صفحه 75 از 135 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

سلام به همگی
    من واسه فرصت مطالعاتی اقدام کردم. 13 نوامبر بیومتریک دادم. 20 نوامبر داک ریکوست رو آپلود کردم و 24 دسامبر پاسپورت رو خواستند تا ویزا بزنن. از همون اول ژانویه هم ویزام صادر شد. به امید اینکه همه دوستان ویزاشون سریعا بیاد

Junior Member YaserN آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ShiLuc نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، خیلی لطف کردید.
    یک سوال دیگر هم برام دوباره پیش آمد و اینکه این نامه به امضاء چه کسی در دانشگاه میرسه؟
    و
    اینکه نامه را شما مستقیما آپلود کردید برای سفارت ؟ منظورم اینه که لازم نبود به غیر از مهد و امضاء دانشگاه از وزارت علوم هم تاییدیه بگیره؟

ببخشید سوالاتم زیاد شد.
    من چون از وزارت علوم نامه جداگانه داشتم نیازی به این که این نامه را تایید جداگانه بگیرم نداشتم اما فکر نمیکنم نیازی به تایید وزارت علوم باشد. در این مورد طرف حساب آنها دانشگاه هست نه وزارت. مهم این است که با سربرگ دانشگاه و با مهر و امضای دانشگاه باشد. اگر دانشگاه متن را به فارسی به شما داد بدهید دارالترجمه و هم نسخه فارسی و هم انگلیسی (با تایید دارالترجمه) را در قالب یک فایل آپلود کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتیwork permit دارم ولی میخواستم اونو تمدید کنم. کسی میدونه مراحلش چی هست منو راهنمایی کنه.
    ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

با سلام خدمت دوستان.
    من واسه فرصت مطالعاتی از سفارت وقت گرفتم. دعوتنامه هم دارم. نامه کمک مالی وزارت علوم هم دارم. آلان سفارت از من یکسری مدارک خواسته: مثل برنامه تحقیقاتی، اصل و فتوکپی مدارک تحصیلی فعلی، اصل و ترجمه گواهی معدل لیسانس و فوق لیسانس. حالا نمی دونم این مدارک را واقعاً واسه فرصت مطالعاتی نیاز دارند یا خیر. آخه من الان دانشجو هستم و دانشگاه مدارک بهم نمیده. اینجا از دوستان کسی هست که واسه فرصت رفته باشه اسپانیا؟

Junior Member Exotic آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط micronin نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    من واسه فرصت مطالعاتی از سفارت وقت گرفتم. دعوتنامه هم دارم. نامه کمک مالی وزارت علوم هم دارم. آلان سفارت از من یکسری مدارک خواسته: مثل برنامه تحقیقاتی، اصل و فتوکپی مدارک تحصیلی فعلی، اصل و ترجمه گواهی معدل لیسانس و فوق لیسانس. حالا نمی دونم این مدارک را واقعاً واسه فرصت مطالعاتی نیاز دارند یا خیر. آخه من الان دانشجو هستم و دانشگاه مدارک بهم نمیده. اینجا از دوستان کسی هست که واسه فرصت رفته باشه اسپانیا؟
    با سلام

من دو هفته پیش مدارکمو برای فرصت مطالعاتی تحویل دادم.
    برای برنامه تحقیقاتی کارایی رو که قراره اونجا با استادی که بهتون دعوتنامه داده انجام بدید ارائه بدین. رزومه تون رو هم همراهش بدید خوبه.
    برای مدارک تحصیلی هم باید یه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاهتون بگیرید ببرید وزارت علوم تاییدش کنید و بعد بدید برای ترجمه اسپانیایی رسمی. ریز نمرات رو هم چو دانشگاه بهتون نمیده میتونید از سایتش پرینت بگیرید و بدید دارالترجمه تا ترجمه غیر رسمی کنه و مهر خودشو بزنه روش. ازتون قبول میکنن. فقط هم مال مقطع فعلیتون کافیه و نیازی به مدارک ارشد و لیسانس نیست.
    نامه حمایت مالی وزارت علوم رو هم ببرید وزارت امور خارجه تا اونا یه نامه برای معرفی به سفارت بهتون بدن.
    یه گواهی حساب بانکی همراه با ریز گردش حساب هم حتما علاوه بر نامه حمایت مالی وزارت علوم باید ارائه بدین چون خیلی مهمه براشون.
    نامه رزرو محل سکونت، خوابگاه یا هتل هم باید داشته باشید.
    اگه متاهل هستید ترجمه شناسنامه هم میخوان ازتون.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Exotic نمایش پست ها
    با سلام

من دو هفته پیش مدارکمو برای فرصت مطالعاتی تحویل دادم.
    برای برنامه تحقیقاتی کارایی رو که قراره اونجا با استادی که بهتون دعوتنامه داده انجام بدید ارائه بدین. رزومه تون رو هم همراهش بدید خوبه.
    برای مدارک تحصیلی هم باید یه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاهتون بگیرید ببرید وزارت علوم تاییدش کنید و بعد بدید برای ترجمه اسپانیایی رسمی. ریز نمرات رو هم چو دانشگاه بهتون نمیده میتونید از سایتش پرینت بگیرید و بدید دارالترجمه تا ترجمه غیر رسمی کنه و مهر خودشو بزنه روش. ازتون قبول میکنن. فقط هم مال مقطع فعلیتون کافیه و نیازی به مدارک ارشد و لیسانس نیست.
    نامه حمایت مالی وزارت علوم رو هم ببرید وزارت امور خارجه تا اونا یه نامه برای معرفی به سفارت بهتون بدن.
    یه گواهی حساب بانکی همراه با ریز گردش حساب هم حتما علاوه بر نامه حمایت مالی وزارت علوم باید ارائه بدین چون خیلی مهمه براشون.
    نامه رزرو محل سکونت، خوابگاه یا هتل هم باید داشته باشید.
    اگه متاهل هستید ترجمه شناسنامه هم میخوان ازتون.

موفق باشید.
    خیلی ممنون از پاسخی که دادین. فقط گواهی اشتغال به تحصیلم ببرم پیش خانم اکبری تو وزارت علوم یا جای دیگه باید برم؟من ساکن اصفهانم مدارکم میتونم همین اصفهان بدم دارالترجمه یا باید ببرم اونجاهایی که خود وسفارت تو پنل دم در ورودی سفارت زده؟من متاهل هستم ولی تنها میرم، بازهم ترجمه شناسنامه را میخوان؟رزومه و برنامه تحقیقاتی باید به اسپانیایی باشه یا انگلیسیم قبوله؟

سلام،

من چند روز پیش برای دوره فرصت مطالعاتی 6 ماهه مدارکم رو تحویل دادم.
    من متاهل هستم و قصد داشتم همراه با همسرم اقدام کنم ولی با توصیه هایی که بهم شد گفتند اول برای خودم به تنهایی اقدام کنم و بعد گرفتن ویزا، رفتن به اونجا و گرفتن کارت اقامت، برای همسرم دعوتنامه بفرستم و تقاضای ویزای پیوستن به خانواده بکنم.
    ویزایی که برام تو سایت سفارت درخواست دادن 180 روزه شنگن هست ولی امروز مطلع شدم که با این نوع ویزای 6 ماهه نمیتونم کارت اقامت بگیرم و برای درخواست کارت اقامت باید ویزای بیشتر از 6 ماه در اسپانیا داشته باشم. میخواستم بدونم این موضوع درسته؟
    دیگه چه راهایی برای آوردن همسرم به اسپانیا وجود داره؟

Period of studies up to six months:
    There is a visa (type D) for studies that allows you to stay in Spain for a period of up to 180 days (Visado D Estudios hasta 180 días). This type of visa does not allow you to obtain the Residence Card for foreign students (TIE).

Period of studies longer than six months:
    Those non-EU citizens who are going to study in Spain for a period of more than six months have to apply for an ?open? visa for studies (type D). This type of visa (Visado D Estudios, Investigación) is valid for three months for entering the Schengen Area and once you have entered Spain you have to obtain the Student Residence Card for Foreigners (TIE) in order to remain legally in Spain.

با تشکر

با سلام من هم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه اقدام کردم دوستانی که مدارک ارائه دادند میتونند منو راهنمایی کنند؟ چند سوال داشتم:
    آیا ما هم باید گواهی سوپیشینه و سلامت بگیریم؟
    گواهی اشتغال به تحصیل باید به زبان اسپانیایی باشه یا انگلیسی هم میشه؟
    آیا گاهی اشتغال به تحصیل حتما باید توسط وزارت علوم تایید بشه یا مهر دانشگاه کافیه؟
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarinanarin نمایش پست ها
    با سلام من هم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه اقدام کردم دوستانی که مدارک ارائه دادند میتونند منو راهنمایی کنند؟ چند سوال داشتم:
    آیا ما هم باید گواهی سوپیشینه و سلامت بگیریم؟
    گواهی اشتغال به تحصیل باید به زبان اسپانیایی باشه یا انگلیسی هم میشه؟
    آیا گاهی اشتغال به تحصیل حتما باید توسط وزارت علوم تایید بشه یا مهر دانشگاه کافیه؟
    ممنونم.
    سلام،
    خیر برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه گواهی سلامت و سوء پیشینه نیاز نیست.
    گواهی اشتغال به تحصیل و ریز نمرات باید به اسپانیایی ترجمه بشن.
    اگر بخواهید گواهی اشتغال به تحصیل را ترجمه رسمی کنید تایید وزارت علوم هم لازم است.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Exotic نمایش پست ها
    سلام،
    خیر برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه گواهی سلامت و سوء پیشینه نیاز نیست.
    گواهی اشتغال به تحصیل و ریز نمرات باید به اسپانیایی ترجمه بشن.
    اگر بخواهید گواهی اشتغال به تحصیل را ترجمه رسمی کنید تایید وزارت علوم هم لازم است.

موفق باشید.

ممنون از راهنماییتون. امکانش هست که گواهی اشتغال به تحصیل رو به طور غیررسمی ترجمه کنیم و تحویل بدیم؟
    برای اینکه برای همسرتون اقدام کنید یک راه این بود که از استاد راهنماتون بخواهید که اسم ایشون رو هم در نامه پذیرش بنویسند که همراه شما هستند.و مدارک مالی محکم براشون ارائه می دادید. ولی خوب باز هم الزاما سفارت شاید ویزا نمی داد . ولی الان راهی که میمونه اینه که به صورت توریستی اقدام کنند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)