صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: سوالات مربوط به آپدیت مجدد مدارک پس از گرفتن فایل نامبر فدرال 2014

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به آپدیت مدارک پس از گرفتن فایل نامبر فدرال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط FARZADYAR20 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ميخواستم بدونم كه اگه بنده كل مبلغ موجودي حسابيو كه به عنوان تمكن مالي اعلام كرده بودمو به حساب همسرم واريز كرده باشم و الان كه از من گردش سه ماهه آخر حساب اعلام شدمو بخوان ، ميتونم اعلام كنم كه من پولو منتقل كردم به حساب همسرم و گردش حساب همسرمو براشون بفرستم. آيا اين كار مشكلي ايجاد نميكنه؟ لطفا راهنماييم كنيد كه چه كاري كنم بهتره، ممنونم
    هیچ مشکلی نداره

تازه اگر روابط حسنه هست میتونید حساب رو دو امضائه کنند که دیگه حساسیتی روش نمونه!

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    هیچ مشکلی نداره که تو حساب مرد یا زن باشه! خودشون هم گفتن این رو تو سایت که میتونه پول تو حساب هر کدوم از زوجین باشه یا مقداری تو این و مقداری تو اون.
    البته این واسه اول داستان که حتما درسته؛ ولی فکر کنم منظور دوستمون اینه که آیا اگه این پول تو شماره حسابی که سفارت خواسته نباشه، بازم مشکلی هست یا نه.

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط f_goo نمایش پست ها
    البته فکر کنم منظور دوستمون اینه که آیا اگه این پول تو شماره حسابی که سفارت خواسته نباشه، بازم مشکلی هست یا نه.
    ممنون از f_goo نکته بین!

باز هم مشکلی نیست!

گفتن انقدر پول داشته باشید آماده برای انتقال که مال خودتون باشه! بعد هم نگفتن تو یک حساب باشه و جابجا نشه!

بهترین کار اینه که Cover بزارن روش بگن این پول از این حساب رفته تو اون حساب! دلیل هم نیاوردند نیاوردند!

سلام
    اول از همه باید تاسف خودم رو از بستن تاپیک قبلی اعلام کنم هرچند در جامعه ما اعتراض ها راه به جایی نبرده است
    بعد هم در مورد این اپدیت گردش حساب که جدیدا مد شده و ممکنه از منی که هنوز اپدیت اول رو هم نخواستن بخوان. راستش اون پولی که برای گواهی تمکن مالی ارسال کرده بودم همون موقع برداشن کردم و الان تو حسابم نیست. حالا میخوام بدونم اکه از من گردش بخوان من از الان باید پول بریزم تو حساب یا همون موقع هم اگه ریختم مشکلی نیست!!؟؟؟
    FSW 2014 NOC: 2133
    Doc received at CIC: 3 Sep 2014
    File number: 23 Dec 2014
    AOR: 23 Jan 2015

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

یعنی منظور شما اینه که از حساب همسر فقط یه موجودی بگیریم و ریز حساب رو فعلا ندیم( با توجه به اینکه گفته details در 3 ماه گذشته؟ و با یه کاور توضیح بدیم که پول از اون حساب الان رفته به این حساب؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    سلام

سال های پیش که میخوندم نهایتا همین debit و credit turn over رو میخواستند با balance که به این میگن گردش به اصطلاح بهش!

بعضی بانک ها علاوه بر این، چند صفحه ریز واریز و برداشت با شماره تراکنش و تاریخ میدن که خیلی بعیده این رو بخوان و توصیه می کنم تو مرحله اول کسی نده و اگر بخوان دوباره درخواست میدن. چوون ممکنه مرحله بعدی بگن کی ریخته واسه چی ریخته!!!

من بالاترین حدی که سال های پیش دیدم همگی همین debit و کردیت و بالانس کار رو حل کرده!
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

دوست عزیز، اگه براتون امکان داره بریزین از الان تو حسابتون باشه. که بعدا اگه ازتون خواستن مشکلی پیش نیاد.حالا بازم جای شکرش باقیه که گردش رو فقط واسه 3 ماه خواستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarane نمایش پست ها
    سلام
    اول از همه باید تاسف خودم رو از بستن تاپیک قبلی اعلام کنم هرچند در جامعه ما اعتراض ها راه به جایی نبرده است
    بعد هم در مورد این اپدیت گردش حساب که جدیدا مد شده و ممکنه از منی که هنوز اپدیت اول رو هم نخواستن بخوان. راستش اون پولی که برای گواهی تمکن مالی ارسال کرده بودم همون موقع برداشن کردم و الان تو حسابم نیست. حالا میخوام بدونم اکه از من گردش بخوان من از الان باید پول بریزم تو حساب یا همون موقع هم اگه ریختم مشکلی نیست!!؟؟؟
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط sanysh نمایش پست ها
    یعنی منظور شما اینه که از حساب همسر فقط یه موجودی بگیریم و ریز حساب رو فعلا ندیم( با توجه به اینکه گفته details در 3 ماه گذشته؟ و با یه کاور توضیح بدیم که پول از اون حساب الان رفته به این حساب؟
    دل تو دلم نیست بهت جواب بدم پستم رو پاک کنی!

موجودی نه! مثل همین دوستمون که نمونش رو گذاشت باید گردش رو داشته باشه! بنویسه credit turnover و debit turnover چقدره!

حتما حتما حساب اون بانکی که خالی شده رو هم بفرست! حتما. مورد بوده که مثل شما بوده و حساب جدیده رو فرستاده و شک کردن که اولی fake بوده!

فقط دقت کن که ریز واریزی ها و برداشت ها لازم نیست.

اگر بگی بانکت چیه بهتر میتونم راهنماییت کنم! هم بانک اول هم بانک دوم.

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

تا سه نشه بازی نشه

اینم سومین نفری که بعد از rprf ازش بیمه خواستند:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1898350

نقل قول نوشته اصلی توسط rpvh

ممنون از جوابتون. فقط چیزی که برام سواله اینه که این دبیت و کردیت چطور میتونه نشون بده که این پول تو این سه ماه تو حساب شخص بوده؟ به عبارت دیگه فرضا اگه شخصی یه روز قبل از گرفتن این گواهی حسابو شارژ کنه و مثلا پنجاه تومن بریزه و 5 تومنش رو برداره، با اینکه در طول سه ماه اینکارو به تدریج بکنه فرقی نمیکنه. آیا غیر از اینه؟
    نیازی به شاغل بانک نیست. چند تا مثال می زنم:

مثلا شما اگه الان موجودیتون 0 باشه، 50 میلیون بریزین و گواهی گردش بگیرین، موجودیتون 50 میلیون هست. ولی کریدیتتون 50 میلیون و دبیتتون 0 هست و تابلو می شه.

اگه قبلا 50 میلیون ریخته باشین و برداشته باشین، موجودی 0 تابلو می کنه.

اگه قبلا 50 میلیون ریخته باشین و برداشته باشین، دوباره 50 میلیون بریزین، موجودی 50 میلیون و اوکیه، ولی کردیت 100 میلیون و دبیت 50 میلیونه، اونم تو مدت چند ماه، بازم تابلوه.

(اگه کسی این کارا رو خورد خورد یا یه جا بکنه، تو گردش مشخص نمی شه)

در واقع علاوه بر این که موجودی باید اون مبلغی باشه که اونا می خوان، اختلاف کردیت و دبیتتون نباید به اون عدد نزدیک باشه و به جاش بهتره به 0 میل کنه.
    ویرایش توسط zhobeys : March 7th, 2015 در ساعت 10:11 AM

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط rpvh نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. فقط چیزی که برام سواله اینه که این دبیت و کردیت چطور میتونه نشون بده که این پول تو این سه ماه تو حساب شخص بوده؟ به عبارت دیگه فرضا اگه شخصی یه روز قبل از گرفتن این گواهی حسابو شارژ کنه و مثلا پنجاه تومن بریزه و 5 تومنش رو برداره، با اینکه در طول سه ماه اینکارو به تدریج بکنه فرقی نمیکنه. آیا غیر از اینه؟
    آخ آخ آخ!

چه سوالی کردی!

الان به این نتیجه رسیدم که بعضی بانک ها ممکنه گردش سه ماهه ند و مثلا فقط 6 ماهه و 1 ساله بدن!

بگذریم

چون سه ماهه خواستند، اگر شما پول رو خارج کرده بوده باشی و یهو بریزی توش، کردیت بالانست برای اون سه ماه افزایش خیلی زیادی داره. ولی اگر توش بوده باشه، فرقی نمی کنه و عدد خیلی کمی میشه!

در واقع هر وقت در یک بازه زمانی کوتاه مثلا سه ماه، کردیت ترن اوور یهو زیاد شه یعنی که حساب شارژ شده!

فقط یه مشکلی که هست حساب هایی که سپرده دراز مدت هست متاسفانه ریزش رو نمیدن! اینم یه جور شر میشه متاسفانه.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)