صفحه 64 از 135 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط rahgozare63 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز و همچنین وقتی که گذاشتید. میشه یک مقدار در مورد letter from current employer و employment reference letter و offer of employment توضیح بدید؟
    ببخشید من به اشتباه به جای تعهد مالی گفته بودم نامه مالی. بعضی دوستان میگفتند که تعهد مالی رو هم اگه ترجمه کنید خیلی خوبه که مثل اینکه شما اون رو جزو مدارک نیاوردید.
    آیا باید از استادم در کانادا بخوام دعوتنامه رو برام پست کنه یا چون ثبت نام سفارت کانادا به صورت آنلاینه دیگر نیازی به اصل این نامه نیست؟
    یک سوال دیگه یعنی شما چند روز بعد از اینکه مدارکتونو به صورت آنلاین سابمیت کردید ازتون خواستن که برید ترکیه و تست بایومتریک بدید؟ یا اینکه من اشتباه استنباط کردم؟ ببخشید چون من هنوز به مرحله شما نرسیدم ابهامات زیادی برام وجود داره.
    آیا براتون امکان پذیر هست که سوالاتی رو که در هر مرحله جواب دادید تا به قسمت ویزای مخصوص به work permit برسید برای من و سایر دوستان بگذارید تا در ثبت نام آنلاین دچار مشکل نشیم؟ من هنوز مدارکم کامل نشده، به نظر شما میشه ثبت نام آنلاین رو شروع کنم و برای مدت کوتاهی اونو معوق بگذارم تا مدارکم تکمیل بشه و بعد سابمیت کنم.
    ببخشید سوالاتم خیلی زیاد شد. ممنون میشم پاسخگو باشید. پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم.

آنجا که راه نيست خدا راه مي گشايد.
    اینو با خط درشت روی دیوار اتاقت بنویس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT/MATERIALS ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil828 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز و همچنین وقتی که گذاشتید. میشه یک مقدار در مورد letter from current employer و employment reference letter و offer of employment توضیح بدید؟
    ببخشید من به اشتباه به جای تعهد مالی گفته بودم نامه مالی. بعضی دوستان میگفتند که تعهد مالی رو هم اگه ترجمه کنید خیلی خوبه که مثل اینکه شما اون رو جزو مدارک نیاوردید.
    آیا باید از استادم در کانادا بخوام دعوتنامه رو برام پست کنه یا چون ثبت نام سفارت کانادا به صورت آنلاینه دیگر نیازی به اصل این نامه نیست؟
    یک سوال دیگه یعنی شما چند روز بعد از اینکه مدارکتونو به صورت آنلاین سابمیت کردید ازتون خواستن که برید ترکیه و تست بایومتریک بدید؟ یا اینکه من اشتباه استنباط کردم؟ ببخشید چون من هنوز به مرحله شما نرسیدم ابهامات زیادی برام وجود داره.
    آیا براتون امکان پذیر هست که سوالاتی رو که در هر مرحله جواب دادید تا به قسمت ویزای مخصوص به work permit برسید برای من و سایر دوستان بگذارید تا در ثبت نام آنلاین دچار مشکل نشیم؟ من هنوز مدارکم کامل نشده، به نظر شما میشه ثبت نام آنلاین رو شروع کنم و برای مدت کوتاهی اونو معوق بگذارم تا مدارکم تکمیل بشه و بعد سابمیت کنم.
    ببخشید سوالاتم خیلی زیاد شد. ممنون میشم پاسخگو باشید. پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم.
    خواهش میکنم.
    شما چون وارد پروسه نشدید، کار به نظرتون سخت میاد. اول از همه توصیه میکنم پیج های قبلی رو مطالعه کنید. بخصوص پست های 519 و 520. جواب خیلی از سوالهاتون تو چند صفحه اخیر هست. اگه منظورتون بانک استیتمنت هست، هم فارسیش رو ترجمه کردم و هم انگلیسی خود بانک رو گذاشتم. اگه منظورتون تعهد مالی پدر یا برادر و ... هست، چنین چیزیو تهیه نکردم.
    استاد من مدارک رو پست کرده، اما قبلش اسکنش رو ایمیل کرده بود. واسه سفارت همون اسکنش کافیه، اما در ادامه مثلا فرودگاه که میخوان پرمیت مربوطه رو صادر کنن نمیدونم نیازه یا نه.
    بعد از سابمیت مدارک شما 30 روز فرصت دارید بایومتریک انجام بدید و از زمان ساختن پروفایل MyCIC فقط 60 روز فرصت دارید مدارک رو سابمیت کنید.
    سوالات اولیه MyCIC زیادن، منم با توجه به پیج های قبلی این تاپیک اونها رو پر کردم و جواب داد.
    فرایند رو شروع کنید اگه موردی به مشکل برخوردید بپرسید اگه کمکی ازم ساخته باشه راهنماییتون میکنم.

Junior Member Exotic آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

با سلام

برای فرصت مطالعاتی کدوم نوع ویزا انتخاب میشه و چه مدارکی برای درخواست اون لازمه.
    مدارک تحصیلی و ریز نمرات لازمه؟ چون من دانشجوی دکترا هستم و مدارکم آزاد نیست.
    گواهی پزشکی و سوء پیشینه چطور؟ تو پست های قبلی بعضی جاها نوشتن لازمه و بعضی جاها نوشتن لازم نیست.
    دعوتنامه باید به اسپانیایی باشه یا انگلیسی؟ وزارت علوم انگلیسیشو میخاد. اگه سفارت اسپانیایی میخواد یعنی باید هردوتاشو درخواست کنم تا برام بفرستن؟
    لطفا اگه کسی دقیقا میدونه راهنمایی کنه.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Exotic نمایش پست ها
    با سلام

برای فرصت مطالعاتی کدوم نوع ویزا انتخاب میشه و چه مدارکی برای درخواست اون لازمه.
    گواهی پزشکی و سوء پیشینه چطور؟ تو پست های قبلی بعضی جاها نوشتن لازمه و بعضی جاها نوشتن لازم نیست.
    دعوتنامه باید به اسپانیایی باشه یا انگلیسی؟ وزارت علوم انگلیسیشو میخاد. اگه سفارت اسپانیایی میخواد یعنی باید هردوتاشو درخواست کنم تا برام بفرستن؟

با تشکر
    من این فایل ضمیمه رو چند وقت پیش از خود سفارت گرفتم که توش همه مدارک مورد نیاز برای انواع ویزا رو نوشته. حالا جواب سوالاتون:

شما اگه برای فرصت مطالعاتی بهت working permit دادن و قرارداد باهات بستن (که فکر نمیکنم این باشه وضعیتتون) باید برای ویزای کاری اقدام کنید (اگه این بود موردتون بگین که من مدارک مورد نیاز اون رو هم قرار بدم)
    در غیر این صورت ویزای شما تحصیلی هست اما دو حالت داره:

1. مدت اقامت شما (توی دعوتنامه) 6 ماه یا کمتر از 6 ماه هست که در این صورت به مدارک سوپیشینه و صحت پزشکی نیازی ندارید.
    2. مدت اقامت شما بیشتر از 6 ماه هست که در اینصورت به سوپیشینه و صحت پزشکی نیاز دارید.

توجه کنید که توی هر دو حالت ویزای تحصیلی شما به مدارک و ریزنمرات نیاز دارید. دعوتنامتون هم به انگلیسی کافیه. حتما یه نگاه به عکس ضمیمه شده بندازید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

برا فرصت مطالعاتی کپی ریزنمرات و مدارک موقت تحصیلی رو ببرید یه دارالترجمه بدید ترجمه غیررسمی بکنن که رو یه برگه آ 4 عادی میکنه ولی مهر دارلترجمه هم میزنه همین کافیه. حتی من دیدم یکی-برا فرصت مطالعاتی- مدارک تحصیلی هیچ چی نبرده بود بهش ویزا هم داده بودن
    با سلام

با تشکر

Junior Member

در مورد دعوتنامه هم من هم به سفارت هم به وزارت فقط اسپانیاییشو دادم قبول کردن.
    با سلام

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    organic chemistry

سلام دوستان
    من به یک مشکلی برای درخواست ویزا برخوردم. در قسمت
    employer questionnaire and declaration
    چی باید upload کنم اصلا این فرمه شامل کسانی که میخوان برن فرصت هم میشه؟
    خواهش می کنم هر کس میدونه منو راهنمایی کنه
    ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT/MATERIALS ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط orgchem نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یک مشکلی برای درخواست ویزا برخوردم. در قسمت
    employer questionnaire and declaration
    چی باید upload کنم اصلا این فرمه شامل کسانی که میخوان برن فرصت هم میشه؟
    خواهش می کنم هر کس میدونه منو راهنمایی کنه
    ممنون میشم
    سلام
    تو قسمت سوال ها این بخش رو بزنید No چون واسه فرصت نیاز نیست.

Junior Member

سلام بر دوستان. شکر خدا جواب ویزای من و همسرم مثبت شد. اینا هم برای استفاده شما:

فرصت مطالعاتی 6 ماهه-بارسلون
    مدارکی که داده بودم:
    -دعوت نامه از استادم به زبان اسپانیایی که توش اسم همسرم هم به عنوان همراه آورده بود و توش نوشته بود که بهم خوابگاه هم میدن. برنامه کاری هم توش توضیح داده بود.
    -سند مالی: گردش حساب: مانده حساب 14 تومن میانگین سه ماهه 3 تومن گردش حدود 300 تومن + نامه اداره بورس
    -مدارک موقت تحصیلی+ریزنمرات ترجمه غیررسمی شده البته دارالترجمه مهرش هم روش زد
    -ترجمه اسپانیایی شناسنامه (بخاطر متاهلی رفتن)
    -نامه وزارت خارجه
    -چون 6ماهه میخواستم پزشکی و سوء پیشینه نگرفتم
    -رزومه اسپانیایی
    -رزرو هتل یک هفته ای-تو سایتش زدم ترجمه اسپانیاییش رو پرینت گرفتم

وقت که گرفتم برا یک ماه بعد داد روز مصاحبه هم پرسید برا چی میری و بعدش مدارک رو یکی یکی خواست -خیلی هم خوش برخورد بودن حتی شوخی هم میکرد- منم مداکم منظم بود سریع بهش می دادم آخرش هم گفت اسپیک انگلیش منم چند جمله انلگیسی صحبت کردم. گفته بود سه هفته بعد تماس بگیرم زنگ زدم گفت نیومده هفته بعدش زنگ زدم گفت فردا زنگ بزن بگم فرداش زنگ زدم گفت مونده برا سه روز دیگه. سه روز دیگه زنگ زدم گفت حضوری بیا حضوری رفتم گفت برو بعد از ساعت 1 بیا رفتم شکر خدا جواب مثبت رو بهم داد.

سعی کنید مدارکتون کامل و منظم باشه + استرس الکی نگیرید بسپارید به خدا و با خودتون بگید «شد، شد؛ نشد، نشد»

Junior Member

البته حتما میدونید چون من دانشجو هستم نمیتونستم مدرکم رو آزاد کنم و ترجمه رسمی مدارک تحصیلیمو بدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط azarb نمایش پست ها
    سلام بر دوستان. شکر خدا جواب ویزای من و همسرم مثبت شد. اینا هم برای استفاده شما:

فرصت مطالعاتی 6 ماهه-بارسلون
    مدارکی که داده بودم:
    -دعوت نامه از استادم به زبان اسپانیایی که توش اسم همسرم هم به عنوان همراه آورده بود و توش نوشته بود که بهم خوابگاه هم میدن. برنامه کاری هم توش توضیح داده بود.
    -سند مالی: گردش حساب: مانده حساب 14 تومن میانگین سه ماهه 3 تومن گردش حدود 300 تومن + نامه اداره بورس
    -مدارک موقت تحصیلی+ریزنمرات ترجمه غیررسمی شده البته دارالترجمه مهرش هم روش زد
    -ترجمه اسپانیایی شناسنامه (بخاطر متاهلی رفتن)
    -نامه وزارت خارجه
    -چون 6ماهه میخواستم پزشکی و سوء پیشینه نگرفتم
    -رزومه اسپانیایی
    -رزرو هتل یک هفته ای-تو سایتش زدم ترجمه اسپانیاییش رو پرینت گرفتم

وقت که گرفتم برا یک ماه بعد داد روز مصاحبه هم پرسید برا چی میری و بعدش مدارک رو یکی یکی خواست -خیلی هم خوش برخورد بودن حتی شوخی هم میکرد- منم مداکم منظم بود سریع بهش می دادم آخرش هم گفت اسپیک انگلیش منم چند جمله انلگیسی صحبت کردم. گفته بود سه هفته بعد تماس بگیرم زنگ زدم گفت نیومده هفته بعدش زنگ زدم گفت فردا زنگ بزن بگم فرداش زنگ زدم گفت مونده برا سه روز دیگه. سه روز دیگه زنگ زدم گفت حضوری بیا حضوری رفتم گفت برو بعد از ساعت 1 بیا رفتم شکر خدا جواب مثبت رو بهم داد.

سعی کنید مدارکتون کامل و منظم باشه + استرس الکی نگیرید بسپارید به خدا و با خودتون بگید «شد، شد؛ نشد، نشد»

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)