صفحه 32 از 63 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Junior Member Mohamad89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasan2020 نمایش پست ها
    من در مورد پذیرش اروپا خیلی تحقیق کردم و خودم دارم برای اسپانیا اقدام میکنم تا جایی که من میدونم دانشگاهاش شرط معدل نداره ولی معدل بالا داشتن یه مزیت محسوب میشه..
    چه خوب ! پس یعنی پذیرش اسپانیا شرط معدل نداره ؟ فقط اینکه من مدرکم از دانشگاه آزاد هست. مدرک منو قبول میکنن..!؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad89 نمایش پست ها
    چه خوب ! پس یعنی پذیرش اسپانیا شرط معدل نداره ؟ فقط اینکه من مدرکم از دانشگاه آزاد هست. مدرک منو قبول میکنن..!؟
    دوست عزیز
    اسپانیا شرط معدل نداره ولی برای بورس شدن معدل بالا و تحصیل در دانشگاه ملی و داشتن جی ار ای خیلی تاثیر دارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام
    اگه دوستان صاحب نظر وضعیت منو بررسی کنند و شرایطم رو برای گرفتن فاند از دانشگاه های آمریکا بهم بگن ممنون میشم.
    کارشناسی ارشد با معدل 16.7 از دانشگاه غیر انتفاعی
    کارشناسی با معدل 17.1 از دانشگاه دولتی کرمان ( رتبه چهارم در بین هم ورودی ها و رتبه دوم دانشگاه در ترم دوم تحصیل)
    کاردانی با معدل 17 از دانشگاه باهنر شیراز
    ضمنا کارشناسی ناپیوسته بودم و در 3 ترم اونو تموم کردم( آیا 3 ترمه تموم کردن کارشناسی میتونه یه امتیاز حساب بشه؟)
    مقاله هنوز ندارم و در حال آمادگی برای آزمون آیلتس هستم
    2 سال سابقه کار در صنعت نفت و گاز
    از نظر کار عملی و پروژه های عملی رزومه قویی دارم.
    مدارک فنی حرفه ای هم چند موردی دارم.
    آیا سابقه کار و پروژه های عملی میتونه یه امتیاز حساب بشه؟
    دوستان اگه لطف کنن و نظرشون رو بگن ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان. من الان یکسال هست دارم میگردم پذیرش میگیرم اما فاند خوب پیدا نکردم . ارشد ریاضی هستم با ایلتس 6. دیگه خسته شدم افتادم تو فکر تغییر رشته برم ارشد بخونم باز.
    میخواستم بدونم که آیا شانس گرفتن Financial Support در مقطع دکترا بیشتره یا در کارشناسی ارشد؟
    کدوم دانشگاه fund به ریاضی؟ اگه کسی میدونه راهنمایی کنه؟

Junior Member Hasan2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مترجمی

شما که دانشگاه آزاد هستین برا خیلی کشورا نمیتونی اقدام کنی ولی برا اسپانیا موردی نداره چون خودمم همین شرایط رو دارم حدودا..

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasan2020 نمایش پست ها
    شما که دانشگاه آزاد هستین برا خیلی کشورا نمیتونی اقدام کنی ولی برا اسپانیا موردی نداره چون خودمم همین شرایط رو دارم حدودا..
    در تایید مطلب شما
    دوست عزیز کلا رشته های علم انسانی دانشگاه های ایران را کشورهای دیگر سطح بایینتر ارزیابی می کنند بطور خاص دانشگاه های ازاد و غیر انتفاعی و بیام نور و علمی کاربردی را چندان معتبر نمی دانند و خوش شانس باشید بذیرش بتوانید بگیرید ولی بورس خیلی خیلی شانس می خواهد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام
    کارشناسی ریاضی با معدل 15.41 از دانشگاه دولتی
    ارشد نرم افزار با معدل 15.51 از دولتی شیراز
    یه مقاله ی ISI دارم و یکی دیگه هم دارم کار می کنم
    زبان رو هم هنوز شرکت نکردم ولی فکر می کنم که نمره ی خوبی بگیرم
    خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید که آیا شانس پذیرش کاندا با فاند رو دارم یا نه؟

Junior Member Hasan2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مترجمی

نقل قول نوشته اصلی توسط zmohammadi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من الان یکسال هست دارم میگردم پذیرش میگیرم اما فاند خوب پیدا نکردم . ارشد ریاضی هستم با ایلتس 6. دیگه خسته شدم افتادم تو فکر تغییر رشته برم ارشد بخونم باز.
    میخواستم بدونم که آیا شانس گرفتن Financial Support در مقطع دکترا بیشتره یا در کارشناسی ارشد؟
    کدوم دانشگاه fund به ریاضی؟ اگه کسی میدونه راهنمایی کنه؟
    ببینید به طور کلی فاند محدود شده و اینکه فاند ها رو بیشتر بردن سمت دکتری
    تو دکترا امکان گرفتن فاند بیشتره
    و اگر فوق لیسانس رو تو همون دانشگاه ها بخونی احتمال فاند شدنت بالا تر هم میره چون اصولا اساتید سعی میکنن به دانشجو هایی که شاگردشون هستن بدن تا به من و شما که اصلا background تحصیلیمون رو نمیدونن
    آرزوی بهترینها

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    شرط معدل همه جا وجود داره ولی مقدارش متفاوته. شما باید سعی کنید که معدل کمتون رو با چیزای دیگه پوشش بدین. مثل نمره های خیلی بالای زبان و gre و همینطور رزومه قوی داشتن. در غیر این صورت شانستون کمه
    این دوست عزیزمون خیلی خوب جوابتون رو داده. درسته که دانشگاه های اسپانیا شرط معدل ندارند، ولی مطمئناً شرایط شما رو با بقیه نفراتی که درخواست میدن مقایسه میکنن. معدل، دانشگاه خوب، مقاله، مدرک زبان ، سابقه کار و ... هرچی بیشتر و بهتر باشن شانستون واسه پذیرش میره بالا. من خودم دانشگاه آزاد لیسانس گرفتم و معدلم حدود 17 بود، پذیرش Master گرفتم از اسپانیا.

Junior Member Mohamad89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط SaharAbed نمایش پست ها
    این دوست عزیزمون خیلی خوب جوابتون رو داده. درسته که دانشگاه های اسپانیا شرط معدل ندارند، ولی مطمئناً شرایط شما رو با بقیه نفراتی که درخواست میدن مقایسه میکنن. معدل، دانشگاه خوب، مقاله، مدرک زبان ، سابقه کار و ... هرچی بیشتر و بهتر باشن شانستون واسه پذیرش میره بالا. من خودم دانشگاه آزاد لیسانس گرفتم و معدلم حدود 17 بود، پذیرش Master گرفتم از اسپانیا.
    خب پس اگه دانشگاه آزادو قبول کنن خیلی خوبه چون من فکر می کردم مثل خیلی از کشورا مدرک دانشگاه آزادو قبول نمی کنن. البته من مدرک زبان و مقاله و سابقه کار دارم و فکر کنم تنها نکتۀ منفی همین معدل پایینمه، امیدوارم بتونم پذیرش بگیرم. اینطوری که همه میگن انگار شانسی واسه فاند ندارم L

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)