صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: سوالات مربوط به آپدیت مجدد مدارک پس از گرفتن فایل نامبر فدرال 2014

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به آپدیت مدارک پس از گرفتن فایل نامبر فدرال 2014

سلام و وقت بخیر.
    من امروز به جمع شما پیوستم و اطلاعات اولیه ام رو هم در اسپرد شیت ثبت کردم.
    اگر دوستانی که از آپدیت ها صحبت می کنن، مثلا همین بیمه که لینکش رو بالاتر دیدم، اعلام کنن که قبلا مدارک درخواست شده رو فرستاده بودن یا نه، جو استرس زای فعلی از بین می ره.
    من به شخصه وکیل نداشتم و فقط از روی گاید 7000 جلو رفتم. در مورد بیمه، سابقه بیمه ام رو از اداره بیمه گرفتم و ترجمه اش رو با کپی برابر اصل براشون فرستادم. در مورد فاند هم ریز واریزها و برداشت ها طی سه ماه قبلش رو براشون ارسال کردم. چون برداشت من از گاید این بوده.
    حالا به نظرم بعید میاد که دوباره سابقه بیمه یا ریز واریزها و برداشت ها رو ازم بخوان. اگر هم بخوان، خب دوباره براشون می فرستم.
    البته من در مورد سابقه بیمه، چیزی اضافه بر اونچه که براشون فرستادم، ندارم. چون دو سالی هست که برای خودم کار می کنم و بیمه هم رد نکردم.

امیدوارم همه شاد، سلامت و موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    آخ آخ آخ!

چه سوالی کردی!

الان به این نتیجه رسیدم که بعضی بانک ها ممکنه گردش سه ماهه ند و مثلا فقط 6 ماهه و 1 ساله بدن!

بگذریم

چون سه ماهه خواستند، اگر شما پول رو خارج کرده بوده باشی و یهو بریزی توش، کردیت بالانست برای اون سه ماه افزایش خیلی زیادی داره. ولی اگر توش بوده باشه، فرقی نمی کنه و عدد خیلی کمی میشه!

در واقع هر وقت در یک بازه زمانی کوتاه مثلا سه ماه، کردیت ترن اوور یهو زیاد شه یعنی که حساب شارژ شده!

فقط یه مشکلی که هست حساب هایی که سپرده دراز مدت هست متاسفانه ریزش رو نمیدن! اینم یه جور شر میشه متاسفانه.
    سپرده بلند مدت اصلا ریزی نداره و لازم هم نیست. من با همین سپرده بلند مدت ویزای دانشجوییمو گرفتم. اتفاقا اون موقعی بود که سفارت برای Bank Statement از اکثر بچه ها گردش حساب یا ریز می خواست و من فقط ترجمه گواهی سپرده رو فرستادم. البته تاریخش جدید نبود و نشون می داد پول خیلی وقته سپرده گذاری شده.
    ویرایش توسط f_goo : February 26th, 2015 در ساعت 11:21 PM

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

برای در رفتن از این وضعیت تنها راه اینه که پول مورد نیاز اون ها رو سپرده دراز مدت کرد! این طوری بهونه هم میشه آورد که سود بیشتری میدن و ما بردیم این طرف! دیگه گردش هم معنی نداره! به شرطی که آدم پول رو بتونه ننگه داره!

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    برای در رفتن از این وضعیت تنها راه اینه که پول مورد نیاز اون ها رو سپرده دراز مدت کرد! این طوری بهونه هم میشه آورد که سود بیشتری میدن و ما بردیم این طرف! دیگه گردش هم معنی نداره! به شرطی که آدم پول رو بتونه ننگه داره!
    و به شرط اینکه سپرده حداقل مال 3 ماه پیش از آپدیت بوده باشه، نه اینکه تازه باز بشه! اگه کسی الان می خواد فکری بکنه فرقی بین حساب معمولی با بلند مدت وجود نداره؛ چه بسا حساب کوتاه مدت بهتره، چون برای بستن حساب بلند مدت باید ضرر هم به بانک داد.
    ویرایش توسط f_goo : February 26th, 2015 در ساعت 11:58 PM

من یه پیشنهاد دارم.
    کسایی که پولشون رو برداشتن و دوباره می خوان واریز کنن، اگر بتونن فاکتور خرید مثلا طلا به تاریخ برداشت پول و بعد هم فروشش به تاریخ واریز مجدد، تهیه کنن، احتمالا مساله اشون حل میشه. این نشون می ده که این پول همچنان در اختیار خودشون بوده ولی مثلا سرمایه گزاری کرده بودن در یه چیزی مثل طلا.
    البته فکر می کنم هر چه سریعتر بتونن این پول رو برگردونن به حساب بهتره.

این لینک هم می تونه کمک بکنه
    http://www.fsw2014.info/proof-of-fun...he-application

Junior Member nasim827 آواتار ها

یه سوالی؟
    وقتی نه طلا و نه زمین و خونه جزو تمکن مالی به حساب نمیان چطور میشه با نشون دادن فاکتور خرید و فروش طلا جابجایی پول رو توجیه کرد؟

Junior Member nasim827 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim827 نمایش پست ها
    یه سوالی؟
    نمیشه مثلا یک قطعه زمین به ناممون شده باشه و مدارک اون رو ارائه بدیم و توضیح بدیم که پول رو صرف خرید زمین کردیم؟
    البته الان که این سایت رو خوندم فهمیدم نه طلا و نه زمین و خونه حساب نیست....

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim827 نمایش پست ها
    یه سوالی؟
    نمیشه مثلا یک قطعه زمین به ناممون شده باشه و مدارک اون رو ارائه بدیم و توضیح بدیم که پول رو صرف خرید زمین کردیم؟
    اونا پول نقد و قابل انتقال بیشتر مد نظرشونه. اونیم که گفتم بلند مدت بوده، پول مربوط به شخص من نبوده و مال ساپورترم بوده. واسه همین من به سپرده بلند مدت هم واسه خودمون کمی مشکوکم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط f_goo نمایش پست ها
    ...
    در واقع علاوه بر این که موجودی باید اون مبلغی باشه که اونا می خوان، اختلاف کردیت و دبیتتون نباید به اون عدد نزدیک باشه و به جاش بهتره به 0 میل کنه.
    مگه اختلاف کردیت و دبیت همیشه برابر موجودی نیست؟ منظورتون از اینکه بهتره به صفر میل کنه چیه؟

سلام. صبح آدینه بخیر و خوشی.
    من تازه وارد هستم و نمی دونم که دقیقا چه اتفاقی در این فروم افتاده که بعضی دوستان رنجیده خاطر و عصبانی هستند، ولی خواهش می کنم در این شرایط کمی آروم باشید و فقط به کمک کردن و کمک گرفتن فکر کنید برای رسیدن به هدف. در این شرایط همه به اندازه کافی نگران هستیم و این مسایل به این حس های منفی دامن می زنه.
    من به شخصه با توجه به آمار اسپرد شیت، زمان زیادی ندارم و همراه خانواده ام باید به بسیاری از مسایل رسیدگی کنیم که بتونیم بریم، می خوام وقتم رو صرف فکرهای انرژی زا و برنامه ریزی برای کارهای آتی کنم.
    خواهش می کنم بجای کشمکش و ایجاد ناراحتی و استرس، انرژی مثبت یه همدیگه بدیم و همینطور کاینات رو لبریز از انرزی های مثبت کنیم تا ماکزیمم تا انتهای 2015، در کانادا زندگی جدیدی رو آغاز کنیم.

موفق، شاد و سربلند باشید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)