صفحه 102 از 135 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام. وقت بخیر.. از یه استاد برای فرصت مطالعاتی یک ساله در دانشگاه سیدنی پذیرش گرفتم. توی نامه اش از من پرسیده برای صدور ویزا دانشگاه چه مدارکی رو باید برات بفرسته دقیقأ؟ بسیار ممنون میشم بهم بگید چه چیزهایی باید ازش بخوام؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering/ AUT

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_ca نمایش پست ها
    سلام. وقت بخیر.. از یه استاد برای فرصت مطالعاتی یک ساله در دانشگاه سیدنی پذیرش گرفتم. توی نامه اش از من پرسیده برای صدور ویزا دانشگاه چه مدارکی رو باید برات بفرسته دقیقأ؟ بسیار ممنون میشم بهم بگید چه چیزهایی باید ازش بخوام؟
    فقط نامه پذیرش کافیه
    اگر قرار به شما فاند بده اون هم باید توی نامه اعلام بشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام
    کسانی که برای هلند اقدام کردن اگه MVV آنها اومده و میخوان برای گرفتن ویزا به سفارت بروند : من هفته قبل برای ویزا به سفارت رفتم:
    1- بیمه نیاز نیست و نمیخواد خودتونو بیمه کنید و هزینه اضافی بکنید
    2- من رزرو بلیط با خودم بردم اما راستش نیاز نداشتن و از من رزرو بلیط را نخواست
    3- کپی پاسپورت و شناسنامه و عکس سه در چهار مشکلی نداره باهاتون باشه
    اگه کسانی نیاز به کمک داشتن میتونن با بهم پیام بدن

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

کاربران گرامی؛

مدیریت انجمن پذیرش از شما عزیزانی که حداقل 6 سال در مراکز آموزش عالی تحصیل کرده اید و اساساً با گزاره های عمومی تدوین شده در قالب "قوانین انجمن" آشنا هستید، انتظار دارد که بیش از وضعیت فعلی ملزم به رعایت قوانین باشید. لطفاً توجه داشته باشید که در انجمن پذیرش، دو تاپیک تخصصی برای فرصت مطالعاتی وجود دارد و از شما انتظار می رود که هر پستی در تاپیک تخصصی خود مطرح شود. لطفاً در اجرای این روال، همراه مدیریت انجمن باشید.

با تشکر از توجه شما
    مدیریت انجمن پذیرش

پی نوشت:

مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام؛
    چرا هیشکی جواب نمیده! به صورت خلاصه دوباره میپرسم.
    در نامه ساپورت مالی وزارت علوم برای من نوشته که فلانی یه دعوت نامه آورده برای سپتامبر 2015 (که قابل تغییر نیست). اما من توی دعوت‌نامه و درخواست ویزای J1 آمریکا، باید تاریخ شروع فرصت رو اکتبر بزنم. آیا به علت اختلاف این دو تاریخ، توی سفارت آمریکا به مشکل برمیخورم؟!!!!

Junior Member

سلام دوست عزیز

افیسر سفارت فرم دی اس رو نگاه میکنه و قطعا به این یه ماه اختلاف گیر نخواهد داد. بازم اگه وسواس داری میتونی ببری وزارت واستون عوض کنند.
    تجربه کم من میگه بهش فکر نکن اونم یه ماه اینور و اونور

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_299 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

افیسر سفارت فرم دی اس رو نگاه میکنه و قطعا به این یه ماه اختلاف گیر نخواهد داد. بازم اگه وسواس داری میتونی ببری وزارت واستون عوض کنند.
    تجربه کم من میگه بهش فکر نکن اونم یه ماه اینور و اونور

موفق باشید
    سلام،
    واقعا ممنون که جواب دادید. وسواس که دارم. همین امروز پیش خانم اکبری بودم. گفت چون شما باید تا سپتامبر از ایران خارج بشی ما این برگه ساپورت مالی رو یه بار دیگه برات نمی‌نویسیم. اگه توی اکتبر تمدید شد، بیا بگیر. ولی من قطعاً تا اکتبر سفارت رفتم. اینقدر فکرم درگیر این اختلاف ماه هست که اصلاً نمی‌تونم رساله‌ام رو انجام بدم. استاد آمریکایی گفت بهتره عوض بشه. دیگه نمی‌دونم بازم اگه کسی تجربه مشابهی داره، لطففففففففففففففففففففففف فففففاً خیالم رو بیشتر راحت کنه.

Junior Member

خیلی ممنونم از پاسختون..
    1.میشه بگید برای فرصت مطالعاتی در استرالیا برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنم؟ و از کجا لیست مدارک رو باید بگیرم؟
    2. من یه پذیرش یک ساله هم از دانشگاه آلبرتا کانادا گرفتم و می خوام برای هر دو تا اقدام کنم تا اگه ویزای یک نیومد لااقل یه شانس دیگه داشته باشم.. اقدام همزمان برای ویزای این دو تا کشور مشکلی ایجاد نمیکنه؟ با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_ca نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون..
    1.میشه بگید برای فرصت مطالعاتی در استرالیا برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنم؟ و از کجا لیست مدارک رو باید بگیرم؟
    2. من یه پذیرش یک ساله هم از دانشگاه آلبرتا کانادا گرفتم و می خوام برای هر دو تا اقدام کنم تا اگه ویزای یک نیومد لااقل یه شانس دیگه داشته باشم.. اقدام همزمان برای ویزای این دو تا کشور مشکلی ایجاد نمیکنه؟ با تشکر
    برای استرالیا ویزای 402 رو می خواد RESEARCH AND TRAINING SUBCLASS 402 VISA
    توی این سایت شرایط و مشخصاتش رو نوشته
    http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/402-
    اگر زمان داری که می تونی ترجیحا برای هر دو اقدام کنی. ولی برای نامه وزارت علوم مراحل رو یک بار باید برای یکی طی کنی اگه نشد مجددا از اول برای اون یکی از دانشگاه نامه بیاری، سند محضری رو به نام اون کشور اصلاح کنی،کاربرگ مشخصات دانشجو به امضای تحصیلات تکمیلی و ...

سلام دوستان
    يعني اخيرا هيچ فردي براي فرصت كانادا اقدام نكرده؟!!!!
    لطفا جواب بدين و بگين ويزاتون در چه مرحله ايه؟؟؟
    يعني من تنهااام؟؟!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)