشون طولانی شده پیگیری است چون بعد ایمیلی که زدم فکر کنم جوابو گرفتم. موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)