صفحه 41 از 63 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

سلام بر دوستان
    من لیسانس مکانیک، دانشگاه یزد و ارشد دانشگاه شریفم. معدل لیسانسم 17.36(نمره اول) و معدل ارشدم(18.5) احتمالا توی 5 نفر اول هستم.
    متاسفانه مقاله ندارم.(دو تا کنفرانس داخلی صرفا...)
    به نظرتون دانشگا های امریکا، کانادا و اروپا توی چه رنک هایی احتمال پذیرش دارم؟
    دوما اینکه از کی شروع کنم به ایمیل زدن.
    ممنون از لطف همگی

لیسانس مهندسی برق قدرت سراسری تهران معدل 13.2
    فوق لیسانس برق قدرت سراسری تهران معدل 16.3
    2 مقاله آی اس آی و 1 کنفرانس
    آیلتس 7
    4 سال سابقه کار مرتبط
    بهترین پایان نامه سال کارشناسی در دانشگاه
    سابقه تدریس 100 ساعت
    3 توصیه نامه
    دوستان می خواستم ببینم شانسی برای پذیرش به همراه فاند در کانادا دارم یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان گرفتن کمک هزینه با معدل پایین ولی رزومه ی خوب؟

سلام دوستان عزیز شما در ارتباط با شرایط پذیرش در رشته های هنر هم اطلاعی دارید؟
    من گرافیک خوندم و معدل لیسانسم 17 بوده از زمان فارغ التحصیلی و پیش تر حدود 15 سال مشغول کار توی زمینه مرتبط گرافیک و چاپ هستم. نمونه کارهای با کیفیتی در شاخه های مختلف گرافیک، مجسمه سازی، تصویرسازی، عکاسی، کامیک استریپ و همینطور انیمیشن دارم. از حدود سه سال پیش تا حالا چهار تا نمایشگاه توی ایران و یک نمایشگاه در انگلستان داشتم و در حال حاضر مشغول آماده سازی برنامه های نمایشگاه دوم خودم توی انگلستانم. دو جایزه داخلی در گرافیک و یک جایزه خارجی توی آمریکا در رشته بسته بندی برنده شدم. دو تا طرح صنعتی - مرتبط با تخصصم- توی ایران به ثبت رسوندم و همینطور یک دیزاین پتنت دارم که مراحل اولیه آماده سازیش رو انجام دادم و تا چند ماه آتی باید برای ثبت توی یو اس پی تی او -اداره ثبت اختراعات آمریکا- بابتش اقدام کنم که با توجه به پیدا نکردن نمونه های مشابهش در جستجو های اولیه ام مطمئنم که ثبت خواهد شد.
    مشکل اساسی و بزرگی که دارم سن من هست در حال حاضر سی و هشت سال سن دارم و مدرک لیسانسم هم مربوط به دوازده سال پیشه. آیا با این شرایط می تونم امیدی به گرفتن پذیرش فوق لیسانس و یا به یکباره دکتری در دانشگاه های خوب یا متوسط آمریکا داشته باشم؟ بورس چطور

Junior Member

با سلام...من دانشجوی دانشگاه آزادم...کارشناسی ناپیوسته عمران
    کاردانی 17/05
    کارشناسی حدود 15 تا الان(هنوز تموم نشده )
    میخواستم ببینم معدل کاردانی هم تاثیر داره؟؟کارشناسی رو چقدر میشه با ارشد جبران کرد؟؟
    میدونم موارد دیگه هم مهمه ولی معدل بیشتر مدنظرمه...پذیرش با فاند میخوام برا همین از الان میخوام برنامه ریزی کنم....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط REZA186 نمایش پست ها
    با سلام...من دانشجوی دانشگاه آزادم...کارشناسی ناپیوسته عمران
    کاردانی 17/05
    کارشناسی حدود 15 تا الان(هنوز تموم نشده )
    میخواستم ببینم معدل کاردانی هم تاثیر داره؟؟کارشناسی رو چقدر میشه با ارشد جبران کرد؟؟
    میدونم موارد دیگه هم مهمه ولی معدل بیشتر مدنظرمه...پذیرش با فاند میخوام برا همین از الان میخوام برنامه ریزی کنم....
    درود
    دوست عزیز معدل فقط یک فاکتور از چند فاکتور برای پذیرش یا فاند گرفتن هستش.
    نمیخوام ناامیدتان کنم ولی با این معدل ان هم در مقطع مستر شانس فاند گرفتن بسیار پایین است، ولی شما دست از تلاش بر ندار و تلاش کنید در زمان باقی مانده رزومه خودتونو قوی تر کنید.
    هیچ کاری غیر ممکن نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan6 نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز معدل فقط یک فاکتور از چند فاکتور برای پذیرش یا فاند گرفتن هستش.
    نمیخوام ناامیدتان کنم ولی با این معدل ان هم در مقطع مستر شانس فاند گرفتن بسیار پایین است، ولی شما دست از تلاش بر ندار و تلاش کنید در زمان باقی مانده رزومه خودتونو قوی تر کنید.
    هیچ کاری غیر ممکن نیست
    ممنون ارسلان جان منم واسه دکترا میخوام...فقط میخواستم ببینم اگه ارشد رو معدل بالا بیارم کافیه؟؟برا آمریکا و بعدش اروپا منظورمه...
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط REZA186 نمایش پست ها
    ممنون ارسلان جان منم واسه دکترا میخوام...فقط میخواستم ببینم اگه ارشد رو معدل بالا بیارم کافیه؟؟برا آمریکا و بعدش اروپا منظورمه...
    ممنونم
    بله اگر بتوانید در ارشد معدل خوبی کسب کنید شانس فاند گرفتن در مقطع دکترا بالا است.الان کشور های مثل امریکا، کانادا و... فاند های خوبی در این مقطع میدهند و فقط توجه داشته باشید که معدل بخشی از این پورسه است.

Junior Member

سلام
    من رشتم مکانیک و گرایشم ساخت و تولیده معدل کارشناسیم هم 15.81و سراسری و ارشد هم فقط دفاع مونده و تا حالا18.32 سراسری
    برای دکتری فاند رو میشه از کانادا یا آمریکا و یا آلمان بگیرم؟ وکلا باید رو چه جنبه ای کار کنم که رزومه قوی کنم؟

با سلام
    ممنون ميشم اگر كمكم كنيد
    ليسانس معماري هستم، فارغ التحصيل دانشگاه آزاد قزوين
    معدل ١٧/٣٦
    آيلتس ٦/٥، هيچ كدوم زير ٦ نيست
    پرتفوليوي خوبي هم دارم از پروژه هاي دانشگاهيم و يا كارهايي كه انجام دادم
    ٤ سال سابقه كار مرتبط
    سوالم اينه كه آيا شانس پذيرش از ددانشگاه واترلو و يا مك گيل با بورس كامل رو دارم؟ كمك هزينه برام خيلي مهمه،
    و اگر شانسم براي دو گزينه بالا صفره آيا مثلا دانشگاه با رنكهاي ضعيفتر مثل منيتوبا ميتونم فول فاند بگيرم؟
    و يه سوال ديگه، دانشگاه مك گيل و منيتوبا پرتفوليو رو به صورت پستي بايد ارسال كنم تا جايي كه متوجه شدم، اينكه به صورت خيلي حدودي هزينه اينگونه ارسالها چقدر ميشه رو بگيد ممنون ميشم.

Junior Member

سلام دوستان
    من كارشناسي مهندسي بهداشت محيط از علوم پزشكي مشهد دارم
    ميخام براي ارشد فاند بگيرم و بورسيه
    ميشه راهنماييم كنيد كدوم كشورا راحت بورسيه ميدن
    البته اينم بگم كه ايتاليا بورسيه خوب ميده اما بين المان و ايتاليا موندم
    در حال گرفتن مدرك زبان ايلتس هستم و اينكه دوسال سابقه كار مرتبط با رشتمو دارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)