صفحه 17 از 63 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

سلام دوستان
    برای ی زندگی 2نفره ماهی چقدر کافیه؟(منهای شهریه دانشگاه)
    کانادا یا امریکا منظورمه

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_merry نمایش پست ها
    به نظر شما دوستان فاند برای رشته ی الکترونیک برای مستر در کدوم کشور ها مناسبه ومیشه به امید فاند بود؟
    می خواستم بدونم با چه شرایطی گرفتن فاند راحت تر میشه؟
    شرایطتون و بگید تا بتونیم کمکتون کنیم به نظر من در کل شما از هر دانشگا هی مدرک گرفته باشید اگه معدل و نمره زبان خوب و یه مقاله داشته باشین به نظر من واسه همه جا شانس خوبی دارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی معماری دانشگاه شمال

سلام..رشتم کارشناسی معماری ازدانشگاه شمال امل معدل 16.37.....

بچه ها لطف کنین کمکم کنین
    من ترم 2 کارشناسی ناپیوسته برق قدرت تو دانشگاه آزاد هستم. معدلم در کاردانی 14.5 بوده و معدل کار شناسیمم فکر میکنم بالای 17 بشه. تا بحالم هیچ اقدامی برای اپلای نکردم. به نظرتون تو ای 1.5 سال باقیمونده برای فارغ التحصیلی چه کارهایی انجام بدم تا شانس پذیرشم همراه با فاند زیاد بشه؟ البته برای master اروپا مد نظرمه ولی برای phD آمریکا. منظورم اینه که با چه کارهایی میتونم رزوممو قوی کنم؟

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amilliyoung نمایش پست ها
    بچه ها لطف کنین کمکم کنین
    من ترم 2 کارشناسی ناپیوسته برق قدرت تو دانشگاه آزاد هستم. معدلم در کاردانی 14.5 بوده و معدل کار شناسیمم فکر میکنم بالای 17 بشه. تا بحالم هیچ اقدامی برای اپلای نکردم. به نظرتون تو ای 1.5 سال باقیمونده برای فارغ التحصیلی چه کارهایی انجام بدم تا شانس پذیرشم همراه با فاند زیاد بشه؟ البته برای master اروپا مد نظرمه ولی برای phD آمریکا. منظورم اینه که با چه کارهایی میتونم رزوممو قوی کنم؟
    شما اول از همه به فکر معدلتون باشین که حتماً بیاد بالای 17 و بعد از اون به فکر زبان که تا جایی که می تونید تقویتش کنید و نمرات خوبی در امتحانات تافل یا ایلتس و GRE بگیرید. این ها از ملزومات اولیه و اصلی موفقیت شما در فرآیند پذیرش هستن. در کنار این ها اگر بتونید چند تا مقاله هم داشته باشید می تونه کمکتون کنه. اما باز هم معدل و نمرات زبان در اولویت هستن.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    شما اول از همه به فکر معدلتون باشین که حتماً بیاد بالای 17 و بعد از اون به فکر زبان که تا جایی که می تونید تقویتش کنید و نمرات خوبی در امتحانات تافل یا ایلتس و GRE بگیرید. این ها از ملزومات اولیه و اصلی موفقیت شما در فرآیند پذیرش هستن. در کنار این ها اگر بتونید چند تا مقاله هم داشته باشید می تونه کمکتون کنه. اما باز هم معدل و نمرات زبان در اولویت هستن.

موفق باشید
    به نظرتون من که برای PhD آمریکا مد نظرمه بهتره ارشدو تو ایران بگیرم و رزوممو قوی کنم و یا تو اروپا بهتره؟ البته میخوام فاند هم بگیرم آیا امکانش هست؟

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amilliyoung نمایش پست ها
    به نظرتون من که برای PhD آمریکا مد نظرمه بهتره ارشدو تو ایران بگیرم و رزوممو قوی کنم و یا تو اروپا بهتره؟ البته میخوام فاند هم بگیرم آیا امکانش هست؟
    همه چیز به شرایط شما بستگی داره دوست عزیز. اگر برای مستر حتماً دنبال فاند هستید معمولاً در اروپا فاند خیلی کمی برای مستر وجود داره و از طرفی رقابت به شدت بالاست. در اینکه اگر بتونید مستر رو در یک دانشگاه خوب اروپایی بگیرید کارتون برای دکتری آمریکا همراه با فاند راحت تره شکی نیست اما خوب هزینه ها هم یکی از مشکلات اصلی هست که خیلی ها رو ترغیب می کنه که مستر رو همین جا بگیرن و رزومشون رو قوی کنن. به هر حال برای دکتری آمریکا با فاند باید تلاش زیادی در دوره مستر داشته باشید حالا چه ایران چه خارج از کشور.

موفق باشید

Junior Member meysam_merry آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک دانشگاه بیرجند

پیش فرض پاسخ : مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

من ترم 4 رشته ی الکترونیک هستم . معدلم 16 هست.زبانم هم متوسط ولی خودم دارم می خونم.2 تا مدرک فنی حرفه ای دارم. با 2 از نرم افزارای رشتم هم اشنایی خوبی دارم.
    ممنون از راهنمایی تون
    mmeyyssamm mmeerry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع (علم و صنعت)- ليسانس و مديريت فناوري اطلاعا

سلام. من فارغ التحصيل صنايع علم و صنعتم با معدل 16 و فوق ليسانسم هم مديريت فناوري اطلاعات خوندم با معدل 18.9. تافل هم اخيرا دادم شدم 91. دچهار تا مقاله international تو حوزه مديريت دانش هم دارم به نظرتون با اين شرايط كجا مي تونم براي دكتري صنايع يا تحليل سيستم يا مديريت اطلاعات اقدام كنم؟ هنوز GRE ندادم و فاند هم برام به شدت مهمه. به نظرتون اروپا يا آمريكا جايي شانس دارم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ysefi نمایش پست ها
    سلام. من فارغ التحصيل صنايع علم و صنعتم با معدل 16 و فوق ليسانسم هم مديريت فناوري اطلاعات خوندم با معدل 18.9. تافل هم اخيرا دادم شدم 91. دچهار تا مقاله international تو حوزه مديريت دانش هم دارم به نظرتون با اين شرايط كجا مي تونم براي دكتري صنايع يا تحليل سيستم يا مديريت اطلاعات اقدام كنم؟ هنوز GRE ندادم و فاند هم برام به شدت مهمه. به نظرتون اروپا يا آمريكا جايي شانس دارم؟
    البته که شانسی دارید
    شرایط شما خوبه
    سعی خودتونو بکنید که GRE نمره خوبی بیارید
    در این صورت هیچ مشکلی نخواهید داشت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)