صفحه 61 از 135 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

سلام دوستان
    من یک سوال داشتم
    من و شوهرم برای فرصت مطالعاتی اقدام کردیم. من ویزای کار و همسرم هم به عنوان همراه (ویزیتور) و برای انگشت نگاری هفته پیش رفتیم. ولی امروز از همسرم ریجکت شد. اگر من بخوام دوباره براش اقدام کنم به چه صورت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کسی می تونه کمکم کنه

سلام دوستان
    من برای ویزای فرصت دارم اقدام میکنم.
    توی چک لستش مدرک و دانشنامه میخواد ولی من دانشنامه ام آزاد نیست
    لطفا اگر راهی داره راهنماییم کنید!

Junior Member

سلام
    من هم مدارکم ازاد نبود مدرک موقت را دادم ترجمه کرد فقط مهر دارالترجمه می توانند بزنند مهر دادگستری نخواهد داشت. ولی همه مدارک را به صورت یکسان مهر داالترجمه بزنید هیچ مشکلی پیش نمی اید. نگران نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubej نمایش پست ها
    سلام
    من هم مدارکم ازاد نبود مدرک موقت را دادم ترجمه کرد فقط مهر دارالترجمه می توانند بزنند مهر دادگستری نخواهد داشت. ولی همه مدارک را به صورت یکسان مهر داالترجمه بزنید هیچ مشکلی پیش نمی اید. نگران نباشید
    ممنون
    راستی دارالترجمه گفت یه فرم رو باید بیارید ما تایید کنیم و امضا بشه این چه فرمیه؟

Junior Member

خواهش می کنم. نمی دونم من این کارو نکردم. راستی حواستون باشه که ممکن است دارالترجمه بگه این کار غیرقانونی است و پول بیشتری بخواد بگیرد. من همون مبلغ موارد معمولی را دادم.
    یک کار دیگه هم می تونید بکنید برید وزارت علوم پیش خانم اکبری.مشکلتون را بگید یک سری مدارک بهتون می گه ببرید مدرکی معادل دانشنامه بهتون می دن. البته من این کار رو نکردم چون خیلی دیر شده بود و فرصت این کار را نداشتم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای فرصت مطالعاتی

با سلام
    من برای فرصت مطالعاتی میخوام برم انگلیس، میخواستم بدونم آیا نوع ویزام باید بیزنس باشه؟ و چون کمتر از ۶ ماه میخوام بمونم توی فرم آنلاین ویزای academic visitor همه بالای ۶ ماه هستن و فقط یه نوع single, double and multi وجود داره که کمتر از ۶ ماهه من کدوم رو باید انتخاب کنم؟
    سوال بعدیم اینه که چون وزارت علوم برای انگلیس هزینه فرصت مطالعاتی نمی ده و خود دانشگاه انگلیس هزینه های منو میده چه مدارک مالی لازمه ببرم؟ دفعه قبل یه نامه از دانشگاه انگلیس بردم که توش گفته بود ما هزینه هاشو میدیم و یه نامه هم از استادم بردم و یه پرینت حساب از خودم ولی افسر پاسپورت گفت منشا مالی من معلوم نیست و ویزامو ریجکت کرد. اینبار میخوام نگم که دانشجوام و برای ویزای آکادمیک ویزیتور اقدام کنم میخواستم بدونم مدارک مالی چی لازمه که ببرم؟

Junior Member

سلام دوستان،
    یه سوال داشتم و ممنون میشم اگه کمک کنید.
    چند روز بعد از دریافت ویزا باید وارد کشور کانادا بشیم؟ آیا محدودیتی در این زمینه هست؟ ویزای من برای فرصت مطالعاتی یک ساله هست و می خواهم یک ماه بعد از شروع زمان پذیرش فرصت مطالعاتی وارد کانادا بشم .

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul63 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

یه سوال داشتم که قبلا یک بار اینجا نوشتم و واقعا ممنون میشم اگه کمک کنید.

چند روز بعد از دریافت ویزا باید وارد کشور کانادا بشیم؟ آیا محدودیتی در این زمینه هست؟ ویزای من برای فرصت مطالعاتی یک ساله هست و می خواهم یک ماه بعد از شروع زمان پذیرش
    فرصت مطالعاتی وارد کانادا بشم
    .
    دوست من اگر یکبار اکثر تاپیک های مربوطه رو میخوندی اینقدر معطل نمی شدی. من تا الان ۳ بار توضیح دادم. چون این شرایط رو دارم.
    از زمان صدور ویزا شما اجازه ورود به خاک کشور مقصد رو دارید. فقط نباید از تاریخ انقضا رد شده باشه. توی بازه صدور و انقضا هر وقت که بخوای میتونی وارد کانادا بشی. نه زودتر نه دیرتر. ویزای من قبل عید صادر شده اما دارم ۱ ماه دیگه میرم. اعتبار ویزا هم تا ۲۰۱۶ زده.
    موفق باشی
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

سلام دوستان
    من خودم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه به کانادا پذیرفته شدم و ویزام خیلی راحت اومد، ولی از شوهرم دو بار ریجکت شده. دیگه نمی دونم چی باید براشون بفرستیم؟؟؟؟
    اگر برای ویزای ویزیتوری شوهر با این عنوان فقط ریجکت کردن یعنی چه؟
    I am not satisfied that you have answered truthfully all questions put to you.
    اگر کسی می دونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان، کسی نمی دونه وزارت علوم وقتی برگشتیم ایران، هزینه داده شده را بر اساس ماه داده یا روز، یعنی اگر من 5 ماه و 10 روز کانادا باشم، تعداد روز را می شمارد یا 6 ماه حساب می کند و در این شرایط آیا پولی باید به وزارت علوم پس بدم؟
    سوال دوم هم در نامه ای که باید از استاد کانادا بگیرم چه چیزایی باید بنویسند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)