صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 50

موضوع: سوالات مربوط به آپدیت مجدد مدارک پس از گرفتن فایل نامبر فدرال 2014

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

پیش فرض سوالات مربوط به آپدیت مجدد مدارک پس از گرفتن فایل نامبر فدرال 2014

سلام دوستان . امروز برای من هم اپدیت اومد .گردش حساب 3 ماه اخیر از حسابی که قبلا از اون نامه موجودی گرفته بودم.ولی الان کل پول تو حساب همسرم هست.به نظرتون میتونم بهشون بگم بعد از موجودی پول رو به حساب همسرم واریز کردم و الان از اون گردش حساب بگیرم؟
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به آپدیت مدارک پس از گرفتن فایل نامبر فدرال 2014

من درخواست شون رو براتون میگذارم شاید اشتباه میکنم .

1- please provide details on the funds available on your bank account 111...... for the last 3 months.

منظور از جزییات همون ریز حساب هست یا همون موجودی اولیه که قبلا دادم؟؟؟
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sanysh نمایش پست ها
    من درخواست شون رو براتون میگذارم شاید اشتباه میکنم .

1- please provide details on the funds available on your bank account 111...... for the last 3 months.

منظور از جزییات همون ریز حساب هست یا همون موجودی اولیه که قبلا دادم؟؟؟
    بله ، وقتی یه بازه زمانی مشخص میکنن منظورشون گردش هست. اگر در مورد امکان تغییر حساب ( به حساب همسر ) اطلاعاتی بدست آوردید ممنون میشم اطلاع بدید.

Junior Member

سلام دوستان . امروز برای من هم اپدیت اومد .گردش حساب 3 ماه اخیر از حسابی که قبلا از اون نامه موجودی گرفته بودم.ولی الان کل پول تو حساب همسرم هست.به نظرتون میتونم بهشون بگم بعد از موجودی پول رو به حساب همسرم واریز کردم و الان از اون گردش حساب بگیرم؟
    شما قبلاً گردش حساب نداده بودین؟ فقط گواهی موجودی داده بودین؟

من با alix موافقم. در ضمن اسم فروم کسانی که فایل نامبر گرفته اند بود و تمامی مباحث را شامل می شد. من که فقط همون رو دنبال می کردم و از همه مباحث مطلع میشدم. پس لطفا زودتر آنبلاکش کنید.

من یه سوالی دارم
    حدس میزنید این دو تا آیتم (بیمه و گردش حساب) رو به آپدیت اضافه کردن یا کلن دارن آپدیت دوم رو به روند سیستم اضافه میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtob نمایش پست ها
    من یه سوالی دارم
    حدس میزنید این دو تا آیتم (بیمه و گردش حساب) رو به آپدیت اضافه کردن یا کلن دارن آپدیت دوم رو به روند سیستم اضافه میکنن؟
    ...بعد از مدیکال تا الان حداقل تو این سایت از یک نفر بیمه خواستن اونم نه برای همه سال ها پس نمیشه بیمه رو همگانی اعلام کرد به خصوص بعد از مدیکال!بهتره صبوری کنیم و از الان نگیم که ستون جدید اضافه کنیم...
    sent to cio:11 july 2014
    recieved:15 july 2014,cc charged:9 nov ,PER:12 nov ,AOR:3 Dec,
    update:17 Feb

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtob نمایش پست ها
    من یه سوالی دارم
    مسلماً وقتی از sanysh که یک بار آپدیت فرستاده و به عنوان آپدیت دوم ازش خواستن، یعنی تمام کسایی که مدیکالشونم فرستادنو آپدیتشون رو هم فرستادن، در معرض خطر هستن. به نظر من اون کسایی که معتقد بودن مدارک اضافه نباید میفرستادیم (مثل بیمه، کارت پایان خدمت آقایون، گردش حساب، ...) همشون اشتباه می کردن. به نظر من فرستادن این مدارک توسط بعضی از بچه ها نیست که سبب شده اونها این مدارک رو بخوان. دلیل نداره که فکر کنید آفیسر داره از خود ما یاد می گیره. شاید اگه توی اسپردشیت مشخص میشد که یه سری مدارک اضافی که نیاز نبوده رو کیا فرستادن، اونوقت میشد فهمید این کسایی که تا الان پاس ریکوئست شدن این مدارک رو نداشتن و ویزاشون اومده و از این به بعد تازه آفیسرها یاد گرفتنو دارن به بقیه گیر میدن، یا اونها کسایین که از نظر آفیسر مدارکشون کامل بوده. مثلا کارت سربازی چیزیه که هیچ کجا بهش اشاره نشده ولی از همه خواستن (به غیر از خانوم ها) مگه اینکه قبلا فرستاده باشن. خلاصه یه مشکل اساسی شروع شد. چرا که با درخواست بیمه و گردش حساب خیلیا به مشکل لاینحل بر خواهند خورد.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_torkaman نمایش پست ها
    شما قبلاً گردش حساب نداده بودین؟ فقط گواهی موجودی داده بودین؟
    دوست عزیز ، من قبلا هنگام ارسال مدارک فقط گواهی موجودی رو فرستاده بودم.

به نظر شما دوستان خوبه بهشون اعلام کنم که حساب شوهرم بابت سپرده بهش سود تعلق میگرفت بنابراین کل پول رو به اون حساب انتقال دادم.البته تو ایمیل گفته شده اگه سوالی دارین بپرسین.

Please submit these documents by email to paris-immigration@international.gc.ca within 30 days. May you have any question, please contact us by email.

باز هم به نظرتون بهتر نیست اول با ایمیل بهشون بگم این جریان رو . از یک طرف میترسم قبول نکنن بیچاره بشم.
    دوستان میشه لطفا راهنماییم کنین.من به شدت نگرانم چون حدود 2 هفته دیگه مسافرم و تا یکماه نیستم. باید تو این مدت تکلیف این جریانو مشخص کنم.
    با تشکر از شما

Junior Member borhani آواتار ها

دوستان از ما هم دیروز آپدیت دوباره خواستن در حالی که من فکر می کردم باید منتظر پاس ریکوئست باشم

Junior Member

دوست عزیز ، من قبلا هنگام ارسال مدارک فقط گواهی موجودی رو فرستاده بودم.

به نظر شما دوستان خوبه بهشون اعلام کنم که حساب شوهرم بابت سپرده بهش سود تعلق میگرفت بنابراین کل پول رو به اون حساب انتقال دادم.البته تو ایمیل گفته شده اگه سوالی دارین بپرسین.

Please submit these documents by email to paris-immigration@international.gc.ca within 30 days. May you have any question, please contact us by email.

باز هم به نظرتون بهتر نیست اول با ایمیل بهشون بگم این جریان رو . از یک طرف میترسم قبول نکنن بیچاره بشم.
    دوستان میشه لطفا راهنماییم کنین.من به شدت نگرانم چون حدود 2 هفته دیگه مسافرم و تا یکماه نیستم. باید تو این مدت تکلیف این جریانو مشخص کنم.
    با تشکر از شما
    sanysh عزیز
    به نظر من روند شما کاملاً مشخصه، یه گردش مالی از حساب جدید (که میتونه به اسم خودت و یا همسرت باشه طبق گفته CIC) که به مدت 3 ماه حداقل موجودی مورد نیاز درخواست شده با نرخ تبدیل ارز دولتی رو داشته باشه توی حساب، براشون بفرست، و هر دلیلی که عشقت میکشه واسه تغییر حساب بنویس:
    1- حسابم سودش کم بود
    2- اصلاً با اون بانک قبلی حال نکردم مثلاً کارمنداشون خوش برخورد نبودن
    3- حساب جدید بانکش بهم نزدیکتره
    حالا من کلی گفتم و منظورم اینه که میشه زیاد دلیل آورد، وگرنه بایستی لحنت جوری باشه که برات مشکل ساز نشه. به نظر من مشکل اصلی پوله که خدا رو شکر شما توی حسابت داشتی و به هر دلیلی اون رو جا به جا کردی و میتونی مدارکی ارائه بدی که این رو نشون میده که تو و همسرت همیشه این پول رو به صورت نقد داشتی. جایی هم تعهد ندادی که مجبوری همیشه این پول رو توی اون حساب نگه داری. مشکل برای کسایی هست که این پول رو قرض گرفتن و اگه ازشون گردش حساب بخوان چنین چیزی ندارن که ارائه کنن و به مشکل بر میخورن. راستی این گردش حساب رو گفتن پست کن یا ایمیل کن؟
    ویرایش توسط Mech-Eng : February 26th, 2015 در ساعت 03:30 PM

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)