صفحه 11 از 63 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟

با سلام
    من معدل ارشدم 18.5 است و 2 مقاله علمی پژوهشی و 4 تا علمی ترویجی داخلی دارم و 7 سال سابقه تدریس در مقطع کارشناسی فکر میکنید بتونم برای دکترا فاند بگیرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

همه جا قبولی اگه زبانتو اوکی کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-عمران. دانشگاه آزاد ارومیه

سلام آیا من میتونم در مقطع لیسانس اسکولارشیپ بگیرم؟ 2 مقاله آی اس آی 10 اختراع ثبت شده و 10 مدال جهانی از مسابقات و المپیادهای اختراعات رو دارم اما معدل دیپلمم 15 هست.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط inventor_sina نمایش پست ها
    سلام آیا من میتونم در مقطع لیسانس اسکولارشیپ بگیرم؟ 2 مقاله آی اس آی 10 اختراع ثبت شده و 10 مدال جهانی از مسابقات و المپیادهای اختراعات رو دارم اما معدل دیپلمم 15 هست.
    سلام رزومه ی خوبی دارین(البته فکر می کنم بخشیش مربوط به دوران لیسانستون باشه)معدل دیپلمتون رو هم شاید بشه با نمره ی sat.ibtجبران کرد.البته بستگی داره بخواین برای کجا اقدام کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    سلام رزومه ی خوبی دارین(البته فکر می کنم بخشیش مربوط به دوران لیسانستون باشه)معدل دیپلمتون رو هم شاید بشه با نمره ی sat.ibtجبران کرد.البته بستگی داره بخواین برای کجا اقدام کنین
    من دانشجوی سال 2 عمران هستم.لیسانس ندارم هنوز.از امریکا کانادا یا استرالیا می خوام بورس بگیرم.پس به نظرتون شانس قبولیم بالاست؟؟

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

10 مدال جهانی؟؟؟
    اگر واقعا رزومه ی شما در این حد هست، بله شانس بالایی برای Scholarship دارید. اگر تصمیم گرفتید برای امریکا اپلای کنید چند مورد در حدود رنک 100 تا 250 هم حتما در نظر بگیرید چون دیده شده که اینجور جاها Merit-based scholarship های خیلی خوبی به Undergrads میدن که شخصا برای من جالب بود.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

رشته و دانشگاه

من دانشجوی سال 2 عمران هستم.لیسانس ندارم هنوز.از امریکا کانادا یا استرالیا می خوام بورس بگیرم.پس به نظرتون شانس قبولیم بالاست؟؟
    در تایید حرف gelaاگه واقعا رزومتون اینه بله شانستون بالاست من توصیه میکنم satهم بدین این خیلی میتونه کمکتون کنه.به این سایت هم یه سر بزنینcollegeboard.orgدر مورد دانشگاه های امریکا و شرایطشون کامل توضیح داده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بله.البته تمام مقالاتم مربوط به اختراعاتمه که بازم دارم بقیه اختراعاتمو آی اس آی میکنم.من فاند هم می تونم بگیرم؟آخه همه می گن اسکولارشیپ و فاندو برای لیسانس بی خیال شو!!

رشته و دانشگاه

بله.البته تمام مقالاتم مربوط به اختراعاتمه که بازم دارم بقیه اختراعاتمو آی اس آی میکنم.من فاند هم می تونم بگیرم؟آخه همه می گن اسکولارشیپ و فاندو برای لیسانس بی خیال شو!!
    البته که شانس دارینببخشید ولی مردم حرف زیاد میزنن!متاسفانه اکثریت مردم ما فقط بلدن در مورد چیزی که نمیدونن ادعای عقل کل کنن.توی همین سایت من یه تاپیک دو صفحه ای از اسکلارشیپ های دنیا برای بچه های لیسانس گذاشتم(اکثرشون بورس کاملن) دیگه فاند های ریز و درشتی که خود امریکا بده بماند!یکی از دوستان من شرایط تقریبا خوبی داشت پارسال تونست از سه جا بورس بگیره.یه نفر دیگه م وضعیتش شبیه به شما بود منتها اون توی رباتیک کلی مدال و اینا داشت 80درصد بورسش کردن.البته فاند گرفتن سخته در این مقطع ولی شرایط شما یه خرده خاصه.
    به این تاپیک یه سر بزنین بد نیست.http://www.applyabroad.org/forum/sho...auate-students

با سلام و عرض احترام

میخواستم بدونم آیا با یه جی آر ای جنرال و تافل خوب و حدودا معدل 16 از دانشگاه دولتی متوسط(مثلا همدان یا قزوین) میشه برای گرایش کنترل مهندسی برق پذیرش با فاند گرفت؟(منظورم از لیسانس به تحصیلات تکمیلیه حالا یا فوق لیسانس یا دکترای مستقیم)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)