صفحه 92 از 135 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_ca نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. اگه اشکال نداره سوال دیگه ای هم داشتم.
    به همراه نامه پذیرش، دانشگاه برای من چند تا فرم دیگه فرستاد از جمله یک رسید پرداخت 230 دلاری که برای CIC پرداخت شده بود و عنوانش این بود:
    Official Receipt or Proof of Payment of Employer Compliance Fee Payment
    می خواستم بپرسم با این رسید پرداخت دیگه نیازی نیست خودم برای هزینه های ویزا و یا بیومتریک چیزی پرداخت کنم؟
    ممنون

سلام به همه

مبلغی که دانشگاه برای شما پرداخت کرده برای هزینه اپیلیکیشن شما نیست این مبلغ طبق قوانین جدید سی ای سی بایستی توسط کارفرمای شما که دانشگاه هست پرداخت شود و هم چنین فرم 5802 هم توسط کارفرما تکمیل شود که شما ان فرم را به همراه بقیه مدارک موقع ثبت نام پر ارسال می کنید البته تا جایی که من اطلاع دارم این فرم برای ویزای موقت کار و برای فرصت مطالعاتی هست - من قسمت مربوط به این موضوع را اینجا کپی می کنم اما برای اطلاعات بیشتر لینک زیر را مطالعه کنید - شاد و موفق باشید

http://www.cic.gc.ca/english/informa...s/5553ETOC.asp

Offers of Employment from a specific employer for LMIA-exempt foreign workers

If an employer is offering you a specific job, the employer must submit an Offer of Employment to a Foreign National Exempt from the Labour Market Impact Assessment (LMIA) (PDF, 1.18 MB) IMM 5802 directly to CIC prior to the submission of the work permit application by the foreign worker.
    The employer must also, at the same time as they submit the Offer of Employment, pay the $230 employer compliance fee directly to CIC.
    If you have a job offer from a specific employer, please ensure that they have completed these two steps prior to submitting your work permit application.-

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام. گرفتن فرم DS از دانشگاه با BS مشکلی نداره؟ و بعد نباید نامه حمایت مالی وزارت علوم رو موقع مصاحبه سفارت رو کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering- Artificial Intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط arbadeh نمایش پست ها
    سلام. گرفتن فرم DS از دانشگاه با BS مشکلی نداره؟ و بعد نباید نامه حمایت مالی وزارت علوم رو موقع مصاحبه سفارت رو کرد؟
    مشکلی نداره. بعدا هم رو نکنی بهتره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

دوستان یه سوال داشتم.
    برا فرصت مطالعاتی سفارت آلمان حتما مدرک زبان آیلتس یا تافل لازم هست؟ یا همین مدرک زبان مورد تایید وزارت علوم کافیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_kerman نمایش پست ها
    سلام
    نامه حمایت مالی- گواهی اشتغال به تحصیل که دانشگاه به زبان انگلیسی میده- دعوت نامه- reserach plan- و sop
    نیازی به مدرک ارشد نیست اما اگر خودتون بخواهید وزارت یک نامه میده به دانشگاه که موقتا مدرکتون رو واسه ترجمه آزاد کنه.
    نیازی به ترجمه وثیقه نیست. برای صدورDS که ایالت به ایالت فرق میکنه و با توجه به پایین اومدن نرخ تبدیل یورو به دلار احتمالا کافی نباشه و نیاز به BS واسه باقیمانده باشه. ( بهتره پروسه صدور DSرو با BS شخصی انجام بدین). اما برای سفارت هم معمولا bs لازم دارید.
    بله RP هم خواستن
    موفق باشید
    بخشید من هم سه تا سوال بپرسم از خدمتتون: 1- آیا منظور از دعوت نامه،DS2019 هست یا نیاز علاوه بر آن نیلز به نامه دیگری هم هست؟ 2- آیا جهت صدور DSنیاز به ارسال اصل BS هست یا اارسال اسکنش کفایت میکنه؟ 3- آیا نامه research plan در فرم خاصی براتون فرستادن یا همینطور نامه دادند؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک-اپتیک و لیزر، دانشگاه شیراز

سلام. به دوستانی که برای فرصت مطالعاتی قصد سفر به اسپانیا رو دارند شدیدا پیشنهاد میکنم در اولین فرصت برین سفارت وقت بگیرین. به من برای دو ماه و نیم دیگه وقت داد و سرشون هم خیلی شلوغ بود. برای گرفتن وقت پاسپورت و کپی صفحه اول پاسپورت و دعوتنامه را لازم داشتن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

کسی برای فنلاند اقدام کرده؟ برای اینکه وقت دعوتنامه نگذره میخام برای ویزاش با bs اقدام کنم...به نظرتون شدنیه؟!

سلامدوستان.
    من و همسرم ورودی 91 هستیم که از آمریکا پذیرش گرفتیم واسه دوره 6 ماهه فرصتمطالعاتی. الان که مدارکمون برای دریافت فرم
    DS2019 فرستادیم دانشگاه آمریکا، بهمون گفتن از پنجماه پیش دیگه مدرک MCHE مورد قبولشون نیست وگفتن یک مدرک معتبر مثل تافل ایلس یا یک دیپلم زبان از یک موسسه بین المللی بایدارائه بدید. ما فرصت زیادی نداریم چون باید سریع وقت مصاحبه بگیریم و سپتامبر ازکشور خارج بشیم! امروز به منشی استادمون ایمیل زدیم بهمون گفت آیا وزارت علومایران میتونه این مدرک MCHE را معادل سازی کنه.لطفا اگه کسی اطلاعی داره بهمون کمک کنه.ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezakk نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالم در مورد ویزای فرصت مطالعاتی کانادا هستمن 12 ژانویه بایومتریک دادم هیچ خبری نبود تا امروز (27 مارچ ) که ایمیل زدن آپدیت دریافت کردی و پروفایلتو چک کن. اما وقتی پروفایل CIC رو چک میکنم هیچ آپدیتی توش نیست!!!میتونید راهنمایی کنید که مشکل چی هست؟ اگه بخام ایمیل بزنم باید به چه آدرسی ایمیل بزنم؟
    گاهی اوقات آپدیت گرفتن فقط به معنی این هست که پرونده شما فقط بررسی شده و افسر مربوطه به پرونده شما سر زده.

سلام دوستان. کسی هست که برای فرصت مطالعاتی قصد رفتن به فرانسه رو داشته باشه؟ برای بحث ویزا چند تا سوال داشتم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)