صفحه 57 از 135 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Lions نمایش پست ها
    سلام،
    دانشنامه ارشد و ریز نمرات ارشد و دکتری هم لازمست.
    سلام
    با سوالاتی که من از دوستان پرسیدم بچه ها می گن دانشنامه، ریزنمرات گواهی اشتغال به تحصیل و گواهی سوء پیشینه هم بگذارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تبریز دکتری فیزیولوژی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubej نمایش پست ها
    سلام
    با سوالاتی که من از دوستان پرسیدم بچه ها می گن دانشنامه، ریزنمرات گواهی اشتغال به تحصیل و گواهی سوء پیشینه هم بگذارید
    این مدارک باید مهر دادگستری داشته باشه یا مهر دارالترجمه کافیه؟
    فرصت مطالعاتی من 4 ماهه است،‌به نظرتون باید برا work permit اقدام کنم یا visitor

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_rad نمایش پست ها
    این مدارک باید مهر دادگستری داشته باشه یا مهر دارالترجمه کافیه؟
    فرصت مطالعاتی من 4 ماهه است،‌به نظرتون باید برا work permit اقدام کنم یا visitor
    مهر دارالترجمه کافیه. باید work permit اقدام کنین.

Senior Member Rarely آواتار ها

سلام دوستان عزیز. دوستان ما ویزای مهاجرتی داریم و به امید خدا بزودی عازم کانادا هستیم. برای اینکه توی چند ماه اول ورود با محیط کار و دانشگاه آشنا بشیم ما پیشاپیش با چند تا از اساتید دانشگاههای مختلف مکاتبه کردیم و تقاضای همکاری با اونها در پروژه هاشون رو دادیم. و منتظر جواب هستیم.

1- آیا استاد یا دانشگاه مربوطه مدرکی چیزی از ما میخواهد تا مجوز همکاری را به ما بدهند؟ مثلا گواهی اشتغال به تحصیل یا رفرنس لتر یا ریز نمرات مقطع تخصص به صورت مهر و موم شده در پاکت دانشگاه و غیره؟ یعنی آیا حتما باید برای شرکت و همکاری در پژوهش در یک دانشگاه خارجی، از دانشگاه ایرانی خودمون یا از استاد خودمون برایشان معرفینامه ای چیزی ببریم؟

2- اگر بخواهیم از هزینه شخصی و یا فاند استاد خارجی استفاده کنیم و هزینه ای از دانشگاه اینجا دریافت نکنیم آیا باز هم نیاز به پر کردن فرم یا مدرک یا هر چیز دیگری در دانشگاه اینجا هست؟منظورم اینه که اصلا لازمه که بهشون اطلاع بدهیم، یا اینکه میشه یه ترم مرخصی بگیریم (یا نگیریم) و بریم و برگردیم؟
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rarely نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. دوستان ما ویزای مهاجرتی داریم و به امید خدا بزودی عازم کانادا هستیم. برای اینکه توی چند ماه اول ورود با محیط کار و دانشگاه آشنا بشیم ما پیشاپیش با چند تا از اساتید دانشگاههای مختلف مکاتبه کردیم و تقاضای همکاری با اونها در پروژه هاشون رو دادیم. و منتظر جواب هستیم.

1- آیا استاد یا دانشگاه مربوطه مدرکی چیزی از ما میخواهد تا مجوز همکاری را به ما بدهند؟ مثلا گواهی اشتغال به تحصیل یا رفرنس لتر یا ریز نمرات مقطع تخصص به صورت مهر و موم شده در پاکت دانشگاه و غیره؟ یعنی آیا حتما باید برای شرکت و همکاری در پژوهش در یک دانشگاه خارجی، از دانشگاه ایرانی خودمون یا از استاد خودمون برایشان معرفینامه ای چیزی ببریم؟

2- اگر بخواهیم از هزینه شخصی و یا فاند استاد خارجی استفاده کنیم و هزینه ای از دانشگاه اینجا دریافت نکنیم آیا باز هم نیاز به پر کردن فرم یا مدرک یا هر چیز دیگری در دانشگاه اینجا هست؟منظورم اینه که اصلا لازمه که بهشون اطلاع بدهیم، یا اینکه میشه یه ترم مرخصی بگیریم (یا نگیریم) و بریم و برگردیم؟
    سلام

بستگی داره که الان دانشجو باشید یا نه. اگر درستون تموم شده رزومه و مدارک ترجمه شده را داشته باشید بدرد میخوره. اونجا که رسیدید میتونید حضورا به آزمایشگاه ها و گروه های تحقیقاتی مراجعه کنید و ببینید position خالی دارن یا نه. من شنیدم حضوری از مکاتبات ایمیلی که بچه ها از داخل ایران با اساتید خارجی انجام میدن موثرتره. اما نگفتین که اونجا پذیرش دارین با نه. اگر فقط دارین برای زندگی میرین و هنوز جایی به کار و تحصیل اشتغال ندارید قدم اول پذیرش گرفتنه. در مورد اینکه بدون پذیرش اساتید دانشگاه اجازه همکاری میدن با نه هیچ اطلاعی ندارم. ریز نمرات رسمی و .. معمولا برای پذیرش و اداره تحصیلات تکمیلی لازمه که شاید بهتر باشه وقتی پیشنهاد قطعی گرفتید برین دنبالش.

در مورد معرفی نامه از استاد ایرانی، وقتی شما رو برای research position در نظر میگیرن معمولا همیشه ازتون توصیه نامه میخوان. اون موقع از استادای ایرانی تون خواهش میکتید شما رو recommend کنن.

2) منظورتون از سؤال 2 اگر اینه که اینجا دانشجو هستید، و با ویزای مهاجرتی میرین کانادا فکر نمیکنم بجز مرخصی چیز دیگه ای هم احتیاج باشه. اونجا که برین خودتون میتونین دنبال لینک و موقعیت خالی و .. باشین و با اساتید صحبت کنین

اینها نظرات شخصی من بود. بهتره بازهم تحقیق کنید.

چند تا سئوال در مورد ویزای مربوط به فرصت مطالعاتی داشتم:
    1- اون جور که گشتم تو سایت باید برای ویزای کار اقدام کرد، درسته؟
    2- دوستان چه مدارکی رو از دانشگاه گرفتن؟ (به غیر از نامه حمایت مالی وزارت علوم چه چیزایی لازمه؟)
    3- تست پزشکی لازمه؟
    4- عدم سو پیشینه چطور؟
    5- برای همسرم در صورتی که همراه من باشه هم سو پیشینه می خواد؟

Junior Member

سلام
    من یک سوال در مورد فرصت مطالعاتی برای کانادا دارم. ایا برای فرصت مطالعاتی در کانادا تقاضای ویزای کار باید داد یا تحصیلی؟ از ان جایی که دعوت نامه من برای 6 ماه است جواب این سوال را
    How long are you planning to stay in Canada?
    را باید موقت بدم ایا کمتر 6 ماه انتخاب کنم یا بیشتر 6 ماه؟
    به نظر شما جواب این سوالات رو چی بدم:

Do you have any caregiver experience or formal training within the last 3 years?
    Will you be coming to Canada with a spouse or common-law partner who is, or will be, working in Canada as a temporary worker or who is, or will be, a full-time student at a university, community college, CEGEP or other authorized educational institution?
    Are you a dependent of a person who is or will be working in Canada or who is, or will be, a full-time student at a university, community college, CEGEP or other authorized educational institution - and you're of working age?
    Have you recently graduated from a participating Canadian post-secondary institution for which your study program was full-time and a minimum of eight months?
    Do you have any caregiver experience or formal training within the last 3 years?
    Will you be coming to Canada with a spouse or common-law partner who is, or will be, working in Canada as a temporary worker or who is, or will be, a full-time student at a university, community college, CEGEP or other authorized educational institution?
    Are you a dependent of a person who is or will be working in Canada or who is, or will be, a full-time student at a university, community college, CEGEP or other authorized educational institution - and you're of working age?
    Have you recently graduated from a participating Canadian post-secondary institution for which your study program was full-time and a minimum of eight months?

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubej نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوال در مورد فرصت مطالعاتی برای کانادا دارم. ایا برای فرصت مطالعاتی در کانادا تقاضای ویزای کار باید داد یا تحصیلی؟ از ان جایی که دعوت نامه من برای 6 ماه است جواب این سوال را
    How long are you planning to stay in Canada?
    را باید موقت بدم ایا کمتر 6 ماه انتخاب کنم یا بیشتر 6 ماه؟
    به نظر شما جواب این سوالات رو چی بدم:

دوست من اقدام کرده بود و زده بود بالای 6 ماه. چون به هر حال باید یکی دو هفته قبل بیایید و جا پیدا کنید و غیره که میشه بیشتر از 6 ماه.

Junior Member

سلام شما باید برای ویزای کار اقدام کنید.
    گواهی اشتغال به تحصیل-سوئ پیشینه- مدارک تحصیلی- شناسنامه کارت ملی
    ولی برای همسرتون نمی دونم

Junior Member

سلام جناب alll
    برای فرصت مطالعاتی گفتین ویزای کار اقدام کنیم. بعد اولین سوال این که می خواهید در کانادا چکاری انجام بدین باید جواب بدیم work or study?
    ایا فرم 1294 Application for a Study Permit Made Outside of Canada را باید پر کنیم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)