صفحه 56 از 63 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط a_mhb نمایش پست ها
    سلام
    من هم همین مشکل رو دارم. رزومم قوی هست ولی مدرک زبان ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنیند که چه راهی مناسبه؟؟؟
    میخوام ببینم امکانش هست فاند RA بهم بدن برم اونجا. بعد که زبانم قویتر شد مدرک زبانو بگیرم و برای PhD اقدام کنم؟؟؟
    شما تا پذیرش نگیرید که فاند RA نمیتونید داشته باشید. این فاندها منحصر به دانشجویان پذیرفته شده دانشگاه است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما تا پذیرش نگیرید که فاند RA نمیتونید داشته باشید. این فاندها منحصر به دانشجویان پذیرفته شده دانشگاه است.

یعنی برای ارشد دوباره یا phd باید اقدام کنم؟ اگر نتونستم نمره لازمو بیارم راهی نیست که زودتر وارد lab شون بشم؟؟ (قبل از جور شدن مدرک زبان)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط a_mhb نمایش پست ها
    یعنی برای ارشد دوباره یا phd باید اقدام کنم؟ اگر نتونستم نمره لازمو بیارم راهی نیست که زودتر وارد lab شون بشم؟؟ (قبل از جور شدن مدرک زبان)
    خیر هیچ راه دیگری نیست. حداقل در کانادا و امریکا که بنده مطلع هستم اصولا از نظر قانونی دانشگاه راهی برای استخدام شما ندارد.
    حالت دیگر هم اینست که اینکه دکترایتان را هم بگیرید و برای پست داک اقدام کنید.

سلام. من رشته ام مهندسی برق کنترل لیسانس از دانشگاه تهران و ارشد از دانشگاه علم و صنعت هست. معدل لیسانس 13/21 و فوق لیسانس 17 . 4 تا مقاله ژورنال خارجی و یک مقاله کنفرانس خارجی داشتم. داور یه ژورنالISI خارجی بودم. نمره تافل ام فعلا 88 هست. جی آر ای ام 310 . امسال از دو تا دانشگاه UCF و Missouri Columbia پذیرش بدون فاند گرفتم. برای فوق لیسانس هم مهندسی پزشکی دانشگاه شریف و الکترونیک دانشگاه تهران با کنکور قبول شده بودم. با این شزایط به نظرتون من شانس دارم سال دیگه پذیزش با فاند از یکی از دانشگاههای آمریکا یا کانادا رو بگیرم؟ یه سوال دیگه هم دارم. اینکه پذیرش هایی که امسال گرفتم رو تو رزومه ام بیارم. اثر مثبت داره ؟ ممکنه چون پذیرش گرفتم و نرفتم اثر منفی داشته با شه؟ با تشکر

سلام دوستان من امیر مجتبی هستم
    دیپلم تجربی با معدل ۱۹.۹۳
    ایلتس ۷.۵
    رتبه ۵ کنکور کشوری در رشته تجربی
    Sat act ازمون دادم رنکهاش به شرح زیر
    Act: Sat:
    Math 750، Writing 740 ، Reading ۷۶۰
    چقدر شانس گرفتن بورسیه کامل یعنی پرداخت کامل شهریه و یا فاند دارم هدف اصلی ام هم پزشکی هستش و میدونم برای پزشکی باید یه دوره لیسانس بخونم به همین دلیل هم میخوام شانسم را بدونم
    ارادتمند

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmojtaba نمایش پست ها
    سلام دوستان من امیر مجتبی هستم
    دیپلم تجربی با معدل ۱۹.۹۳
    ایلتس ۷.۵
    رتبه ۵ کنکور کشوری در رشته تجربی
    Sat act ازمون دادم رنکهاش به شرح زیر
    Act: Sat:
    Math 750، Writing 740 ، Reading ۷۶۰
    چقدر شانس گرفتن بورسیه کامل یعنی پرداخت کامل شهریه و یا فاند دارم هدف اصلی ام هم پزشکی هستش و میدونم برای پزشکی باید یه دوره لیسانس بخونم به همین دلیل هم میخوام شانسم را بدونم
    ارادتمند
    سلام
    لینک زیر مطالعه کنید. کی ورد های مهم : full ride scholarship international student undergraduate
    اگر گرین کارد یا سیتیزن هستید شانس شما تقویت. فکر کنم خودتون بتونید شانستون تخمین بزنید. موفق باشید
    https://uscollegeinternational.com/2...onal-students/

سلام.
    من رشتم مهندسی کامپیوتر/ هوش مصنوعیه. تقریبا از شرایط دانشگاه ها حداقل هر چیزو دارم. معدلم 16.77 هست، آیلتس 6.5 دارم. مقاله هنوز ندادم ولی با استادم درحال نوشتن مقاله هستم.
    یکی از موسسات حقوقی به من گفت با این شرایط برای دکتری در کانادا میتونم تحصیل رایگان داشته باشم.
    میشه واقعا؟ بدون مقاله میشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manely2470 نمایش پست ها
    سلام.
    من رشتم مهندسی کامپیوتر/ هوش مصنوعیه. تقریبا از شرایط دانشگاه ها حداقل هر چیزو دارم. معدلم 16.77 هست، آیلتس 6.5 دارم. مقاله هنوز ندادم ولی با استادم درحال نوشتن مقاله هستم.
    یکی از موسسات حقوقی به من گفت با این شرایط برای دکتری در کانادا میتونم تحصیل رایگان داشته باشم.
    میشه واقعا؟ بدون مقاله میشه؟
    به طور کلی دکتری در اکثر دانشگاههای کانادا خیلییی بستگی به استادی داره که پیدا می کنین. ممکنه فیلد کاریتون نزدیک باشه و بدون هیچ مقاله یا حتی آیلتس بهتون پذیرش بده!
    اما رشته شما خیلی رقابتی هست در دنیا و استادا هم متقاضی های زیادی دارن، بنابراین بهتره که با دست پر و رزومه قوی تر اپلای کنین
    ضمنا به هیچ وجه حرف وکیل رو گوش ندید، اون دلش به حال شما و ولاتون نمی سوزه. فقط دنبال جذب مشتری هستن. خودتون می تونین با کمی تحقیق به جواب هر سوالی که دارید برسید

Junior Member

سلام و خسته نباشيد . ببخشيد يه سوال داشتم ذهنمو خيلي درگير كرده . من براي دكترا ميخوام پذيرش با فاند بگيرم فقط مسئله اي كه هست دانشگاهم مالك اشتر هست يعني براي ارشد اونجا قبول شدم. خواستم بدونم با توجه به مسئله نظامي بودنش مشكلي پيش نمياد؟ چون وابسته به وزارت دفاع هست؟ رشته هم مهندسي شيمي.
    ممنون ميشم راهنمايي كنين چون خيليا گفتن پذيرش به راحتي گرفتيم و خيليا هم گفتن براي ويزا و سفارت مشكل ايجاد ميشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir0831 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد . ببخشيد يه سوال داشتم ذهنمو خيلي درگير كرده . من براي دكترا ميخوام پذيرش با فاند بگيرم فقط مسئله اي كه هست دانشگاهم مالك اشتر هست يعني براي ارشد اونجا قبول شدم. خواستم بدونم با توجه به مسئله نظامي بودنش مشكلي پيش نمياد؟ چون وابسته به وزارت دفاع هست؟ رشته هم مهندسي شيمي.
    ممنون ميشم راهنمايي كنين چون خيليا گفتن پذيرش به راحتي گرفتيم و خيليا هم گفتن براي ويزا و سفارت مشكل ايجاد ميشه
    اگر سوالتون رو در یک تاپیک مرتبط مطرح کنین، هر کی بتونه بهتون کمک میکنه
    یک بار کافیه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)