نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: Hochschule Offenburg University of Applied Sciences

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض Hochschule Offenburg University of Applied Sciences

سوالات، تجربیات و نظرات خود را درباره دانشگاه Offenburg میتونید اینجا مطرح کنید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : Hochschule Offenburg University of Applied Sciences

دوستان کسی رشته Communication and Media Engineering اینجا میخونه یا اپلای کرده؟
    میخوام ببینم شرایطش به کسی که دانشگاه آزاد بوده با معدل 14، ولی 7 8 سال سابقه کار در ایرانسیل و هوآووی داره پذیرش میده؟
    (برای خودم نمیپرسم و اینا شرایط من نیست)

Junior Member mehdi.sadeqi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication & Media Engineering, Hochshule Offenburg

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    دوستان کسی رشته Communication and Media Engineering اینجا میخونه یا اپلای کرده؟
    میخوام ببینم شرایطش به کسی که دانشگاه آزاد بوده با معدل 14، ولی 7 8 سال سابقه کار در ایرانسیل و هوآووی داره پذیرش میده؟
    (برای خودم نمیپرسم و اینا شرایط من نیست)
    من این رشته رو خوندم الان هم دارم تزم رو تحویل می‌دم. به نظرم شانس قبولی داره اما سابقه کار به تنهایی تعیین کننده نیست هرچند می‌تونه فاکتور مثبت باشه. دوست شما می‌تونه با کوردینیتور رشته ما تماس بگیره و مدارک لازم رو بفرسته و اپلای کنه. همکار سابق من با شرایطی مشابه به این پذیرش گرفته و الان مشغول تحصیله.
    اگر سوالی از من دارید در انجمن بپرسید و لینکش را برایم بفرستید در غیر اینصورت قول نمی‌دهم که بتوانم پاسخ بدهم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.sadeqi نمایش پست ها
    من این رشته رو خوندم الان هم دارم تزم رو تحویل می‌دم. به نظرم شانس قبولی داره اما سابقه کار به تنهایی تعیین کننده نیست هرچند می‌تونه فاکتور مثبت باشه. دوست شما می‌تونه با کوردینیتور رشته ما تماس بگیره و مدارک لازم رو بفرسته و اپلای کنه. همکار سابق من با شرایطی مشابه به این پذیرش گرفته و الان مشغول تحصیله.
    این کار رو گرده مثکه مرحله اولش همین بوده و بهش گفته مدارکش رو بفرسته.
    ولی چیزی که واسش مهمه اینه که بتونه کار پیدا کنه.
    مثلا تو دانشگاه ما این رشته خیلی خوبیه و HiWi میدن و راحت میتونه بعدش هم کار پیدا کنه هم پوزیشن دکترا.
    حالا سوالم اینه آیا اونجا هم همینطوره؟ شرایط کار چطوره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.sadeqi نمایش پست ها
    واسه منم ایمیل اومده که مرحله اولشو پذیرفته شدی حالا مدارکتو بفرست.مرحله دومش خیلی سخت میگیرن؟کلی استرس دارم

Junior Member

دوستان سلام.

کسی هست که داخل این دانشگاه در حال تحصیل باشه ؟! بنده از رشته Energy Conversion and Management (ECM) پذیرش دارم از این دانشگاه، بهم گفتن ظرف ده روز خیر بده میای یا نه. کسی از رشتش دانشگاه و شهرش اطلاعاتی داره ؟!

Junior Member

بجه ها کسی از رشته Energy Conversion and Management اطلاعی داره ؟ میشه با این رشته بعدا کار خوب پیدا کرد ؟! برای ادامش به دکترا چی ؟!
    توی این شهرو دانشگاه میشه رو کار دانشجویی حساب کرد ؟!
    شهرش چطوره ؟!

Junior Member mehdi.sadeqi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication & Media Engineering, Hochshule Offenburg

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrooz67 نمایش پست ها
    بجه ها کسی از رشته Energy Conversion and Management اطلاعی داره ؟ میشه با این رشته بعدا کار خوب پیدا کرد ؟! برای ادامش به دکترا چی ؟!
    شهرش چطوره ؟!
    دانشگاه اوفنبورگ چهار تا رشته اینترنشنال داره که توسط Graduate School اداره می‌شه. این رشته هم یکی از اونهاست. من این رشته رو نخوندم بنابراین در مورد بازار کارش هم اطلاعی ندارم. برای ادامه به دکترا باید بدونید که این دانشگاه یک «هوخشوله» است یعنی یک دانشگاه فنی و خود این دانشگاه امکان اعطای مدرک دکترا نداره، هرچند گرفتن دکترا امکانپذیره. باید استادی از دانشگاهی دیگر پیدا کرد و اونموقع می‌شه در همین دانشگاه روی تاپیک مربوطه تحت نظر یک استاد راهنمای دیگر کار کرد. برای دانشگاه‌های دیگه باید توانایی خودتون رو به استاد مربوطه ثابت کنید اما مانعی در کار نیست. البته بعضی استادها نسبت به اسم هوخشوله بویژه در خود آلمان پیشداوری دارند و ممکنه به سطح علمی شما به دیده تردید نگاه کنند که این به خودت بستگی داره که بتونی نظر اونها رو جلب کنی. در موسسات مخلتفی در آلمان هم امکان کار و گرفتن دکترا همزمان وجود داره.

در مورد کار دانشجویی هم در دانشگاه کار هست. می‌شه برای استادی کار کرد، در آزمایشگاه کمک کرد یا برای دانشگاه کارهای خدماتی کرد مثلا کمک در برگزاری مراسم. در شهر هم کار پیدا کردن ممکنه ولی قطعا باید زبان آلمانی بیشتر بلد باشید. خیلی از دانشجویان در بارها و کافه‌ها کار می‌کنند یا در چاپخونه یا کارگاه کار می‌کنند. دانشگاه از همش راحت‌تره.
    اگر سوالی از من دارید در انجمن بپرسید و لینکش را برایم بفرستید در غیر اینصورت قول نمی‌دهم که بتوانم پاسخ بدهم.

Junior Member

با سلام
    من با یکی از پروفسورهای این دانشگاه در ارتباط هستم و برای مقطع دکترا از من خواسته تا application form را بهمراه reference number براش ارسال کنم ممنون میشم راهنمایی کنید که اولا دقیقا اینها چی هستند و چطور باید آماده بشوند؟ و دوما گفته دکترا بصورت مشارکت با استادی دیگر در دانشگاهی دیگر خواهد بود، حالا مدرک من از کجا صادر خواهد شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrooz67 نمایش پست ها
    شهرش چطوره ؟!
    سلام
    شما از اوفنبرگ پذیرش گرفتین در ترم پیش؟
    من هم میخوام اقدام کنم برای انرژی
    شرایطتون رو لطفا توضیح میدین!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)