صفحه 59 از 63 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

سلام
    در یک وب سایت مخصوص پذیرش دانشجو نوشته بود که
    Financial Support=yes
    منظورش اینه که ساپورت مالی میکنه؟ اگه اینطوره چه نوعشه؟ یعنی full fund هستش؟
    دانشگاه اروپایی بود.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط namjoosadr نمایش پست ها
    سلام
    Financial Support=yes
    دانشگاه اروپایی بود.
    یعنی وب سایت این موسسات که برای دانشجو ها پذیرش میگیرن؟ احتمالا منظورشون اینه که این تیپ کمک مالی در دانشگاه مورد نظر هست حالا این که به شما بدن یا نه خودش یه بحث دیگه اس.
    هیچ قانون کلی ای نیست که چقدر کمک مالی میکنن بعضی دانشگاه ها روی شهریه بهتون تخفیف میدن ، بعضی ها کل شهریه شما رو میدن و بعضی ها بسته به رزومه و توانایی های شما بهتون یه حقوق اندکی هم میدن.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط namjoosadr نمایش پست ها
    سلام
    Financial Support=yes
    دانشگاه اروپایی بود.
    سلام نامجو جان صدر،
    جواب بله به کمک مالی، یعنی این آپشن وجود داره و اینطوری نیست که ابدا بهت هیچ کمک هزینه ای ندن. بسته به کشورت و مقطع تحصیلی قضیه متفاوت میشه. فاندهای کشورهای اروپایی مقدارش یه کوچولو با هم فرق داره. اگه fully-funded بشی از پس هزینه های زندگیت برمیای (توی همه کشورها، فرقی نداره) و به هیچ مشکلی بر نخواهی خورد.
    موفق باشی دوست گلم

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی ترم ۹ داروسازی از دانشگاه آزاد هستم و تازه می خوام پایان نامم رو شروع کنم و دوست دارم در رشته بیوتکنولوژی یا pharmaceutical science ادامه تحصیل بدم، در حد سالی ۵ میلیون تومن خانوادم می تونن ساپورتم کنن، بعد از اتمام تحصیل هم باید طرح برم و حداقل برای ۳ سال دیگه می تونم پذیرش بگیرم، به نظرتون با این شرایط می تونم از دانشگاهی فول فاند بگیرم و اصلاً چه کار کنم که شانسم بالا بره و از الان استادی رو پیدا کنم که باهاش در ارتباط باشم یا اینکه نه یک سال مونده به اتمام طرحم این پروسه رو شروع کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط snafint نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی ترم ۹ داروسازی از دانشگاه آزاد هستم و تازه می خوام پایان نامم رو شروع کنم و دوست دارم در رشته بیوتکنولوژی یا pharmaceutical science ادامه تحصیل بدم، در حد سالی ۵ میلیون تومن خانوادم می تونن ساپورتم کنن، بعد از اتمام تحصیل هم باید طرح برم و حداقل برای ۳ سال دیگه می تونم پذیرش بگیرم، به نظرتون با این شرایط می تونم از دانشگاهی فول فاند بگیرم و اصلاً چه کار کنم که شانسم بالا بره و از الان استادی رو پیدا کنم که باهاش در ارتباط باشم یا اینکه نه یک سال مونده به اتمام طرحم این پروسه رو شروع کنم؟
    سلام
    دوست عزیز پنج یا پنجاه؟!!!
    با پنج میلیون هزینه بلیط هواپیمای شما هم درنمیاد.ضمنا هرچقدر هم شما فاند بگیرید اگر کار دانشجویی پیدا نکردید بایستی از ایران ماهانه حداقل سه میلیون ساپورت بشید اگه میخواهید در کشور درجه یک تحصیل کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز پنج یا پنجاه؟!!!
    با پنج میلیون هزینه بلیط هواپیمای شما هم درنمیاد.ضمنا هرچقدر هم شما فاند بگیرید اگر کار دانشجویی پیدا نکردید بایستی از ایران ماهانه حداقل سه میلیون ساپورت بشید اگه میخواهید در کشور درجه یک تحصیل کنید
    همون پنج میلیون متاسفانه
    تنها منبع مالی که می تونم داشته باشم حقوق طرحم در آینده است و هیچ منبع ساپورت مالی ندارم برای همین برام مهمه بدونم چیکار کنم که شانسمو برای فاند و RA بالا ببرم یا اگر اصلاً نمیشه بیخیالش بشم

سلام. من سال گذشته از سه تا دانشگاه آمریکا پذیرش گرفتم ولی چون فاند نداشت نرفتم. برای آیا درسته که برای اون دانشگاهها اپلای کنم؟ مشکلی پیش میاد؟ بهشون ایمیل زدم گفتم نمیام.

Junior Member

هیچ مشکلی پیش نمیاد این موضوع رو در سی وی تون بیان کنید که معدل کل این بوده.رنک دانشگاه رو بنویسید و برای آمریکا اپلای کنید چون سختگیری معدل اونجا کمتر.جی آری ای رو بالای 320 باید بیارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahsil2 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من فوق لیسانس عمران از شریف دارم. مشکلی که دارم این است که معدل لیسانس و فوقم پایینه. حدود 14. با توجه به توضیحات دوستان که معدل خیلی مهمه این هم داستانیه... البته تو کارنامه من نوشته معدل کل دپارتمان و هم دوره ای هایم حدود 15.5 است.. آیا اینها اسکیل نمی کنند؟؟
    بهر حال سوال من این است که شرایطم برای اپلای چگونه است. مقاله ندارم. آیلتس 8 دارم. gre هم هنوز ندارم ولی فکر کنم بتونم نمره قابل قبولی (چند؟) بیارم..
    کلی سابقه کار و مدرک PMP هم دارم. فقط چون متاهل هستم قضیه فاند برابم مهمترین است. برای آمریکای شمالی شانسی دارم؟
    برای ارشد یا دکتری.. رشته مدیریت هم اگر باشد خوب است با توجه به داشتن PMP شاید شانسی هم آنجا داشته باشم.

برای دکتر اقدام کنید و سعی کنید برید تو زمینه کامپیوتر که احتمال گرفتن فاند بالاتر بره.مدیریت سخت فاند میدن. هیچ مشکلی پیش نمیاد این موضوع رو در سی وی تون بیان کنید که معدل کل این بوده.رنک دانشگاه رو بنویسید و برای آمریکا اپلای کنید چون سختگیری معدل اونجا کمتر.جی آری ای رو بالای 320 باید بیارید.

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس فیزیک دانشگاه شیراز هستم با معدل ۱۴/۴۷
    میخوام برای فوق از رشته های مدیریت بخونم و‌هدف نهاییم فقط و فقط گرفتم پذیرش دکترا از دانشگاههای کانادا یا شاید استرالیا عست و قصد اقامت دائم دارم
    متاهل هستم و فول فاند برام مهمه!
    امتحان آیلتس و جی آر ای ( یا جی مت) رو‌ندادم ولی قصدم تلاش زیاد هست چون دیپلم زبانم رو‌اول دبیرستان گرفتم و احتمالا نمره خوبی بگیرم !
    راهنمایی میخوام که آیا اصلا مدیریت خوندن به قصد پذیرش درسته؟
    مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات ، انتخاب درستی برای مقطع ارشد توی ایرانه؟
    مرسی از حوصلتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)