صفحه 5 از 63 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Member tojar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MISSOURI S&T

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط naci نمایش پست ها
    سلام
    من در مورد گرفتن کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه های استرالیا سوال دارم.آیا کسی هست منو راهنمایی کنه؟
    گرفتنه كمك هزينه تحصيلي از دانشگاهاي استراليا به ريسرچ پروپوزال شما بستيگي داره. براي امريكا همون قدر كه SOP خوبه و كمك كننده هست، براي استراليا و كانادا Research Plan مهمه. البته اين نظر شخصيه خوده من با گرفتنه پذيرش از Adelaide استراليا و UBC كانادا با ريسرچ پروپوزال‌هاي خوب بود. برعكس امريكا كه اصلا موضوع رو دانشجو نميخوان و خوده استادها موضوع رو تعيين ميكنن و شما دستيار هستي و بايد همون رو پيش ببري.
    كنار ريسرچ پروپوزال براي استراليا، اگر براي TA بخواي بايد IELTS خوب با SPEAKING خوب داشته باشي. مقاله هم كه ديگه جز واضحات هست.

Member tojar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MISSOURI S&T

نقل قول نوشته اصلی توسط faez نمایش پست ها
    تازه وارد هستم و نميدانم كه آيا پرسش سئوال در اينجا صحيح ميباشد يا خير؟؟
    آيا ميتوانيد راهنمايي كنيد كه از كجا شروع كنم؟ بعلت داشتن اقوام، اولويتم با كانادا مي باشد.
    مدت زماني است كه تلاش ميكنم استاد، دانشگاه يا لينكي را با عنوان چاپ يا تبليغات پيدا كنم. از اين سايت استفاده كردم و بسياري از سئوالاتم را پاسخ گرفتم. اما همچنان در مورد رشته تخصصي خود سرگردانم حتي نميدانم روي تبليغات متمركز شوم بهتر است يا رشته چاپ و شايد بهتر باشد كه برگردم به سمت گرافيك؟؟ نكته ديگر اين است كه در ليست افرادي كه موفق به دريافت فاند شده اند كسي را كه همانندمن فارق التحصيل يك دانشگاه سطح پائين باشد نديدم. اين دو موضوع بسيار نگرانم كرده.
    ببينيد دوست من زمينه رشته شما رو كه من اصلا حتي آشنايي هم ندارم. حالا اگر شما استاد نميتوني هيمنطوري پيدا كني، ميري تو وب سايت دانشگاههايي كه ميخواي. به بخشي كه نزديك‌ترين به رشته شما هست ميري و استادها رو پيدا ميكني. تو اكثر صفحات استادها كه بري زمينه كاري، فاند و اينكه Open Position دارن هست. و اينكه فاند ميدن يا نه. حتي براي پيدا كردنه فاند استادهاي امريكا يك راه اينه بري تو سايت National Science Foundation امريكا و اونجا بري تو زمينه خودت و دقيقا اسمه اساتيد و ميزان فاندي كه بهشون داده شده رو ببيني و دقيقا به همون استاد ايميل بزني. راههاي زيادي هست فقط بايد وقت بذاري. دنباله جمله‌اي شبيه به "OPENINGS FOR GRADUATE STUDENTS"

بگرد يا همچين عبارتي تو صفحات استادها. فكر كنم درباره همسرتون هم پرسيده بودي كه ايشون براي كشورهاي مختلف تو انجمن‌هاشون توضيحات هست ولي ايشون ويزاي همراه ميگيره (مثلا F2) و مشكلي نيست. شما دنباله مدرك زبان باش كه از واجباته.

Member tojar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MISSOURI S&T

نقل قول نوشته اصلی توسط aanafcheh نمایش پست ها
    سلام. در مورد کارشناسی چی؟ ممکن کسی بتونه بگیره یا فقط مربوط یه کارشناسی ارشد به بالاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    بعید می دونم برای international student ها امکان پذیر باشه. چون معمولا فاند هایی که میدن به ما در ازای کار در دانشگاه روی پروژه های تحقیقاتی و تدریس هست که دانشجوی لیسانس نمی تونه انجام بده این کارها رو. من تا حالا ندیدم، اما دلیل نمیشه چنین چیزی وجود نداشته باشه. به پرس و جو ادامه بدید.
    موفق باشید
    براي گرفتنه پذيرش بدونه فاند براي كارشناسي هم امكان‌پذير هست و بدون فاند ميشه. با فاند من كه نديدم تا حالا. فقط بگم توجيه رفتنه براي كارشناسي يك كم براي ويزا گرفتن سخته ولي غيرممكن نيست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science, Linkoping Uni.

این سوال یکی از دوستان من هست ممنون می شم راهنمایی کنید
    "با سلام
    در سوئددرس میخونم در مقطع کارشناسی ارشد. KTH در دانشگاه communication system من در رشته ی
    زیاد از رشته تحصیلیم راضی نیستم..وزارت علوم موافقت کرده در رشته ی مدیریت فن اوری اطلاعات در دانشگاه الزهرا تحصیل کنم. با توجه به اینکه قصد دارم در اینده مستر دوم باگرفتن فاند در دانشگاه های امریکا بگیرم، ایا اگر انتقالی از سوئد به ایران گیرم و در دانشگاه الزهرا رشته ی مدیریت فن اوری اطلاعات تحصیل کنم (یعنی ادمه ی تحصیل در دانشگاه را نصراف دهم)شانس خود را برای ادامه تحصیل با فاند در امریکا پایین نمی اورم؟"

Junior Member

از کجا می تونم فاند بهتری بگیرم؟
    سلام
    با این شرایط به کدوم دانشگاه می تونم فکر کنم(فاند درست حسابی که کفاف مخارج رو بده مهمترین فاکتوره برام)؟
    دانشجوی لیسانس برق شریف
    معدل 17.4
    زبان هنوز شرکت نکردم ولی به احتمال خیلی زیاد تافل بالای 100 میارم(سابقه ی T.A شدن در زبان رو دارم)
    recom هنوز از هیچ کس نگرفتم (و دقیقا نمی دونم چه جوری می تونم recom بگیرم؟!)
    مقاله هم ندارم
    توی یکی دو تا درس تخصصی هم T.A بودم
    رتبه ی دورقمی تو کنکور کارشناسی میتونه تاثیر داشته باشه؟

Junior Member

سلام من یه سوال اساسی دارم . من یه جا خوندم که کلا واسه scholarshipباید از Octoberمگه موقعی که اپلای میکنی واسه فاند درخواست نمیدی. جلوتر که نمیشه؟؟؟؟ . ممنون از جوابتون

Junior Member

من رشتم میکروبیولوژی هست می خوام ببینم کسی واسه مستر این رشته فاند گرفته؟؟؟ شرایطش چی بوده. من شانس فاند دارم؟؟؟... کارشناسی آزاد میکرویولوژی معدل17.49 مقله ندارم و تافل سعی میکنم 100 بشم .

Junior Member

سلام دوستان من حدودا چند وقتی هست که دنبال رفتن به خارج برای ادامه تحصیلم چند تا سوال داشتم ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن
    1) من سال اخر دامپزشکی ام می خوام phd تو رشته های پزشکی واسه تاسیس ازمایشگاه تو ایران بگیرم , امکانش هست؟
    2) معدلم کل 6سالم 16 است ,6تا مقاله داخلی دارم به احتمال زیاد 2تا ISI هم چاپ شه IELTS‏ ام دارم میخونم میتونم 7 بگیرم , به نظرتون میشه رو فاند حساب کرد؟
    خانواده ام میتونن 7-8 میلیون سالیانه بهم کمک کنن.شما کدوم کشور را بیشتر توصیه میکنید با توجه به اینکه به علت حجم بالای اطلاعات تو سایت ها گیج شدم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidlu نمایش پست ها
    سلام من یه سوال اساسی دارم . من یه جا خوندم که کلا واسه scholarshipباید از Octoberمگه موقعی که اپلای میکنی واسه فاند درخواست نمیدی. جلوتر که نمیشه؟؟؟؟ . ممنون از جوابتون
    کاملا بستگی داره به دانشگاهی که براش اپلای میکنید..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Translation

با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی با معدل "15.98" دارم.اگر نمره ایلتس و تافل بالا بگیرم میتونم فاند بگیرم؟ ایا اصلا برای این رشته فاند میدن؟؟!
    ایا اگر ارشد رو تو ایران بگیرم شانس گرفتن فول فاند برای دکترا در این رشته وجود دارد؟
    درکل شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی برای من چقدر است؟
    لطفا راهنماییم کنید...
    با تشکر
    خداوند همه چيز را در يک روز نيافريد. پس چه چيز باعث شد که من بينديشم مي توانم همه چيز را در يک روز به دست بياورم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)