نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: اشتغال دندانپرشکان در خارج از کشور

Junior Member

پیش فرض اشتغال دندانپرشکان در خارج از کشور

با سلام خدمت دوستان محترم
    بنده دانشجوی دکتری فنی مهندسی هستم اما همسرم دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران (عمومی) هستن. بعد از فارغ التحصیلی همسرم،بنده برای ادامه تحصیل و زندگی قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارم. می خواستم بدانم که در کدام کشورها دندانپزشکان با مدرک ایران می توانند کار کنند؟( چه عمومی و چه تخصص)

با سپاس

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : اشتغال دندانپرشکان در خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkabir نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان محترم
    بنده دانشجوی دکتری فنی مهندسی هستم اما همسرم دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران (عمومی) هستن. بعد از فارغ التحصیلی همسرم،بنده برای ادامه تحصیل و زندگی قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارم. می خواستم بدانم که در کدام کشورها دندانپزشکان با مدرک ایران می توانند کار کنند؟( چه عمومی و چه تخصص)

با سپاس
    معمولا شرایط اشتغال در کشورهی دیگه با مشکلات زیادی روبرو هست. چون اصولا کشورهای دیگه جهت ارزشیابی مدارک تحصیلی سایر کشورها یه سری مشکلاتی دارن. بخصوص اگه قصدتون مهاجرت به مشورهای اروپایی هست . ولی معمولا یه سری امتحانات وجود داره در هر کشور و بعد از پاس کردن این امتحانات و گذراندن دوره های مختلف امکان کار در بیمارستانها یا کلینیک ها وجود داره.

Junior Member

از جوابتان ممنونم،أما به نظر شما جقدر احتمال داره كه بشه توي أين آزمون ها موفق شد؟ شما كدام كسور انكليسي زبان را بيشنهاد مي دهيد؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkabir نمایش پست ها
    از جوابتان ممنونم،أما به نظر شما جقدر احتمال داره كه بشه توي أين آزمون ها موفق شد؟ شما كدام كسور انكليسي زبان را بيشنهاد مي دهيد؟
    کشورهای انگلیسی زبان که شرایط سخت تر هست. ولی شما میتونید از برنامه blue card برای پیدا کردم موقعیت شغلی در کشورهای اروپایی استفاده کنید و از این طریق ویزای کاری بگیرید. و بعد ا پیدا کردن موقعیت شغلی اونوقت میتونید برای تایید مدارک همسرتون اقدام کنید.

Junior Member

دوستان من با ویزای ازدواج اومدم انگلیس و دندانپزشک هستم اینجا مراحلی که باید بگذرونم تا بتونم با مدرکم کار کنم چی هست لطفا راهنمایی کنید درضمن من دندانپزشکی رو در ترکیه خوندم

Junior Member

سلام،
    من تقريبن سعي كردم كليه ي صفحات مربوطه ب سوالمو بخونم ولي متاسفانه جوابي پيدا نكردم، ممنون ميشم پاسخ بدين.
    من فارغ التحصيل دندانپزشكي از دانشگاه تهرانم و قصد دارم جهت كار و زندگي به آلمان برم، راجب مراتبش و اينكه آيا ميشه با مدرك دندانپزشكي عمومي اونجا كار كرد و از كجا ميتونم پوزيشن هاي كاريشو پيدا كنم كسي اطلاعاتي داره؟ من خيلي سرچ كردم واسش اطلاعات خوبي بدست نياوردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentistry-Tehran university

سلام دوست عزیز. میتونم چند تا سوال در این زمینه ازتون بپرسم؟ ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Seld نمایش پست ها
    سلام،
    من تقريبن سعي كردم كليه ي صفحات مربوطه ب سوالمو بخونم ولي متاسفانه جوابي پيدا نكردم، ممنون ميشم پاسخ بدين.
    من فارغ التحصيل دندانپزشكي از دانشگاه تهرانم و قصد دارم جهت كار و زندگي به آلمان برم، راجب مراتبش و اينكه آيا ميشه با مدرك دندانپزشكي عمومي اونجا كار كرد و از كجا ميتونم پوزيشن هاي كاريشو پيدا كنم كسي اطلاعاتي داره؟ من خيلي سرچ كردم واسش اطلاعات خوبي بدست نياوردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)