صفحه 13 از 63 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-عمران. دانشگاه آزاد ارومیه

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mah72Saw نمایش پست ها
    سلام
    میخوام بدونم که داشتن مدرک های مختلف (AutoCAD, 3Dmax, Office ... یا حتی هلال احمر) ارزشی داره برای گرفتن بورسیه؟
    رشتم عمران هست و واسه انگلیس میخوام اقدام کنم.
    آخه دوست عزیز بالا هم گفتم باید رزومه مشخص باشه اگه قرار باشه با آموختن چنتا نرم افزار بورس کنن الان باید نصف دنیا بورس بود!اول رزومتونو کامل بگین تا اطلاعات کافیو براتون بگیم!

Junior Member

سلام .من برای استادی ایمیل زدم و رزومه رو فرستادم و ازش پرسیدم فاند یا پوزیشن دارن یا نه و این جوابمو داده :
    I have read your request with interest.
    I congratulate you for your project for a PhD thesis.
    We now have a Doctoral School in Economics and Finance and a doctoral program. This program includes three year PhD and a prerequisite year in a Master in Finance and Economics – Research Track.
    The PhD is usually supported by AFR FNR grants and internal teaching assistant positions.
    The Research Track year is meant to train you in high standard academic research skills and methods. You will also have the opportunity to work on your PhD project, find potential PhD supervisors in our institution and potential grants for your PhD.
    The University offers student jobs to help you sustain your living in Luxembourg .

I welcome your application to our doctoral program and suggest that you follow the admission procedure given at

This application includes your statement of interest, letter, CV, transcript, PhD project (if you have one yet), Toefl, etc

The admission procedure is run with our DSEF administrator, ***********. Please, send to her all your documentation and contact her perhaps further questions.

Note that we have a formal application deadline around March 15, that we would like that you satisfy.

We are looking forward to see for your application.

Best regards
    حالا به نظرتون این فاند یا RA داده یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

سال دوم کارشناسی پیوسته عمران دانشگاه غیرانتفاعی هستم، میخوام واسه ارشد اقدام کنم.
    مدرک زبان آلمانی دارم.
    انگلیسیم خیلی خوبه، تا اون موقع تافل یا IELTS رو میگیرم دیگه
    الان دارم روی یه مقاله شهرسازی کار میکنم، تازه شروع کردم، تکلیفش مشخص نیست
    توی یه شرکت عمران یه نفر آشنا بیمه ام رد میشه که تا اون موقع میشه حدود 2 سال
    اینو هم بگم که دوست دارم برای ارشد شهرسازی بخونم.
    خلاصه اینکه 2 سال وقت دارم.
    حالا میخوام بدونم که داشتن مدرک های مختلف (AutoCAD, 3Dmax, Office ... یا حتی هلال احمر) ارزشی داره برای گرفتن بورسیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سال دوم کارشناسی پیوسته عمران دانشگاه غیرانتفاعی هستم، میخوام واسه ارشد اقدام کنم.
    مدرک زبان آلمانی دارم.
    انگلیسیم خیلی خوبه، تا اون موقع تافل یا IELTS رو میگیرم دیگه
    الان دارم روی یه مقاله شهرسازی کار میکنم، تازه شروع کردم، تکلیفش مشخص نیست
    توی یه شرکت عمران یه نفر آشنا بیمه ام رد میشه که تا اون موقع میشه حدود 2 سال
    اینو هم بگم که دوست دارم برای ارشد شهرسازی بخونم.
    خلاصه اینکه 2 سال وقت دارم.
    حالا میخوام بدونم که داشتن مدرک های مختلف (AutoCAD, 3Dmax, Office ... یا حتی هلال احمر) ارزشی داره برای گرفتن بورسیه؟
    معدلتون تا اینجا چنده؟ ببینید برای ارشد بورس گرفتن خیلی سخته. زبانتون مدارک نرم افزار ها فقط میتونه تو بورس گرفتن کمکتون کنه نمیتونه حکم اصلیو تو بورس گرفتن داشته باشه سعی کنین 2-1 مقاله خوب که تو ژورنالهای معتبر چاپ بشرو داشته باشین.هر چند که با این شرایط کارتون خیلی سخته!نظر شخصی بنده اینکه شما درستونو خوب بخونین. اینجا از یه دانشگاه خوب ارشدتونو با معدل بالا تموم کنین بعد واسه بورس اقدام کنین!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

متوجهم که نمیتونه حکم اصلیو داشته باشه، فقط به عنوان یه فاکتور موثر....
    معدلم تا اینجا 16 هست.
    موندن توی ایران آخرین گزینه هم نیست برام.
    من یه طرح دارم که تایید شده از طرف شهرداری شیراز، تا 2 سال دیگه مقالمو هم به جایی رسوندم حتما
    اگه معدلم رو حفظ کنم بازم شانسم کمه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

متوجهم که نمیتونه حکم اصلیو داشته باشه، فقط به عنوان یه فاکتور موثر....
    معدلم تا اینجا 16 هست.
    موندن توی ایران آخرین گزینه هم نیست برام.
    من یه طرح دارم که تایید شده از طرف شهرداری شیراز، تا 2 سال دیگه مقالمو هم به جایی رسوندم حتما
    اگه معدلم رو حفظ کنم بازم شانسم کمه؟
    ببینید من کسیو می شناسم از دانشگاه شریف لیسانس برقشو با معدل 18 تموم کرده بود که با یه مقاله آی اس آِی رویترز هم نتونست بره.ولی این در مورد همه صدق نمیکنه.نمی خوام روتون تاثیر داشته باشم اگه می خواین زود نتیجه بگیرین و مقالتون آمادست شانستونو تو یه همایشی که مقاله هاشو تو یه ژورنال معتبر چاپ می کنه امتحان کنین اینجوری زود تر و بهتر به نتیجه می رسین رزومتونم بهتر می شه!
    در کل شانستون کمه اما بازم بعد اینکه رزومتون تکمیل شد اقدام کنین.موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

ممنون از راهنماییتون فقط یه سوال دارم: دانشگاه غیرانتفاعیه که شانسمو تا این حد کم میکنه از دیدگاه شما؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از راهنماییتون فقط یه سوال دارم: دانشگاه غیرانتفاعیه که شانسمو تا این حد کم میکنه از دیدگاه شما؟
    متاسفانه بله!تا اونجایی که من اطلاع دارم زیر اینم خط می کشم که فقط من اینطور میدونم شاید اینطور هم نباشه دانشگاههای پیام نور - غیر انتفاعی - علمی کاربردی تو دنیا جزء دانشگاه به حساب نمیان.حالا بازم تحقیق کنین شاید اینطور نباشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط inventor_sina نمایش پست ها
    متاسفانه بله!تا اونجایی که من اطلاع دارم زیر اینم خط می کشم که فقط من اینطور میدونم شاید اینطور هم نباشه دانشگاههای پیام نور - غیر انتفاعی - علمی کاربردی تو دنیا جزء دانشگاه به حساب نمیان.حالا بازم تحقیق کنین شاید اینطور نباشه!
    سینا جان در این مورد دقیقا اطلاعات شما از کجا سر چشمه میگیره ؟! چون اطلاعات من در مورد دانشگاههای غیرانتفاعی (البته اونهایی که خیلی مطرح هستن مثل خیام ) مطلب عکس رو میگه !! چون مدرک مثلا دانشگاه خیام از طرف وزارت علوم جزو الف طبق بندی میشه و قابل ترجمه و بطور مثال ضریب معدل مثلا مکانیک خیام 1 هست که معادل با یک سراسری معمولی در شهرستان هست. من کاری به پیام نور و علمی کاربردی ندارم ولی شما بحث دانشگاه غیرانتفاعی خوب و پر سابقه رو از بقیه کنار بگذار. من الان نزدیک به دو سال میشه که تقریبا سایتهای تمام دانشگاههای آلمان رو بررسی و شخم زدم و با بعضی هاشون مکاتبه کردم !! و بیشتر دانشگاهها حتی صنعتی مونیخ یعنی TUM صریحا گفتند ما وضعیت هر دانشجو رو جداگانه بررسی میکنیم ! هنوز که هنوزه آلمان با مدرک آزاد گیر داره و خیلی ها بدون معدل بالا نمیتونند از لیسانس به فوق لیسانس ادامه تحصیل بدند ! در مورد آمریکا هم بچه های پر سایقه فروم که الان اونجا تشریف دارند میگند با یک رزومه خیلی خوب میشه اثر دانشگاه مبدا رو کمرنگ کرد به شرطی که رزومه چشمگیر باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaeed نمایش پست ها
    سینا جان در این مورد دقیقا اطلاعات شما از کجا سر چشمه میگیره ؟! چون اطلاعات من در مورد دانشگاههای غیرانتفاعی (البته اونهایی که خیلی مطرح هستن مثل خیام ) مطلب عکس رو میگه !! چون مدرک مثلا دانشگاه خیام از طرف وزارت علوم جزو الف طبق بندی میشه و قابل ترجمه و بطور مثال ضریب معدل مثلا مکانیک خیام 1 هست که معادل با یک سراسری معمولی در شهرستان هست. من کاری به پیام نور و علمی کاربردی ندارم ولی شما بحث دانشگاه غیرانتفاعی خوب و پر سابقه رو از بقیه کنار بگذار. من الان نزدیک به دو سال میشه که تقریبا سایتهای تمام دانشگاههای آلمان رو بررسی و شخم زدم و با بعضی هاشون مکاتبه کردم !! و بیشتر دانشگاهها حتی صنعتی مونیخ یعنی TUM صریحا گفتند ما وضعیت هر دانشجو رو جداگانه بررسی میکنیم ! هنوز که هنوزه آلمان با مدرک آزاد گیر داره و خیلی ها بدون معدل بالا نمیتونند از لیسانس به فوق لیسانس ادامه تحصیل بدند ! در مورد آمریکا هم بچه های پر سایقه فروم که الان اونجا تشریف دارند میگند با یک رزومه خیلی خوب میشه اثر دانشگاه مبدا رو کمرنگ کرد به شرطی که رزومه چشمگیر باشه.
    !!!!!!! دوست عزیز من.اولا بالا اشاره کردم که 100% اطلاع ندارم این یک. بعدش اطلاعات بنده از پروفسور اسلام دوست استاد دانشگاه اُتاوا کانادا سرچشمه میگیره این 2.من با استثنائی مثل دانشگاه خیام خبری ندارم و نمیدونم اصلا کجاست نیازم نمیدونم که بدونم این 3.اگه قرار باشه دانشگاه غیر انتفاعی معتبر باشه قبل اون دانشگاه پیام نور هست که واقعا دانشجوهاش با سوادنو درصد قبولیاش تو ارشد بیشتر از دانشگاه سراسریه این 4.اگه دانشگاههای آلمان دانشگاه آزادی مثل علوم تحقیقات و تهران حتی تبریزو قبول ندارند ولی دانشگاه خیامو قبول دارند از نظر من و خیلیا مشکل دارند این 5.رزومه خیلی خوب به چه رزومه ای میگین؟؟بله اگه رزومتون جوری باشه که 5-6 تا مقاله که ژورنال معتبر چاپ بشه چنتا همایش جهانی خارج از کشورو داشته باشین چندین مدال جهانی مثل المپیادهای ریاضی فیزیکو اختراعو مسابقات رباتیکو امثال اینارو داشته باشین بله دانشگاه مبداتون تاثیر نمیزاره!من نمیدونم چرا هرکی فکر میکنه دانشگاهش خوبه!اگه دقت کنین اسم دانشگاههای غیر انتفاعی پیام نور و امثال اینا اصلا تو رنکینگ جهانی نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)