صفحه 18 از 63 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

سلام من دانشجوی ترم 6 روان شناسی بالینی دانشگاه خوارزمی (تربیت معلم سابق) هستم و معدلم تا حالا 17.5 هستش!!! نمره تافلم 560!!! می خواستم ببینم چقدرشانس برای گرفتن کمک هزینه یا بورس کامل دارم؟ مرسی

پیش فرض پاسخ : Scholarships for Developing Countries

اینجانب فارغ التحصیل رشته کشاورزی در مقطع فوق لیسانس با معدل 17.5 در هر دو مقطع و نمره آیلتس 5 بوده لذا از دوستان تقاضا دارم با توجه به شرایط بنده اگر اطلاعاتی در مورد گرفتن بورس در رشته کشاورزی دارند بنده را راهنمایی بفرمایید.
    با احترام شکاری

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_shekari نمایش پست ها
    اینجانب فارغ التحصیل رشته کشاورزی در مقطع فوق لیسانس با معدل 17.5 در هر دو مقطع و نمره آیلتس 5 بوده لذا از دوستان تقاضا دارم با توجه به شرایط بنده اگر اطلاعاتی در مورد گرفتن بورس در رشته کشاورزی دارند بنده را راهنمایی بفرمایید.
    با احترام شکاری
    سلام

دوست عزیز اولا بفرمایید چه کشورهایی قصد دارین اپلای کنید؟ ثانیا مقاله و کتاب کنفرانس داری؟ ثالثا دانشگاه ازاد بودی یا سراسری رابعا برای شما امکان داره دوباره ازمون زبان بدی؟

سلام بر دوستان عزیز
    میخواستم بدونم با رزومه ای که دارم میتونم از یکی از دانشکاه های اروپا یا امریکا برا دکتری فول فاند بگیرم یا نه؟؟
    شانس گرفتن TA و RA چطوره برام؟؟
    دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بفرمایید
    لیسانس برق قدرت- آزاد شهرستان 14.50
    فوق لیسانس قدرت- آزاد شهرستان 16.50
    آیلتس 7
    اگه GRE بدم مطمئنم نمره خوبی میارم
    4 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی
    1 سال مدرس دروس آزمایشگاه دانشگاه آزاد
    2 تا مقاله خارجی غیر ISI
    1 مقاله داخلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک پزشکی دانشگاه سلجوق

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan-Mec نمایش پست ها
    سلام.میخواستم بدونم که آیا شانس گرفتن Financial Support در مقطع دکترا بیشتره یا در کارشناسی ارشد؟

دوم اینکه آیا Financial Support فقط به صورت TA or RA or FELLOWSHIP هست یا اینکه به صورت های دیگه نیز هست؟
    سلام به همه. اصولا شانس گرفتن فاند برای دانشجوی ارشد یا دکترا برابر هست. چه بسا یک دانشجوی ارشد به خاطر تجربیات کاری و تخصص بیشتری که داره شانسش هم بیشتر باشه. اینکه می بینید فاند ها رو بیشتر دانشجویان دکترا می گیرن این بر میگرده به تجربه عملی بیشتر این دانشجوها نسبت به ارشدی ها. بیشتر اساتید هم سعس می کنن فاند ها رو بین دانشجوهای دکتراشون تقسیم کنن. ولی ممکنه استثناهایی هم باشه مثلا تو دپارتمان ما وقتی استاد پروژه ای رو میده و بودجه اش قبول میشه تعداد دانشجویانی که تو اون پروژه کار می کنند و گرنت می گیرن مشخصه مثلا بر حسب فرمت پروژه و ترجیح استاد مثلا استاد می نویسه (تو پروپوزال اون پروژه) بورسیر ها 2 تا دانشجوی دکترا و یک دانشجوی فوق لیسانس. یا یک دکترا و یک فوق لیسانس. این تقسیم ظرفیت صرفا با ترجیح استاد که مدیر اون پروژه است انجام میشه. یه استاد میتونه تو همه بورسیر ها رو ار دانشجوهای ارشد انتخاب کنه. مثلا یه استادی بود که پروژه داد و چون دانشجوی دکترا نداشت و فقط یک دانشجوی ارشد داشت خب بورسیر رو داد به همون یه دانشجوی ارشدش. اینهم بگم که استاد تو این تقسیم بودجه کاملا مختار هست و حتی ئیس دانشگاه یا رئیس انستیتو هم نمی تونه تو بورسیر و مقدار بورس (همون فاند یا گرنت) دخالت کنه. البته این سیستمی هست که تو دپارتمان ما هست. مکنه جای دیگه قوانینش متفاوت باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

با سلام و خسته نباشید
    میخواستم بپرسم شانس پذیرش و فاند من در کجا بیشتر هستش
    لیسانس بیوتکنولوژی دانشگاه دولتی معدل 18.18
    فوق لیسانس بیوتکنولوژی دانشگاه تهران معدل 18.65
    دوتا پوستر در کنفرانس های داخلی
    یک مقاله آی اس آی
    تافل 95

مهمترین سوالی که من دارم اینه که آیا من میتونم فول فاند بگیرم؟ و اگه آره از کجا؟
    و اینکه من متاهل هستم میخواستم از بپرسم آیا میشه با یک فاند هزینه زندگی دو نفر رو داد یا خیر؟
    با تشکر

Member fkolahjooei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

نقل قول نوشته اصلی توسط shroya نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    یک مقاله آی اس آی
    تافل 95

مهمترین سوالی که من دارم اینه که آیا من میتونم فول فاند بگیرم؟ و اگه آره از کجا؟
    و اینکه من متاهل هستم میخواستم از بپرسم آیا میشه با یک فاند هزینه زندگی دو نفر رو داد یا خیر؟
    با تشکر
    شما با این شرایط قادر هستید فول فاند بگیرید. ولی باید بدونید عوامل دیگری مثل توصیه نامه ها، SOP , و شانس هم در پذیرش با فاند دخیل هستن.
    این روزها بیشتر واسه امریکا و کانادا اقدام میکنن و شما هم برای این کشورها می تونید اپلای کنید. البته برای امریکا باید نمره ی جی آر ای هم داشته باشید. برای اسرالیا، نیوزیلند، و اروپا هم میشه. دست خود شماست.

فاند در اغلب موارد می تونه یه زندگی دانشجویی مجردی رو پوشش بده. باید مقداری روش بذارید تا متاهلی زندگی کنید.

Member fkolahjooei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_shekari نمایش پست ها
    با احترام شکاری
    شما نیاز دارید نمره ی زبانتون رو بهتر کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    میخواستم بدونم با رزومه ای که دارم میتونم از یکی از دانشکاه های اروپا یا امریکا برا دکتری فول فاند بگیرم یا نه؟؟
    شانس گرفتن TA و RA چطوره برام؟؟
    دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بفرمایید
    لیسانس برق قدرت- آزاد شهرستان 14.50
    فوق لیسانس قدرت- آزاد شهرستان 16.50
    آیلتس 7
    اگه GRE بدم مطمئنم نمره خوبی میارم
    4 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی
    1 سال مدرس دروس آزمایشگاه دانشگاه آزاد
    2 تا مقاله خارجی غیر ISI
    1 مقاله داخلی
    سلام بنظر من با یک جی ار ای خوب شانس خوبی برای دانشگاه های متوسط آمریکا و کانادا و نیز هلند و اسپانیا داری! دنبال رنک 250 تا 700 باشی بهتره ولی یکی دو تام 100 تا 250 اگه شد بزن
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shroya نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    یک مقاله آی اس آی
    تافل 95

با تشکر
    سلام بله چرا که نه دانشگاه های اکلند نیو ساوت ولز و سیدنی بنظرم بورس میشی هزینه خوبی هم به شما می دهند فقط پروپوزال کم داری که اونم بنظر من برای شما با اینهمه بنیه علمی کاری ندارد موفق باشی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)