صفحه 53 از 63 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

با سلام. بنده فارق التحصیل رشته مدیریت صنعتی دانشگاه تهرانم. لیسانس مهندسی صنایع.
    رزومه بنده: دو مقاله علمی پژوهشی، شش مقاله کنفرانسی داخلی و بین المللی، یک مقاله isi دارای ایمپکت. مدرک زبان ایلتس 7، یک ترم تدریس در دانشگاه.
    آیا بنده شرایط دریافت فاند تحصیلی در مقطع دکتری در اروپا(در رشته های مرتبط) را دارم؟؟(بویژه فنلاند یا نروژ)
    راهنمایی بفرمایید. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط سولاريزم نمایش پست ها
    آيا بورسيه فقط به دانشجو تعلق مي گيره؟بنده ليسانس دارم اما مي خوام كارشناسي سينما در اروپا بخونم.در چه صورت مي تونم بورس بگيرم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Taghinezhad نمایش پست ها
    با سلام. بنده فارق التحصیل رشته مدیریت صنعتی دانشگاه تهرانم. لیسانس مهندسی صنایع.
    رزومه بنده: دو مقاله علمی پژوهشی، شش مقاله کنفرانسی داخلی و بین المللی، یک مقاله isi دارای ایمپکت. مدرک زبان ایلتس 7، یک ترم تدریس در دانشگاه.
    آیا بنده شرایط دریافت فاند تحصیلی در مقطع دکتری در اروپا(در رشته های مرتبط) را دارم؟؟(بویژه فنلاند یا نروژ)
    راهنمایی بفرمایید. با تشکر
    سلام رفیق فابریک
    تبریک از بابت این رزومه
    شما باید باتوجه به معدلت در مقیاس اون کشور مقصد تبدیل کنید
    سپس با توجه به gpa یا معدل جدیدتآن و رکویرمنتهای دانشگاه های انتخاب و سپس به رایزنی با conductor استادان بپردازید
    اینجا کسی چیزی نمیتوان بگوید شما باید خودتان با دانشگاه ایمیل رد و بدل کنید
    عمو x20
    Forget the risk and take the fall, if its what you want, then it’s worth it all.

Junior Member

سلام، من کارشناسی مخابرات دارم از دانشگاه آزاد، ولی میخوام توو اروپا مخصوصا نروژ یا سوئد حقوق بشر بخونم از مقطع کارشناسی، مدرک زبان دارم، چنتا مدرک مهندسی فنی و حرفه ای دارم و از همه مهمتر مدرک حقوق بشر از دانشگاه بلژیک از طریق کورس های edx, میخواستم بپرسم میتونم بورسیه تحصیلی از اول برای رشته حقوق بشر مقطع کارشناسی بگیرم؟ تشکر.

Junior Member saeid6699 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Phd of International Law

اکثر bachelor's programme هایی که شما در این دو کشور اشاره کردید بصورت non-funded و شهریه دار هستند مثل دانشگاه malmo و ..

البته عموما یک سری از دانشگاه ها منابع مالی ای تحت عنوان Bachelors Degree Scholarships ارائه میکنند که خب باید براشون با توجه به شرایط موردنیازشون اقدام کنید.

در مورد Edx هم که فرمودید اگر از نوع verified است و دارای honour code مورد نظر هست میتونید از اون به عنوان یک پوئن استفاده کنید

اینکه به عنوان پوئن مثبت توسط admission office اون دانشگاه قلمداد بشه بسته به نظر اونها داره ولی خب مطمئنا اثر منفی نداره پس به مدارک اپلایتون ضمیمه کنید.

همچنین اگر فعالیتی در زمینه حقوق بشر بین الملل ،یا فعالیت و همکاری های داوطلبانه با کمیساریای پناهندگان سازمان ملل و هر NGO مربوط به حقوق بشر داشتید به مدارک اپلای تون ضمیمه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6699 نمایش پست ها
    اکثر bachelor's programme هایی که شما در این دو کشور اشاره کردید بصورت non-funded و شهریه دار هستند مثل دانشگاه malmo و ..

البته عموما یک سری از دانشگاه ها منابع مالی ای تحت عنوان Bachelors Degree Scholarships ارائه میکنند که خب باید براشون با توجه به شرایط موردنیازشون اقدام کنید.

در مورد Edx هم که فرمودید اگر از نوع verified است و دارای honour code مورد نظر هست میتونید از اون به عنوان یک پوئن استفاده کنید

اینکه به عنوان پوئن مثبت توسط admission office اون دانشگاه قلمداد بشه بسته به نظر اونها داره ولی خب مطمئنا اثر منفی نداره پس به مدارک اپلایتون ضمیمه کنید.

همچنین اگر فعالیتی در زمینه حقوق بشر بین الملل ،یا فعالیت و همکاری های داوطلبانه با کمیساریای پناهندگان سازمان ملل و هر NGO مربوط به حقوق بشر داشتید به مدارک اپلای تون ضمیمه کنید.
    خیلی ممنون از کمکتون، فقط یک سوال، محدودیت سنی برای ورود به مقطع کارشناسی وجود دارد؟

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط amirse18 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از کمکتون، فقط یک سوال، محدودیت سنی برای ورود به مقطع کارشناسی وجود دارد؟
    نه، ولی اصولا دایورسیتی حکم میکنه که درنظر نگیرن ، میتونین یه ایمیل هم بزنین
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی پرتو پزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران معدل 16.63
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز ندارم ولی تا آخر شهریور 97 حتما میتونم بگیرم و سطح زبان فعلیم CAE هستش
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد فیزیک پزشکی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا و استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    به عنوان دانشجوی برتر لیسانس لز طرف دانشگاه به سازمان انرژی اتمی معرفی شدم برای یک دوره ی چهار ماهه کارآموزی شتابدهنده سیکلوترون
    عضو دانشجویی انجمن حفاظت در برابر پرتو ایرانیان
    عضو دانشجویی انجمن فیزیک پزشکی ایران

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

هر چقدر که شد مهم نیست فقط میخوام در حدی باشه که بتونم زندگی دانشجویی داشته باشم
    در ضمن امروز که سیزده اسفنده 96 هستش من از فردا اقدام کنم برای پذیرش از یکی از دانشگاه های استرالیا یا کانادا تا مهر سال 97 و شروع سال تحصیلی جدید میتونم ارشد بخونم یا یکم دیره برای اقدام کردن

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از استادا در چین این ایمیل رو بهم زده:
    Thank you for interesting in my researches. You are welcome to join my research group. As a foreign students, you need to fine financial support for yourself and meet all requirements of our university.
    Hope to see you soon in HUST,
    به نظرتون بخوام بگم از طرف شمایا دانشگاه نیاز به کمک مالی دارم و بخوام بگم تو زمینه مالی چجوری کمک بگیرم. چی بگم؟اصن به نظرتون بگم و اگه بگم چی بگم که بتونم جواب بگیرم
    ممنون میشم واقها یکی از دوستان کمکم کنه

سلام. من رو استادی که از اون دانشگاه پذیرش گرفتم برای فلوشیپ کاندید کرده. می خواستم بدونم که دانشگاه اگر بورس رو نگیرم هم بهم ایمیل میده یا نه فقط در صورت گرفتن بورس ایمیل میده. منظورم اینه که مثل پذیرش نتیجه ریجکت بورس هم ایمیل میشه؟

یه سوال دیگه اینکه کسی میدونه اگر پذیرش بدون فاند داشته باشیم آیا این شانس وجود داره که بعد از رفتن به دانشگاه فاند بگیریم. و اگر بدون فاند بریم و از عهده هزینه ها برنیایم دانشگاه برنامه ای داره ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)