صفحه 45 از 63 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaji نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی دارم نمیدونم دقیقا باید از کدوم بخش بپرسم. میخواستم بدونم به فرض اینکه بتونم فول فاند بگیرم مراحل گرفتن ویزا دقیقا چقدر هزینه داره. همینطور موقع رفتن به کشور مقصد حداقل پولی که باید با خودم داشته باشم چقدر باید باشه؟ ممنون
    بسته به اینه که کشور مقصدتون کجا باشه، در ایران سفارت داشته باشه یا نه و غیره. برای هر کشوری فرق میکنه.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز.من گرین کارت دارم و میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ندم افزار اقدام کنم.شهر محل اقامتم بوستون هست.دوستان اطلاعاتی راجع به فاند برای in state ها و مقدارش دارند؟ ممنون از راهنماییتون

سلام

من از دوتا دانشگاه اکسپت گرفتم از جمله drexel . گفته که برای فاند باید با استادا کانتکت کنم. من هم ایمیل دادم ولی فقط یه استاد بهم جواب داد و گفت میره میبینه. به نظرتون چیکار کنم؟ باید زنگ بزنم به استادا ؟
    ممنون که وقت میزارید

Talking پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

با سلام من تازه با این انجمن آشنا شدم
    لیسانس حقوق از پیام نور هستم و فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی از تهران مرکز با معدل 19 و دارای 3 مقاله یکی علمی پژوهشی و دو تا علمی ترویجی با سن 26 سال 8 سال سابقه کار دانشگاهی دارم که 3 سال آن را کارشناس علمی رشته حقوق خصوصی بودم
    می خواستم بدونم برای full fund گرفتن از چه دانشگاه هایی میتونم اقدام کنم و شرایطش به چه شکل هست اصلا برای حقوق این امکان وجود داره؟
    متاسفانه هیچ اطلاعی ندارم
    ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید،من دانشجوی سال اول رشته زیست سلولی ملکولی یکی از دانشگاه‌های سراسری هستم،خواستم بدونم شرایط گرفتن کمک هزینه تحصیلی برای رشته من چی هست؟و اقدام به مهاجرت برای کارشناسی ارشد بهتره یا دکتری و از کی باید اقدام کرد؟و شانس گرفتنش از چه کشور هایی بیشتره؟من آلمان رو مد نظر دارم اگه این امکان رو داره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا من بورس میشوم ؟!

سلام.

برای کسی که میخواد ارشد رشته ی عکاسی یا حقوق بخونه، چه مدل فاندی وجود داره؟ منظورم اینه که، دیگه رشته ی حقوق که TA نداره... داره؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering at HSU

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران-عمران-دانشگاه حکیم سبزواری -15.97
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : میخوام برای فوق اپلای کنم
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: قرار هست که تابستون آزمون رو شرکت کنم به امید خدا
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: 1 مقاله در ژورنال ISI منتشر شده (Techno Press) ، یک (1) مقاله ISI رو هم تازه فرستادم (Springer) ، دو (2) تا مقاله فارسی هم دارم میفرستم ، رو یک موضوع دیگه هم دارم کار میکنم که تا دو ماه دیگه حداقل 1 دونه ISI ازش در میاد.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی --
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : فوق لیسانس ، سازه های هیدرولیکی ، سازه های دریایی و منابع آب.
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کانادا ، فرانسه ، سوئیس .
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): به مدت 1 ترم نرم افزار Flow3D رو تدریس کردم و دانشگاه هم Certificate رو صادر کرده برای من.

با فرض اینکه من بتونم نمرات آیلتس رو در حد معقول بگیرم ، فول فاند در اختیار من قرار میگیره؟

Junior Member

با سلام
    آیا برای دریافت فاند برای دکترا محدودیت سنی وجود داره؟چون گاها میشنوم که بورس اغلب تا 35 سالگی داده میشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا من بورس میشوم ؟!

سلام و احترام
    ارشد جامعه شناسي از دانشگاه تهران با معدل ١٨ هستم.
    مقاله isi دارم
    تافل هنوز ندادم ولي نمره بالاي ٩٠ ميارم
    Gre امسال نميتونم بدم، براي اروپا مي تونم اقدام كنم؟ كدوم كشورها؟ شانسم چقدره؟
    ممنونم

پیش فرض پاسخ : راههای گرفتن کمک هزینه

سلام دوستان.من اخیرا پذیرشم رو در رشته معماری مقطع ارشداز چند تا از دانشگاههای استرالیا از جمله unsw گرفتم .میخواستم که بدونم از چه راههایی میشه برای کمک هزینه تحصیلی اقدام کرد.کسی هست که تجربه ای از دانشگاههای استرالیا داشته باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)