صفحه 51 از 63 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط faez نمایش پست ها
    تازه وارد هستم و نميدانم كه آيا پرسش سئوال در اينجا صحيح ميباشد يا خير؟؟
    آيا ميتوانيد راهنمايي كنيد كه از كجا شروع كنم؟ بعلت داشتن اقوام، اولويتم با كانادا مي باشد.
    مدت زماني است كه تلاش ميكنم استاد، دانشگاه يا لينكي را با عنوان چاپ يا تبليغات پيدا كنم. از اين سايت استفاده كردم و بسياري از سئوالاتم را پاسخ گرفتم. اما همچنان در مورد رشته تخصصي خود سرگردانم حتي نميدانم روي تبليغات متمركز شوم بهتر است يا رشته چاپ و شايد بهتر باشد كه برگردم به سمت گرافيك؟؟ نكته ديگر اين است كه در ليست افرادي كه موفق به دريافت فاند شده اند كسي را كه همانندمن فارق التحصيل يك دانشگاه سطح پائين باشد نديدم. اين دو موضوع بسيار نگرانم كرده.

بله این سایت بهترین جا برای طرح سوالاتتون هست

سلام خسته نباشید
    رزومه من به شرح ذیل هست:
    لیسانس شیمی با معدل 14 از دانشگاه آزاد دارم
    دو مقاله در حال تائید در ژورنال
    ده سال سابقه کار در کارخانجات
    تا 3 ماه دیگه هم مدرک ایلتس رو میگیرم
    گذراندن ده دوره آموزشی مربوط به رشته تحصیلی از قبیل ایزو؛آزمایشگاهی و...
    میخوام واسه ارشد تو یه کشور خارجی مشغول به تدریس بشم ولی نمیدونم تو کدوم کشورها با این شرایط هزیته تحصیل و زندگی رو میدن و منو اپلای میکنن تا بتونم رزومه بفرستم اگه لطف کنید و منو راهنمائی کنید ممنون میشم.

سلام این پست من برای دانشجویان معلول است که مایل به دریافت پذیرش هستند شاید این اطلاعات مفید واقع بشود
    دانشجويان معلول
    اگر نيازهای ويژه ای داريد، اطمينان کسب کنيد که دانشگاهی را که انتخاب می کنيد می تواند آنها را برآورده نمايد.
    وقت زيادی برای مکاتبه با کالج ها بگذاريد. جستجوی خود را حد اقل دو سال قبل از تاريخی که قصد داريد به آمريکا
    سفر کنيد، شروع کنيد.

بعضی از کالج ها برنامه های جامعه ای به دانشجويانی که ناتوانی يادگيری دارند ارائه می دهند، در حاليکه ديگران
    برای اين چنين دانشجويان تعدادی خدمات ويژه در نظر می گيرند. شما و خانواده تان بايد اين خدمات ارائه شده را
    بررسی کنيد و آنها را با نيازهای خود مقايسه نماييد. ببينيد کداميک از خدمات به صورت خودکار و رايگان ارائه می
    شوند، و کدام خدمات بايد از قبل آماده شده و هزينه ای در بر دارد. هنگام تقاضا بايد مدارکی دال بر معلوليت کنونی
    خود ارائه نماييد. در صورت امکان، با دانشجويی در کالج که دارای معلوليت مشابه شما است تماس بگيريد تا تجسم
    نزديکتری داشته باشيد، و در صورت امکان از محوطه دانشگاه ديدن کنيد. دانشجويانی که دارای معلوليت هستند با
    ارائه مدارک مناسب، می توانند تقاضای تسهيلات ويژه، يا وقت بيشتر برای گذراندن آزمونهای ورودی به مقطع
    تکميلی و امتحانات دوره ای را در عرض سال تحصيلی درخواست نمايند.

نقل قول نوشته اصلی توسط habib_nojavan نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    رزومه من به شرح ذیل هست:
    لیسانس شیمی با معدل 14 از دانشگاه آزاد دارم
    دو مقاله در حال تائید در ژورنال
    ده سال سابقه کار در کارخانجات
    تا 3 ماه دیگه هم مدرک ایلتس رو میگیرم
    گذراندن ده دوره آموزشی مربوط به رشته تحصیلی از قبیل ایزو؛آزمایشگاهی و...
    میخوام واسه ارشد تو یه کشور خارجی مشغول به تدریس بشم ولی نمیدونم تو کدوم کشورها با این شرایط هزیته تحصیل و زندگی رو میدن و منو اپلای میکنن تا بتونم رزومه بفرستم اگه لطف کنید و منو راهنمائی کنید ممنون میشم.
    مستقیما برو سایت وزارت علوم لیست دانشگاه معتبر رو ببین و تک تک کشور ها و دانشگاه ها در آن جا وجود داره خودت مقایسه کن همه چیز از کمک هزینه و ..... داخل سایت هر کدام از دانشگاه های مقصد میتوانید پیدا کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه به گروه ملحق شدم. ممنون میشم منو از بلاتکلیفی دربیارید
    فوق لیسانس سازه دارم با معدل 16.4 و سابقه علمیم خوبه و 4 مقاله isi تو ژورنالهای خیلی معتبر دارم. زبانم بد نیست و تا 3 یا 4 ماه دیگه احتمالا ایلتس 6.5 رو میگرم. اما برای آزمون gre هنوز کاری نکردم. میخوام تو امریکا ادامه تحصیل بدم اما نمیدونم از کجا شروع کنم. و قطعا نیاز به فاند برای تامین کلیه مخارج دارم. آیا استاد خودم رو از طریق ایمیل و مکاتبه باید پیدا کنم؟ آیا از امروز اگه شروع کنم این پروسه چقدر طول میکشه؟ یعنی چه مدت دیگه حدودا من تو دانشگاه شروع میکنم به تحصیل؟ آیا اگه از طریق مکاتبه یک استاد از من خوشش بیاد بازم حتما باید مدرک gre داشته باشم؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوست گرامی
    قطعا با توجه به ماهیت دوره دکترا و ارشد و تاکید بیشتر بر مساله تحقیق در دوره دکترا وایکه بیشتر فاندها از موضوع تحقیقه ،قاعدتا شانس گرفتن فاند در مقطع دکترا بیشتره.

Junior Member

سلام
    من کارشناسی روانشناسی بالینی از دانشگاه خوارزمی تهران با معدل ۱۷ و خورده ای دارم که میشه GPA 3.70
    نمره تافل ۱۱۰
    نمره کلی جی ار ای ۳۱۰
    میخوام برای کارشناسی ارشد روانشناسی شاخه روانشناسی اجتماعی کانادا و امریکا اقدام کنم.
    به غیر از مکاتبه با استاد ها و با توجه به این که در مقطع کارشناسی من فعالیت معتبر زیادی نمی تونم در زمینه روانشناسی داشته باشم چه کاری ازم برمیاد تا شانس بورس گرفتنم بالا برود؟
    کدوم دانشگاه ها در روانشناسی بیشتر بورس میدهند و شانس بهتری دارم؟
    دانشگاه سانتا کروز توجه من رو جلب کرده شانس بورس گرفتن در این دانشگاه رو دارم؟

سلام خدمت همه ی دوستان
    بنظرتون با شرایط زیر شانس من برای دریافت فاند در مقطع دکتری چقدر می تونه باشه؟
    کارشناسی مهندسی نفت از دانشگاه امیرکبیر معدل 15.92
    کارشناسی ارشد مهندسی نفت گرایش حفاری-بهره برداری دانشگاه تهران با معدل 18.50
    یک مقاله آی اس آی ( اسم اول) با ایمپکت 4.3
    دو سال سابقه کار مرتبط با مهندسی نفت
    فعلا آرمون تافل ندادم و در مرحله آماده سازی می باشم.
    بنطرتون عیار قسمت مقاله از لحاظ کمی می تونه امتیاز منفی باشه؟ واقعا کار بر روی مقاله جدید سخته برام
    !
    ممنون

Junior Member

سلام‌ دوستان من کارشناسی کامپیوتر-IT میخونم تو ازاد تبریز معدل کل نهایی ام هم قطعا بین ۱۶ تا ۱۷ میشه من یک و نیم سال وقت دارم میخام واسه کانادا یا یک‌ کشور اروپایی فول فاند بگیرم علاوه بر خوندن زبان برای ایلتس‌دیگه چیکارا بکنم تو این مدت؟و اینکه اگه جی ار ای بگیرم امتیاز اضافی حساب میشه یا ارزش وقت گذاشتنو برای اروپا و کانادا که (الزامی نیس جی ار ای) نداره؟

سلام . یه استاد به من ایمیل زد و
    I came across your application and I am interested to know if you would like to work in the area of assistive robotics and control in my group. We have several ongoing projects related to autonomous robotics, human robot interaction, learning from demonstration etc. If you are interested, let me know quickly and I will try to nominate you for a prestigious UCF Fellowship. Best,
    فلوشیپ چیه؟ و چقدر هست؟ آیا از RA بهتره یا بدتره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)