صفحه 38 از 63 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط FH98 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بچه ها من 1سوال برام پیش اومده,اینجوری که من دارم اینجاها میخونم پس کسی که دانشگاه دولتی نرفته,معدل زیاد بالایی هم نداره,کنفرانس و مقاله و فلان چیه و ال وبل رو هم نداره اصلا حتی نباید به ذهنشم خطور کنه که بخواد بره چه برسه به اینکه fund بگیره و شاید تنها نکته مثبتش این باشه که خوب بخونه و زبان نمره بالایی بیاره,وهمچنین اینکه داره تو رشته خودش که برا من مخابرات هست کار میکنه..اونوقت 1خمچین کسی چیکار باید کنه؟؟؟؟؟؟
    میشه یکی به من بگه لطفا؟؟؟؟یعنی اون 4سال داتشگاهش و اصلا نمیتونه جبران کنه؟؟؟؟
    اگرمعدلش به مینیممهای پذیرش دانشگاه میرسه با نمره بالای GRE و زبان در امریکا ممکنه شانس داشته باشه. اگر معدلش به مینیممهای موردنظر دانشگاه نمیرسه میتونه ارشد رو در یک دانشگاه خوب در ایران بخونه و معدل بالا بگیره و مقاله بده و به این نحو جبران کنه. اگر نه میتونه ارشد قبول شه نه حال مقاله دادن داره نه توانایی امتحان GRE و زبان، بهتره فکر ادامه تحصیل را کنار بگذاره و وقت خودش و دانشگاه را حروم نکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگرمعدلش به مینیممهای پذیرش دانشگاه میرسه با نمره بالای GRE و زبان در امریکا ممکنه شانس داشته باشه. اگر معدلش به مینیممهای موردنظر دانشگاه نمیرسه میتونه ارشد رو در یک دانشگاه خوب در ایران بخونه و معدل بالا بگیره و مقاله بده و به این نحو جبران کنه. اگر نه میتونه ارشد قبول شه نه حال مقاله دادن داره نه توانایی امتحان GRE و زبان، بهتره فکر ادامه تحصیل را کنار بگذاره و وقت خودش و دانشگاه را حروم نکنه.
    حالا نمیدونم 14.30 برا دانشگاه بالا هست یا پایین..
    و موضوع دیگه اینکه GRE میتونه بخونه ولی ارشد نه.شایدم بشه ولی ریسک داره..

سلام.
    من می خوام برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی به آمریکا برم...می خواست ببینم چطور می شود در این مقطع کمک هزینه از دانشگاه دریافت کرد...آیا روی شرکت های دیگه ای که وام در اختیار دانشجو ها قرار می دهند چقدر می شود حساب کرد؟...در آمریکا کسی را دارم که برای گرفتن وام اعتبار کافی را دارد...گرفتن وام از این نوع شرکت ها کار درستی است؟...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad0094 نمایش پست ها
    سلام.
    من می خوام برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی به آمریکا برم...می خواست ببینم چطور می شود در این مقطع کمک هزینه از دانشگاه دریافت کرد...آیا روی شرکت های دیگه ای که وام در اختیار دانشجو ها قرار می دهند چقدر می شود حساب کرد؟...در آمریکا کسی را دارم که برای گرفتن وام اعتبار کافی را دارد...گرفتن وام از این نوع شرکت ها کار درستی است؟...
    اگرکسی اعتبار داشته باشه قطعا وام هم میتونه بگیره ولی در این ضورت مسئولیتش هم با همون شخصه. درستی یا نادرستی اش بستگی داره به اینکه چقدر بگیرید و در چه بازه زمانی بتوانید پس بدهید. اینجا برای خیلی کارها مردم وام میگیرند.

Junior Member sunib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BA Student of English Translation and Interpreting at IAUSTB

سلام دوستان

من با این شرایط می‌تونم از یکی از دانشگاه‌های آمریکا یا کانادا برای کارشناسی ارشد فول‌فاند بگیرم؟

اگر هم فاند بدن، آیا با کار پاره‌وقت می‌تونم بدون پشتوانه و کمک از پس هزینه‌ها بربیام؟

رشته دیپلم
    ریاضی-فیزیک

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مترجمی زبان انگلیسی - دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب - دانشجوی ترم 5 با معدل 18.45

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز تافل یا آیلتس ندادم، اما اطمینان دارم که می‌تونم تافل بالای 90 و آیلتس 7 بیارم.

تعداد مقالات
    0 (یکی از اساتیدم گفتن که برای ارشد زیاد نیازی به مقاله نیست و با معدل بالا و توصیه‌نامه احتمال داره که بتونی فاند بگیری. )

رشته‌ی مورد نظر برای اپلای
    Linguistics - Computational Linguistics

من ترجیح می‌دم برای ارشد برم و دیگه ارشد رو از اینجا نگیرم که بخوام بعداً برای دکترا اقدام کنم!
    حالا در این رابطه یه سؤال دارم؛ آیا ممکنه با کسب رتبه‌ی خوب در کنکور ارشد ایران، شانسم برای پذیرش و فاند بیشتر بشه؟
    مثلاً همون رشته‌ی Computational Linguistics شریف قبول بشم، اما نرم ولی تو رزومه اعلام کنم این موضوع رو.

ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

معدلتون خوبه
    ولی به یاد داشته باشید برای امریکا نمره GRE مهمه چه برای پذیرش چه برای پذیرش
    نقل قول نوشته اصلی توسط sunib نمایش پست ها
    سلام دوستان

من با این شرایط می‌تونم از یکی از دانشگاه‌های آمریکا یا کانادا برای کارشناسی ارشد فول‌فاند بگیرم؟

اگر هم فاند بدن، آیا با کار پاره‌وقت می‌تونم بدون پشتوانه و کمک از پس هزینه‌ها بربیام؟

رشته دیپلم
    ریاضی-فیزیک

مترجمی زبان انگلیسی - دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب - دانشجوی ترم 5 با معدل 18.45

هنوز تافل یا آیلتس ندادم، اما اطمینان دارم که می‌تونم تافل بالای 90 و آیلتس 7 بیارم.

تعداد مقالات
    0 (یکی از اساتیدم گفتن که برای ارشد زیاد نیازی به مقاله نیست و با معدل بالا و توصیه‌نامه احتمال داره که بتونی فاند بگیری. )

من ترجیح می‌دم برای ارشد برم و دیگه ارشد رو از اینجا نگیرم که بخوام بعداً برای دکترا اقدام کنم!
    حالا در این رابطه یه سؤال دارم؛ آیا ممکنه با کسب رتبه‌ی خوب در کنکور ارشد ایران، شانسم برای پذیرش و فاند بیشتر بشه؟
    مثلاً همون رشته‌ی Computational Linguistics شریف قبول بشم، اما نرم ولی تو رزومه اعلام کنم این موضوع رو.

پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

سلام بر دوستان عزیز
    میخواستم بدونم با رزومه ای که دارم میتونم از یکی از دانشکاه های اروپا یا امریکا برا دکتری فول فاند بگیرم یا نه؟؟
    شانس گرفتن TA و RA چطوره برام؟؟
    دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بفرمایید
    لیسانس برق قدرت- آزاد شهرستان 14.50
    فوق لیسانس قدرت- آزاد شهرستان 16.60
    آیلتس 7
    اگه GRE بدم مطمئنم نمره خوبی میارم
    4 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی
    1 سال مدرس دروس آزمایشگاه دانشگاه فنی و حرفه ای
    2 تا مقاله خارجی غیر ISI
    1 مقاله داخلی
    دوتا توصیه نامه از اساتید

Junior Member

سلام دوستان

من از یک دانشگاه خیلی خوب برای دکتری مهندسی عمران پذیرش گرفتم ولی گفتن فاند تا یه ماه دیگه معلوم میشه. اشتباهی که کردم اینه که سریع آفر رو اکسپت کردم. حالا نگرانم نکنه این باعث بشه شانسم برای گرفتن کمک هزینه کم بشه. نظر شما چیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa_p نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از یک دانشگاه خیلی خوب برای دکتری مهندسی عمران پذیرش گرفتم ولی گفتن فاند تا یه ماه دیگه معلوم میشه. اشتباهی که کردم اینه که سریع آفر رو اکسپت کردم. حالا نگرانم نکنه این باعث بشه شانسم برای گرفتن کمک هزینه کم بشه. نظر شما چیه؟
    سلام

رویه هایی که برای تخصیص کمک هزینه مطرح هست روال مشخصی داره و دیر یا زود accept کردن offer روی اونها تاثیری نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunib نمایش پست ها
    سلام دوستان

رشته دیپلم
    ریاضی-فیزیک

تعداد مقالات

سلام، واقعا رشته شما نیاز به کسب نمرات خیلی خوبی هم در تافل و جی آر ای داره ! حواست باشه دریافت فاند علاوه به معدل، مقاله نیازمند نمرات خوبی در زبان می باشد به خصوص که رشته شما هم زبان هست !
    یه بررسی کن لینک زیر رو :
    http://magoosh.com/gre/2013/gre-scor...program-major/
    در ضمن باز هم سال 2012 و 2014 و غیره هم هست ولی حدودا همین رنج هست ! یعنی اگر رنک خاصی مد نظرت هست ! نمره خاصی هم باید کسب کنی !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)