صفحه 16 از 63 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Junior Member Ida215 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

سلام. میخواستم بپرسم آیا این درسته که دانشگاهها برای ترم بهار فاند درست حسابی نمی دن؟؟؟؟ آخه من ورودی بهمن هستم. .. ممنون میشم جواب بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-عمران. دانشگاه آزاد ارومیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ida215 نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بپرسم آیا این درسته که دانشگاهها برای ترم بهار فاند درست حسابی نمی دن؟؟؟؟ آخه من ورودی بهمن هستم. .. ممنون میشم جواب بدین.
    ببینید بورس دادن برای ترم بهار مثل تکمیل ظرفیت دانشگاههای خودمونه بنابراین گفته شما تا حدودی درسته.اما شرایط شما تایین کننده هست!

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن فاند

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    باسلام بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر هستم. معدل کارشناسیم 16.70 و ارشدم 17.60 و پایان نامه ام 20 هستش. مدارکم بترتیب از دانشگاه آزاد تبریز و قزوین هستش. در حدود 10 مقاله کنفرانس دارم که عمدتا ieee هستن و یک مقاله ISI دارم. در ضمن 4 ساله هئیت علمی دانشگاه آزادم.
    امتحان زبان ندادم هنوز ولی فک کنم بتونم در ielts نمره 6.5 بیارم. به نظرتون با این شرایط برای ذکترا از کدوم دانشگاه های کانادا، استرالیا یا اروپا شانس پذیرش با فاند دارم؟
    از دوستان کسی نیست که بتونه جواب بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Hell

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن فاند

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    از دوستان کسی نیست که بتونه جواب بده.
    گفتم یکی از رشته خودتون پیدا بشه بهتره! نشد ما میگیم!

معدلت مناسبه! شرایطتتم خوبه! ولی اینقدری که اینا تاثیر دارند نمرات تافل و جی ار ای شما هم موثرند! با این اطلاعات نمیشه گفت دقیقا کجا رو شانس داری کجا رو نداری!
    شما اقدام کن برای این امتحانات و کارهات رو تکمیل کن یه ریزه شانس بیاری و توی دانشگاهی که داری اقدام می کنی جای خالی باشه می گیری پذیرش با فاند!

موفق باشی!

پیش فرض گرفتن کمک هزینه تحصیلی از DAAD

سلام
    من مدرک ارشد ژنتیک پزشکی از دانشگاه تهران دارم. معدل ارشدم 18 بوده، سه تا مقاله ISI دارم و یک سال و نیم سابقه کار مرتبط با رشته ام.
    از یه استادی توی مونیخ که خیلی دلم می خواسته باهاش کار کنم برای دکترا OK گرفتم ولی مشکل اینه که پوزیشن نداره. من خیلی دوست دارم باهاش کار کنم. بهم گفته که از طریق DAAD برای فاند اقدام کنم. چند تا سوال دارم که ممنون می شم راهنماییم کنید. اول اینکه اصلا چه شکلی می شه از DAAD فاند گرفت. دوم اینکه فاندش هزینه های زندگی را تامین می کنه یا نه. چون متاهلم و روی فاندم برای زندگی دو نفر باید حساب کنم.
    یا اینکه با این شرایط بهتره بی خیالش بشم واسه پوزیشن های دیگه اقدام کنم.
    ممنون.

معدل کارشناسی 17.86 نرم افزار کامپیوتر از وزارت علوم
    معدل ارشد 18.5 از دانشگاه فردوسی (روزانه)
    رشته = مهندسی نر افزار
    مقالات خارجی =2 تا ISI
    مقالات داخلی = 10
    تالیف کتاب = 3تا کتاب مرتبط
    سابقه کار =دو سال مفید
    مدرک زبان = IELTS 9.5
    سایر افتخارات و مدارک = دارای مدرک مهندسی حرفه ایی و کورس آن لای MIT
    بنظر شما با توجه به اطلاعات بالا میتونم فاند بگیرم؟ چه مدارکی کم دارم ؟
    میتونم فاند بگیرم؟
    اگه اینجا بمونم میتونم دکترا بخونم ولی دوس دارم به روز باشم.لطفا نذراتتون رو بفرمایید.ممنون

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

دوستان فاند زیر علاوه بر حذف شهریه و بیمه سالی 30 هزار دلار برای زندگی پرداخت میکنه، درسته؟

For 2008-2009, all USC Annenberg Fellows who are pursuing the Ph.D. degree will receive an annual stipend of $30,000, full tuition remission, payment of health and dental insurance and mandatory fees. All USC Annenberg Fellows who are pursuing either the M.A. or M.F.A. degrees will receive an annual stipend of $20,000, full tuition remission, payment of health and dental insurance and mandatory fees. The number of years of fellowship funding and the extent of matching funds provided by the Schools will vary among the eligible programs

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Iverson نمایش پست ها
    دوستان فاند زیر علاوه بر حذف شهریه و بیمه سالی 30 هزار دلار برای زندگی پرداخت میکنه، درسته؟

For 2008-2009, all USC Annenberg Fellows who are pursuing the Ph.D. degree will receive an annual stipend of $30,000, full tuition remission, payment of health and dental insurance and mandatory fees. All USC Annenberg Fellows who are pursuing either the M.A. or M.F.A. degrees will receive an annual stipend of $20,000, full tuition remission, payment of health and dental insurance and mandatory fees. The number of years of fellowship funding and the extent of matching funds provided by the Schools will vary among the eligible programs
    بله درسته ولی مالیات به اون 30 هزار دلار تعلق می گیره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مدیریت دولتی دانشگاه تهران- ارشد مدیریت مالی IMPS

سلام.
    ببخشید من لیسانس رو دانشگاه تهران بودم و الان هم دانشجوی ارشد بازرگانی دانشگاه تهرانم و در حال دادن 1مقاله هم هستم. میخواستم ببینم شانسی دارم که بتونم از امریکا فاند بگیرم؟ دانشگاهش مهم نیست.

Junior Member meysam_merry آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک دانشگاه بیرجند

پیش فرض پاسخ : مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

به نظر شما دوستان فاند برای رشته ی الکترونیک برای مستر در کدوم کشور ها مناسبه ومیشه به امید فاند بود؟
    می خواستم بدونم با چه شرایطی گرفتن فاند راحت تر میشه؟
    mmeyyssamm mmeerry

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)