صفحه 57 از 63 نخستنخست ... 74748495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

با سلام بنده مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه ازاد با معدل 18/47 و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه ازاد با معدل 17/49 دارم انشالله تا ماه اینده امتحان ایلتسم رو میدم خودم رو برای نمره 7 اماده کردم
    قصد دارم برای رشته زبانشناسی در دانشگاه کلگری اپلای کنم اما نمیدونم بهتره برای ارشد مجدد اپلای کنم یا دکترا؟
    از طرفی وقتی رشته مورد نظر رو انتخاب میکنم و وارد صفحه اطلاعات میشم برای رشته زبانشناسی فاند گارانتی هست برای ارشد سالی 20 هزار تا و برای دکترا سالی 22 هزارتا ایا این مبلغ کافی هست؟ با توجه به ابنکه شهریه حدود 15 هزارتا هست؟
    زمان و نحوه پرداخت فاند چگونه هست؟ یعنی پس از اینکه نامه پذیرش را زذیافت کردیم لازم هست مبلغ را واریز کنیم و بعذ از ورود دانشگاه مبلغ را بازگرداند یا نه؟ کی و چگونه مبلغ را به ما مبدهد؟
    در صفخه اطلاعات رشته تعدادی سوپروایزد معرفی کرده که برای رشته زبانشناسی باید حتما سوپروایزر داشت سوال بنده این است که چگونه با انها مکاتبه کنم؟ چه چیزهایی بگم؟ اگر بگم هدفم دکترا هست اگر نشد ارشد مجدد ایراد نداره؟ اگر بگم هدفم دکترا هست خودش ممکنه بگه مثلا شرایطش رو نداری بیا ارشد؟
    خیلی بلاتکلیفم اصلا نمیدونم چطور با استاد مکاتبه کنم؟
    جلوی اسم سوپَروایزرها اکثرا نوشته بود accepting student اما یکی دو نفر بودن که جلوی اسمشون نوشته بود seeking student که من احساس کردم ممکنه گزینه بهتری باشند.

ایا لازمه برای شروع مکاتبه ترجمه ریز نمرات و دانشنامه رو اماده داشته باشم که در صورت نیاز ضمیمه کنم؟
    من هیچ مقاله ای ندارم و اصلا حال و حوصله مقاله نوشتن رو هم ندارم اما موضوع پایان نامم جالب و یونیکه اما باز در زمینه زبانشناسی نیست با توجه به اینکه رشته ارشدم اموزش بوده اما خوب باز پایان نامه دو تا از دوستهای صمیمیم هست که اونها هم اموزش بودند با هم همکلاسی بودیم و بهم گفتند در صورت نیاز پایان نامه ما رو به اسم خودت مطرح کن بگو تو دانشگاه روی این موضوع ها هم کار کردم مثلا
    دوستان لطفا راهنماییم کنید شدیدا نیازمند مساعدت شما هستم

خواهش میکنم من رو راهنمایی کنی در قدم اول گیر کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    اگر سوالتون رو در یک تاپیک مرتبط مطرح کنین، هر کی بتونه بهتون کمک میکنه
    یک بار کافیه
    ممنون ببخشيد تاپيك مربوطه كدوم هست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir0831 نمایش پست ها
    ممنون ببخشيد تاپيك مربوطه كدوم هست؟
    خواهش می کنم. می تونین اینجا مطرح کنین:
    بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه

موفق باشید

Junior Member

سلام
    من کارشناسی هوافضا دوره مشترک بودم. و ارشد امیرکبیر.میخوام ببینم میتونم دکتری فاند بگیرم؟ با توجه به اینکه مدرک اصلی کارشناسی ما را کشور دوم صادر میکنه نه ایران.در هر دومقطع هم معدلم بالای 17 بوده.شانسی برای دکتری مکانیک دارم؟کدوم کشور؟چه باید کنم؟
    Junior Member

سلام دوستان گلم
    شرمنده سوالمو اینجا میپرسم جای دیگه نه کسی میبینه نه جواب میده
    میخواستم بدونم آیا با رتبه کنکور خوب میشه بورس شد؟ ۱۸ سالمه از ۷ سالگی انگلیسی میخوندم و فولم . SAT || نمره ۶۰۰ از ۸۰۰ گرفتم به زودی برای آیلتس یا تافل هم اقدام میکنم اگر فقط بدونم کنکور راهی هست که بشه بهش برای بورس و یا حتی یه اسکلراشیپ جزئی تکیه کرد و یا یعنی اونایی که رتبه ی تک رقمی میارن الکیه و به هیچ دردی نمیخوره برای خارج از کشور؟...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha1379 نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم
    شرمنده سوالمو اینجا میپرسم جای دیگه نه کسی میبینه نه جواب میده
    میخواستم بدونم آیا با رتبه کنکور خوب میشه بورس شد؟ ۱۸ سالمه از ۷ سالگی انگلیسی میخوندم و فولم . SAT || نمره ۶۰۰ از ۸۰۰ گرفتم به زودی برای آیلتس یا تافل هم اقدام میکنم اگر فقط بدونم کنکور راهی هست که بشه بهش برای بورس و یا حتی یه اسکلراشیپ جزئی تکیه کرد و یا یعنی اونایی که رتبه ی تک رقمی میارن الکیه و به هیچ دردی نمیخوره برای خارج از کشور؟...
    رتبه کنکور خوب (یک رقمی و دو رقمی) رو میتونید جزو افتخارات در رزومه تون ذکر کنید ولی بخودی خود براتون بورس نمیاره. اینهایی که رتبه یک رقمی کنکور رو میارند معمولا بقیه رزومه شون هم تکمیل است.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkh1989 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی هوافضا دوره مشترک بودم. و ارشد امیرکبیر.میخوام ببینم میتونم دکتری فاند بگیرم؟ با توجه به اینکه مدرک اصلی کارشناسی ما را کشور دوم صادر میکنه نه ایران.در هر دومقطع هم معدلم بالای 17 بوده.شانسی برای دکتری مکانیک دارم؟کدوم کشور؟چه باید کنم؟
    آلمان، اتریش، ایتالیا، کانادا

شروع کنید با اساتید مکانبه کنین

سلام من لیسانس علوم آزمایشگاهی با معدل ۱۶/۵۰ از علوم پزشکی اصفهان دارم
    معدل دیپلمم ۱۸/۸۰ و ۷ سال تیزهوشان درس خوندم
    از ۳«۲ تا از استادایمطرح recommendation دارم ولی مقاله ای ندارم هنوز، البتهاحتمالن بتونم تو مدت باقی مونده ارائه بدم،
    هنوز ایلتس امنحان ندادم ولی با توجه به سطح زبانم و آزمونهای شبیه سازی حدود ۷،۷/۵
    میخاستم بدونم با توجه به شرایطم اصن شانس پذیرش تو مقطع ارشد برام وجود داره؟
    البته فاند برام مهمه و میخام فاند بگیرم یا حداقل تحصیلم رایگان باشه، امکانش هست ؟؟؟
    و اینکه برای ارشد باید با اساتید مستقیم مکاتبه کنم؟؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت علوم و تحقیقات

سلام من چطور برای امپریال کالج کمک هزینه بگیرم؟

Member Ameri19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Colorado State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mkh1989 نمایش پست ها
    سلام
    سلام. برای آمریکا هم شانس دارید. معدلتون خوبه، به نظرم تمرکز رو بذارید رو اینکه نمرهٔ زبان و GRE بالا بیارید. با اساتید مکاتبه کنید.
    What doesn't kill you makes you stronger

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)