صفحه 9 از 135 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mojttaba نمایش پست ها
    سلا م . من 10 اکتبر برای فرصت مطالعاتی تقاضای ویزای ویزیتوری کردم. 4 ماه بعدش ایمیل زدن و گفتن باید فرم ویزای کار روپر کنی و80000 تومان هم مابه تفاوتش رو بدی. 2 هفته بعد از انجام این کار هم تماس گرفتن وگفتن که ویزا اماده است.
    سلام
    تبریک میگم.
    میتونم بپرسم شما جایی در ایران استخدام یا بورس بودین و کدام دانشگاه کانادا تشریف میبرید؟

باسلام دوباره. من هیئت علمی دانشگاه هستم و به دانشگاه واترلو میرم. البته من از دانشگاه مقصد ساپورت میشم و در واقع یه نوع postdoc بحساب میاد.

Junior Member

ممنون از راهنمایی تون . مدارک رو حضوری ببریم بهتره یا از طریق این شرکت ها پست کنیم؟ یا اصلا فرقی نداره؟

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط hhs نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون . مدارک رو حضوری ببریم بهتره یا از طریق این شرکت ها پست کنیم؟ یا اصلا فرقی نداره؟
    با پست ارسال کنید خیلی بهتره. چون دردسرش کمتره و همون روزی که ارسال کنید میرسه دست سفارت ولی اگه حضوری بخواید بدید باید وقت بگیرید و بیشتر زمان میبره.
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

Junior Member

سلام
    من چند تا سوال راجع به مدارکی که باید به سفارت بدیم داشتم .ممنون میشم راهنماییم کنین.
    یکی اینکه اگر از دانشگاهی در کانادا فاند نمی گیریم علاوه بر فرمهای IMM1295و IMM5488باید فرم ویزای اقامت موقت (IMM5257) را هم پر کنیم ؟ و هم 150 دلار ویزای کار رو بدیم و هم 75 دلار برای اقامت موقت ؟
    حتی اگر تنها هم بخوایم بریم باز باید فرم اطلاعات خانواده (ّIMM5645)را پر کنیم ؟
    من یک فایل فارسی راهنمای دریافت ویزای کار از سایت سفارت گرفتم توش نوشته بود مدرک زبان مورد تایید موسسه کانادایی رو هم باید داشته باشیم ، متوجه نشدم که برای فرصت مطالعاتی هم چنین چیزی لازم است یا نه؟
    سوال آخر هم اینکه ، تو عکسی که به سفارت می‌دهیم باید گوش معلوم باشه؟

Junior Member

من هم سه ماه و نيم ميگذره كه مداركم رو دادم هنوز خبري نشده. قبل من دو تا از دوستام رفتن در مورد عكس نفر اول با حجاب كامل دادن قبول شدن نفر دوم اولين بار ريجكت شدن اما نه بخاطر عكس اما بار دوم براي محكم كاري تو عكس گوشاش معلةم بود كه پذيرفته شد در كل فكر نكنم لازم باشه

Junior Member

در مودر مدرك زبان هم ما چهار نفر بوديم كه همه از استاد اون طرف يه نامه گرفتيم كه نوشته زبان ايشان مورد تاييد است همين

Junior Member

ممنون . شما هم تقاضای ویزی کار دادین؟ از دانشگاه اونجا فاندی هم تونستین بگیرین؟
    من یه جا تو سایت سفارت دیدم نوشته بود اگر از موسسه کانادایی پولی دریافت نمی کنین میشه ویزای ویزیتوری بگیرین. در این مورد اطلاعی دارین؟

Junior Member

من فاند از اون استاد گرفتم اما تو دعوت نامم قيد نشد در واقع فاندم توافقي هست چون اگه قيد شه اونا فاند ميدن پروسه يكم فرق ميكنه كه چون ما از وزارت علوم هم پول ميگيريم هر دوشو نميشد تو نامه قيد كرد. ويزا كه حتما كار هست هر سه تا از دوستاي من هم كه رفتن درخواست ويزاي كار دادن اينو مطمين هستم. دم در سفارت كه چند بار رفتم هر كس ويزاي ويزيتوري اقدام كدره بود براي فرصت بش ايميل زدن كه تغيير بده به كار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Science

سلام

هنوز کسی برای فرصت مطالعاتی ویزا نگرفته؟ لطفاً اگر کسی هست که ویزا گرفته باشه بگید که ملت کمی روحیه بگیرن. ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)