صفحه 55 از 63 نخستنخست ... 545464748495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام. من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم. منتظر فاند هستم. حالا اگه فاند نگیرم و برم برای ویزا ظاهرا دوستان میگن اگه bank statement قابل توجیهی نداشته باشی رد میشم. مبلغ این حساب بانکی چقدر باید باشه؟ آیا به اندازه هزینه ترم اول باشه کافیه؟ اگه الین مبلغ رو در بانک بذاریم بعد که ویزا گرفتیم و رفتیم دانشگاه ایا اگه نتونیم هزینه ها رو بدیم آیا دانشگاه مساعدتی میکنه؟ یا نه به دلیل نداشتم هزینه اخراجمون میکنه؟
    برای گرفتن آی 20 یه مقداری دانشگاه ازتون میخواد، همون بنک استیتمنت کافیه برای سفارت
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل ارشد ریاضی با معدل 14 و خرده ای از دانشگاه گیلان،گرایش کنترل و بهینه سازی، ولی آموزش محور بودم برای همین پایان نامه ندارم ،مقاله م ندارم، معدل 16 و خرده ای از تربیت معلم همدان برای لیسانس، 10 ساله دبیر ریاضی هستم،میخوام برای ارشد اقدام کنم،میخواستم راهنمایی کنین منو که آیا میتونم بورس بگیرم؟حالا هر کشوری،برای اینکه تحصیل برم خارج راهنمایی میخوام،دلیلم هم برای ارشد خوندم پایان نامه نداشتنه

مرسی
    ویرایش توسط Hoomaan_ : April 6th, 2018 در ساعت 12:47 PM

دانشگاه های کانادا که برای مستر تا الان قبولی ها رو اعلام نکردن، چقدر احتمال داره زین پس قبولی با فاند بدن؟
    من دیده م که عده زیادی آخر فروردین به بعد قبولیاشون اومده، ولی هیچ کدوم از این عده که میشناسم با فاند قبولی نگرفته ن. شما دیدین تا حالا؟ :|

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    دانشگاه های کانادا که برای مستر تا الان قبولی ها رو اعلام نکردن، چقدر احتمال داره زین پس قبولی با فاند بدن؟
    من دیده م که عده زیادی آخر فروردین به بعد قبولیاشون اومده، ولی هیچ کدوم از این عده که میشناسم با فاند قبولی نگرفته ن. شما دیدین تا حالا؟ :|
    هنوز دیر نیست و وقت هست.

Banned

پیش فرض پاسخ : آیا من بورس میشوم ؟!

برای استرالیا اطلاعاتی دارین؟

سلام به همه دوستان
    میخواستم ببینم با این سوابق چقدر امکان اخذ پذیرش با فاند در مقطع ارشد یا دکترا مستقیم وجود داره؟ ترجیحم ارشد هستش.

لیسانس: مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت - معدل 16.98 (3.62) - موضوع پایان نامه: پردازش موازی و شبیه سازی عددی
    - یک مقاله ISI با ایمپکت پایین مرتبط با پایان نامه (موضوع کاملا کامپیوتری!)
    - یک دوره کاراموزی در آزمایشگاه تحقیقاتی هیدرودینامیک دانشگاه
    - ریکام های مناسب
    - تسلط به ++C و FORTRAN و برنامه نویسی اندروید (Java) و آشنایی با Python
    (نمره زبان ندارم ولی میتونم تافل رو بالای 100 بگیرم به احتمال زیاد)

سوال دیگه این که با این شرایط و این نکته که پایان نامه ام کاملا مرتبط به رشته کامپیوتره، امکان تغییر رشته در مقطع ارشد برام وجود داره که برم مهندسی/علوم کامپیوتر؟

مرسی

سلام پذیرش دکترا بدون فاند میشه؟ من پذیرش گرفتم ولی هنوز فاندم معلوم نیست. آخه هزینه هاش خیلی بالاست. اکثر دانشجوها از عهده اش بر نمیان.

من دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتم به من فرم I20 نداده . یه سری مدرک می خواد از جمله financial status که همون bank statement باید باشه تا فرم I20 به من بده. بعد در ایمیل پذیرش هم اشاره ای به مبلغ سالانه هزینه نکرده. باید نامه پذیرش به صورت فیزیکی پست بشه؟

Junior Member

سلام. بدون مدرک زبان می تونم پذیرش با فاند بگیرم. رزومم قویه الا زبان. جاش هم مهم نیست برام. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    من هم همین مشکل رو دارم. رزومم قوی هست ولی مدرک زبان ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنیند که چه راهی مناسبه؟؟؟
    میخوام ببینم امکانش هست فاند RA بهم بدن برم اونجا. بعد که زبانم قویتر شد مدرک زبانو بگیرم و برای PhD اقدام کنم؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)