صفحه 54 از 63 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام. من رو استادی که از اون دانشگاه پذیرش گرفتم برای فلوشیپ کاندید کرده. می خواستم بدونم که دانشگاه اگر بورس رو نگیرم هم بهم ایمیل میده یا نه فقط در صورت گرفتن بورس ایمیل میده. منظورم اینه که مثل پذیرش نتیجه ریجکت بورس هم ایمیل میشه؟
    احتمالا ندن ایمیل رو، شما خودت خبرشو میتونی بگیری.

شما دانشگاه میتونین چند ساعت کار کنین؛ ولی معمولا تمام هزینه ها رو کفاف نمیده؛
    شما دو کار میکنی، اینجا اومدی خیلی خوب درس میخونی که ترم بعد درست بشه؛ و اینکه یه نگاهی به باقی دانشگاهها داشته باش گه شاید جای دیگه به شما حقوق کافی رو بدن

یه چیزی که میتونین استفاده کنین کار هست، وقتی مشکل مالی باشه میشه این محدودیات های کاری رو سبک تر کرد{آمریکا}؛ ولی اینا رو پیشنهاد نمیکنم تا بشه! خبر بده کار بکجا رسید
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

ApplyAbroad Superstar

سلام اگر فرمهای تقاضا را شخصا پر کرده باشید ورسما تحویل داده باشید قاعده این است که نتیجه را مثبت یا منفی اعلام کنند. در این مورد خاص فکر میکنم حود استاد هم میتوانند غیر رسمی نتیجه را به شما بگویند یا از اداری بخواهند حتما نتیجه را برای شما بفرستند. بفرمایید که برای کارهای ویزا باید انی نتیجه را حتما مکتوب داشته باشید و همکاری میکنند. موفق باشید

سلام. من رو استادی که از اون دانشگاه پذیرش گرفتم برای فلوشیپ کاندید کرده. می خواستم بدونم که دانشگاه اگر بورس رو نگیرم هم بهم ایمیل میده یا نه فقط در صورت گرفتن بورس ایمیل میده. منظورم اینه که مثل پذیرش نتیجه ریجکت بورس هم ایمیل میشه؟

سلام برای فلوشیپ آیا میشه خود دانشجو ثبت نام کنه؟ من موقع اپلای نگاه می کردم اکثر فلوشیپ ها به دانشجو های نیتیو یا برای کشور های خاصی مثل عربستان و .... بود.

رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

سلام برای فلوشیپ آیا میشه خود دانشجو ثبت نام کنه؟ من موقع اپلای نگاه می کردم اکثر فلوشیپ ها به دانشجو های نیتیو یا برای کشور های خاصی مثل عربستان و .... بود.
    بستگی به دانشگاه داره، ازشون بپرسین
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن

Junior Member

سلام
    من با هد دپارتمان در دانشگاه uiuc اینترویو داشتم و از من و رزومه ام خوششون اومده فقط گیر سر اینه که من نمره زبانم کمتر از 102 هست و اسپیکینگم که باید 24 باشه 23 هست (پیش نیازهای دانشگاه). اما میگه به خاطر نمره زبان بهت ادمیژن لیمیتد میدن که یعنی یه ترم فاند نمی گیری و کلاس زبان هم باید اینجا شرکت کنی.
    دوستان راه حلی داره این وضعیت؟ اینطوری سفارت اصلا ویزا میده؟ به نظرتون میتونم ازشون بخوام که نمره تافلم رو برام Waive کنن؟ کسی می تونه کمکی کنه در این رابطه بهم که چیکار کنم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepnta نمایش پست ها
    سلام
    من با هد دپارتمان در دانشگاه uiuc اینترویو داشتم و از من و رزومه ام خوششون اومده فقط گیر سر اینه که من نمره زبانم کمتر از 102 هست و اسپیکینگم که باید 24 باشه 23 هست (پیش نیازهای دانشگاه). اما میگه به خاطر نمره زبان بهت ادمیژن لیمیتد میدن که یعنی یه ترم فاند نمی گیری و کلاس زبان هم باید اینجا شرکت کنی.
    دوستان راه حلی داره این وضعیت؟ اینطوری سفارت اصلا ویزا میده؟ به نظرتون میتونم ازشون بخوام که نمره تافلم رو برام Waive کنن؟ کسی می تونه کمکی کنه در این رابطه بهم که چیکار کنم؟
    اصولا فاند رو قطع نمیکردن سر این قضیه، ضربتی نمیشه یه تافل بدی؟

کسی در فاروم هست که فلو شیپ گرفته باشه ؟

سلام. آیا برای گرفتن مکمک هزینه تحصیلی از جمله RA،TA ،فلو شیپ و .... باید ثبت نام کرد یا صرف اپلای کردن کافیه؟ با تشکر

سلام. من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم. منتظر فاند هستم. حالا اگه فاند نگیرم و برم برای ویزا ظاهرا دوستان میگن اگه bank statement قابل توجیهی نداشته باشی رد میشم. مبلغ این حساب بانکی چقدر باید باشه؟ آیا به اندازه هزینه ترم اول باشه کافیه؟ اگه الین مبلغ رو در بانک بذاریم بعد که ویزا گرفتیم و رفتیم دانشگاه ایا اگه نتونیم هزینه ها رو بدیم آیا دانشگاه مساعدتی میکنه؟ یا نه به دلیل نداشتم هزینه اخراجمون میکنه؟

ApplyAbroad Guru

سلام. من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم. منتظر فاند هستم. حالا اگه فاند نگیرم و برم برای ویزا ظاهرا دوستان میگن اگه bank statement قابل توجیهی نداشته باشی رد میشم. مبلغ این حساب بانکی چقدر باید باشه؟ آیا به اندازه هزینه ترم اول باشه کافیه؟ اگه الین مبلغ رو در بانک بذاریم بعد که ویزا گرفتیم و رفتیم دانشگاه ایا اگه نتونیم هزینه ها رو بدیم آیا دانشگاه مساعدتی میکنه؟ یا نه به دلیل نداشتم هزینه اخراجمون میکنه؟
    امریکا و کانادا معمولا برای سال اول را باید داشته باشید. اگر آخر یک ترم شهریه بدهکار باشید معمولا اجازه ثبت نام برای ترم بعد نمیدهند ولی شاید بتوانید با دانشگاه صحبت کنید که مهلتی به شما بدهند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)