صفحه 52 از 135 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط naserrst نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما برای ویزای فرصت مطالعاتی 3 ماهه از اسپانیا اقدام کردیم. دو روز بعد از اینکه رفتیم سفارت بهمون زنگ زدن که 2 هفته دیگه برای مصاحبه بیاید .
    کسی میدونه چرا 2 باره از ما خواستن بریم سفارت ؟ روالش رو کسی میدونه ؟

مصاحبه از اکثر درخواست کنندگان ویزا گرفته میشه و اگر بهتون زنگ نزدن بیشتر جای نگرانی هست تا وقتی زنگ زدن!
    نگران نباشید.
    همونطور که تجربه شده مصاحبه گر از شما در مورد دوره و دلیل انتخاب دانشگاهتون و کشور اسپانیا و این مسائل میپرسه برای تکمیل اطلاعات پرونده.

در این مورد خیلی سوال و بحث شده یک مروری روی صفحات و پست های قبل میکردید جوابتون رو میگرفتید گرچه قبول دارم کار خسته کننده ایه این مرور و شخصا سوال پرسیدن یه کیف دیگه داره!

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

من تازه می خوام برای ویزای کانادا اقدام کنم برای فرصت مطالعاتی، میشه یکی به من بگه چه مدارکی لازم دارم که باید تهیه کنم؟
    ممنون میشم لینک های مربوطه را هم معروفی کنید
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد و متالورژی - امیرکبیر

شما برای فرصت مطالعاتی نیاز به ویزای موقت و اجازه کار دارید (Temporary resident VISA and Work permit)
    در سایت سفارت لینک های مربوط به این عناوین رو دنبال کنید ..مدارک لازم رو بهتون خواهد گفت

مدارک خاصی که نیاز هست ایناس
    از دانشگاه مقصد:
    - نامه موافقت با پذیرش شما برای فرصت

از دانشگاه ایرانی:
    - نامه اشتغال به تحصیل
    - نامه وزارت علوم جهت معرفی جنابعالی /سرکار و اعلام حمایت مالی وزارت از شما برای دوره فرصت

باقی مدارک و فرم ها در سایت سفارت به شما گفته خواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط azadfatima820n نمایش پست ها
    من تازه می خوام برای ویزای کانادا اقدام کنم برای فرصت مطالعاتی، میشه یکی به من بگه چه مدارکی لازم دارم که باید تهیه کنم؟
    ممنون میشم لینک های مربوطه را هم معروفی کنید
    با تشکر

Junior Member

آقا تو رو خدا یکی بگه با این سایت http://www.cic.gc.ca/english/my_appl...ply_online.asp من چیکار کنم آخه؟
    از گزینه work میرم میگه باید برای temporary foreign workers (visitor's visa required) اقدام کنی
    از گزینه study میرم آخرش میگه باید برای study permit (with off campus temporary work permit) اقدام کنی.

اما برای فرصت مطالعاتی من به temporary resident visa و work permit نیاز دارم.
    لطفا یکی راهنمایی کنه

Senior Member Rarely آواتار ها

دوستان به نظر شما میشه یک پایان نامه بالینی را که کار تصویب پروپوزالش در ایران انجام شده برای مراحل نمونه گیری در کانادا انجام بدهیم؟
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Junior Member

شما باید ویزای کار درخواست کنید من که ثبت نام کردم به مشکلی برنخودم البته سه ماه پیش.
    مطمئن هستید سوالات را درست جواب میدید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali098 نمایش پست ها
    آقا تو رو خدا یکی بگه با این سایت http://www.cic.gc.ca/english/my_appl...ply_online.asp من چیکار کنم آخه؟
    از گزینه work میرم میگه باید برای temporary foreign workers (visitor's visa required) اقدام کنی
    از گزینه study میرم آخرش میگه باید برای study permit (with off campus temporary work permit) اقدام کنی.

اما برای فرصت مطالعاتی من به temporary resident visa و work permit نیاز دارم.
    لطفا یکی راهنمایی کنه

سلام دوستان. آیا دانشگاه های کانادا واسه فرصت مطالعاتی فاند هم میدن؟ در مورد دانشگاه calgary اطلاعی دارید که واسه فرصت فاند میده یا نه؟

آنجا که راه نيست خدا راه مي گشايد.
    اینو با خط درشت روی دیوار اتاقت بنویس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دكتري مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران

Unhappy سوال در مورد فرصت مطالعاتی کاناد

سلام دوستان
    من یک فرصت مطالعاتی یکساله واسه کانادا گرفتم که خود استاد فاند میده. و خودش به من گفته واسه ویزای دانشجویی اقدام کن درحالیکه همه میگن واسه فرصت مطالعاتی باید work permit اقدام کرد! حالا چند تا سوال دارم!؟
    1- توی مدارک درخواستی سفارت مدرک لیسانس و فوق لیسانس رو نمیخواد! یک کم عجیب نیست؟! فقط اینا رو خواسته
    Family Information (IMM5645)
    Proof of Means of Financial Support
    Passport or travel document
    Digital Photo
    Letter of Acceptance

2- از طریق http://vfsglobal.ca/canada/Turkey/index.html یا http://www.cic.gc.ca/english برای ویزا باید اقدام کرد؟ چون توی سایت اولی گفته از 4 سپتامبر ایرانی ها باید بیومتریک بدن در سایت دومی گفته از 11 دسامبر
    3- جواب این سوال Are you an exchange student خیر هست؟
    4- جواب این سوال Are you:
    - A recipient of a Commonwealth scholarship; or
    - A recipient of a full bursary (covering all expenses) from the Canadian International Development Agency (CIDA), including Francophonie scholarships; or
    - A participant in a Canadian aid program for developing countries?
    چیه؟!!!

Junior Member

Lightbulb پاسخ : سوال در مورد فرصت مطالعاتی کاناد

سلام
    من هم سوالات samy_ft84 رو دارم. اگه دوستان کسی میدونه جواب بده ممنون میشیم.
    من فاند ندارم و میخوام نامه وزارت علوم رو به عنوان حمایت مالی آپلود کنم ولی وقتی براساس مجوز کار جلو میرم این مدارک رو میخواد:
    کد HTML:
     Employment Records   (required)
    Family Information (IMM5645)  (required)
    Canadian Work or Study Permit   (required)
    Passport or Travel document    (required)
    Digital Photo  (required)
    چند بار به سوالات جواب دادم ولی عوض نمیشه. به نظرتون کجا رو اشتباه کردم؟
    دعوتنامه رو باید کجا آپلود کرد؟ چون تو راهنمای مربوط به Canadian Work or Study Permit نوشته مدرکیه که توسط افسر issue شده:
    کد HTML:
    Document: Canadian Work or Study Permit
    You  must provide your Canadian work or study permit. This is the official  document issued by an immigration officer that allows a person who is  not a Canadian citizen or a permanent resident to work or study in  Canada.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرصت مطالعاتی کاناد

راجع به سوال دوم باید بگم همون 11 سپتامبر هستش. چون گفته you MAY need. برای بعضی دیگر از کشور ها اون 4 sep صدق می کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط samy_ft84 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک فرصت مطالعاتی یکساله واسه کانادا گرفتم که خود استاد فاند میده. و خودش به من گفته واسه ویزای دانشجویی اقدام کن درحالیکه همه میگن واسه فرصت مطالعاتی باید work permit اقدام کرد! حالا چند تا سوال دارم!؟
    1- توی مدارک درخواستی سفارت مدرک لیسانس و فوق لیسانس رو نمیخواد! یک کم عجیب نیست؟! فقط اینا رو خواسته
    Family Information (IMM5645)
    Proof of Means of Financial Support
    Passport or travel document
    Digital Photo
    Letter of Acceptance

2- از طریق http://vfsglobal.ca/canada/Turkey/index.html یا http://www.cic.gc.ca/english برای ویزا باید اقدام کرد؟ چون توی سایت اولی گفته از 4 سپتامبر ایرانی ها باید بیومتریک بدن در سایت دومی گفته از 11 دسامبر
    3- جواب این سوال Are you an exchange student خیر هست؟
    4- جواب این سوال Are you:
    - A recipient of a Commonwealth scholarship; or
    - A recipient of a full bursary (covering all expenses) from the Canadian International Development Agency (CIDA), including Francophonie scholarships; or
    - A participant in a Canadian aid program for developing countries?
    چیه؟!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)