صفحه 7 از 63 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Junior Member Purdue آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University - Civil Eng. - Geomatics

پیش فرض پاسخ : دانشگاه آزاد بین المللی یا آموزشکده سراسری بهتره ؟ برای دریافت بورس

نقل قول نوشته اصلی توسط asmanepak نمایش پست ها
    سلام، من چند روزه که با سایت شما آشنا شدم، اما فک کنم بیشتر صفحات سایت رو مطالعه کردم. از همۀ دوستان به نوبۀ خودم بابت تسیهم بی دریغ اطلاعات تشکر میکنم. من لیسانس مهندسی صنایع دارم از امیرکبیر با رتبه سوم و فوق مهندسی مالی با رتبه اول و معدل 18. مقاله دو تا مجلات علمی-ترویجی داخلی و یکی علمی-پژوهشی داخلی دارم. میخاستم بدونم می تونم از دانشگاه های کانادا، دکترای مالی، فاند خوب بگیرم یا نه؟ برای زبان و gre هنوز اقدام نکردم، اما سطح زبان فعلی ام در آزمون تولیموی سازمان سنجش 545 بوده، با تشکر پیشاپیش
    سلام. با توجه به دانشگاه بسیار خوبی که درس خوندید شانس خوبی دارید. ای کاش مقاله خارجی هم می داشتید. حداقل کنفرانسی باشه هم خوبه. در ضمن نمره زبان بالا خیلی موثره. به تافل بالای 100 فکر کنید. موفق خواهید بود. در ضمن گواهی رتبه قابل ترجمه بگیرید. اینکه cume laude بودید خیلی خوبه.
    حقیقت واژه تلخیست در قاموس ناپاکان ....... من از نقش حقیقتهای حلق آویز می ترسم

Junior Member mahdi123321 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

سلام بچه ها واقعا خسته نباشید اطلاعات بسیار جالبی توی انجمن پیدا کردم .

من دانشجوی مهندسی مکانیک شهرستانم . یه سوالی واسم پیش اومد اینکه وقتی داشتم پذیرشهارو نگاه می کردم تا جایی که من دیدم کسی از دانشگاههای آلمان فاند نگرفته بود . کسی هست که با رشته مکانیک از دانشگاه های آلمان فاند گرفته باشه ؟

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

در آلمان تحصیل مجانی هست.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من واسه مستر عمران-محیط زیست دارم اقدام می کنم.شرایطم اینه به نظر شما شانسم برای گرفتن فاند از دانشگاه های امریکا و اروپا چطوره؟
    تافل: 98
    L:27 R:27 S:23 W:21
    GRE: Q:780 V:420 AW:3.5
    معدلم 15.06 هست ولی معدل ۳ سال اولمه و امسال درسم تموم می شه.
    مقاله ندارم
    با اینکه تو دانشجو لیسانس هستم ولی دوتا درس حل تمرین شدم.
    الان هم روی پروژه تخصیصیم کار می کنم که مدل سازی ریاضی هست.
    از استاد هام هم ریکام های خیلی قوی می تونم بگیرم.

Junior Member Purdue آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University - Civil Eng. - Geomatics

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidkiani نمایش پست ها
    من واسه مستر عمران-محیط زیست دارم اقدام می کنم.شرایطم اینه به نظر شما شانسم برای گرفتن فاند از دانشگاه های امریکا و اروپا چطوره؟
    تافل: 98
    L:27 R:27 S:23 W:21
    GRE: Q:780 V:420 AW:3.5
    معدلم 15.06 هست ولی معدل ۳ سال اولمه و امسال درسم تموم می شه.
    مقاله ندارم
    با اینکه تو دانشجو لیسانس هستم ولی دوتا درس حل تمرین شدم.
    الان هم روی پروژه تخصیصیم کار می کنم که مدل سازی ریاضی هست.
    از استاد هام هم ریکام های خیلی قوی می تونم بگیرم.
    اروپا رو نمیدونم، اما دانشگاه های آمریکا برای Master خیلی کم فاند میدن. بهتره هزینه یک سالتون رو داشته باشید، و مطمئن باشید که از سال دوم فاند بهتون میدن. از نظر پذیرش میتونم بگم با توجه به نمرات آزمونهاتون شانستون خوبه، کاش یه مقدار معدل رو هم بیاریدش بالاتر. شاید بتونید ارشد رو در جاهایی مثل آلمان که تحصیل تقریباً رایگان هست بخونین و دکتری رو با فاند به آمریکا برید. شانس گرفتن فاند برای دکتری بیشتر هست.
    حقیقت واژه تلخیست در قاموس ناپاکان ....... من از نقش حقیقتهای حلق آویز می ترسم

Member gigalover آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Iowa University, Electrical Engineering

با عرض سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و آرزوی موفقیت برای همه

من فوق لیسانس مهندسی الکترونیک دانشگاه تبریز با معدل ارشد 19.02 و شاگرد اول ورودی خودم هستم. لیسانس رو توی همین دانشگاه بودم و معدل کارشناسیم 15.34 بود. رتبه ی کنکور ارشدم 34 توی الکترونیک بود و رتبه ی کارشناسی 2075 سال 81.

تا کنون 2 تا مقاله ی چاپ شده دارم که توی یکیشون که یک ژورنال با ایمپکت 0.75 هست نفر 4م هستم. تو اون یکی که ایمپکت نداره اصلا و آی اس آی نیست اسم اول هستم (مقاله تک اسمه). یک مقاله ی سابمیت شده هم دارم نفر اول برای یک ژورنال با ایمپکت 0.25. عضو استعداد درخشان دانشگاه هم هستم.

نمره ی تافل آی بی تی بنده هم 114 هستش.
    هنوز جی آر ای امتحان ندادم اما قصد دارم عید نوروز امتحان بدم. حدس میزنم کوانت حدود 800 و وربال حدود 450 و آنالیتیک 4 یا 5 بیارم. (با ورژن نمره ی جی آر ای قدیمی نوشتم.)

حالا از شما دوستان تقاضا دارم لطفا نظر بدید که بنده بهتره کجا اپلای کنم تا بتونم فول فاند بگیرم؟ اینم اضافه کنم که ترجیح میدم هرچه زودتر از ایران برم و دانشگاهی که ازش فول فاند میگیرم مهم نیست کجا باشه، فقط واسم مهمه که حتما از نظر مالی تامینم کنه. (پول ندارم خودم اصلا )

واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. و دوست دارم لطفا همه نظر بدن. ممنون.

Junior Member regional آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برنامه ريزي منطقه اي/ علامه طباطبايي

سلام
    من كارشناسي اقتصاد دارم با معدل 18 از علامه و ارشد برنامه ريزي منطقه اي با معدل 17.5 از علامه. تافل 100 و سابقه كار پژوهشي و دو مقاله ي داخلي و يك ISI. آيا شانسي دارم براي گرفتن فول فاند در رشته ي برنامه ريزي شهري و منطقه اي از دانشگاههاي كانادا؟ كدوم دانشگاه رو پيشنهاد مي كنيد دوستان؟
    بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم

سلام
    من برای مک گیل کانادا مقطع دکترا اپلای کردم. به خاطر اینکه معدل لیسانسم کم بود (13.5) درخواستم رد شده. اما معدل فوق و نمره زبانم خوبه و مقاله هم دارم. یه استاد بهم جواب داده و دانشگاه هم گفته که اگه استاد منو تایید کنه دانشگاه بهم پذیرش میده. اما هیچ فاندی در کار نیست. استاد بهم گفته که سالی 5000 دلار بهم می ده و هزینه های آزمایشات رو هم خودش تقبل می کنه اما بقیه مخارج را باید خودم تامین کنم (حدودا سالی 30000 دلار مخارج زندگی و دانشگاه در مونترال می شه) و گفته اگه هزینه هاتو می تونی تامین کنی من پذیرشت می کنم. از دوستان کسی هست که راهنمایی کنه چطور می تونم مخارجمو تامین کنم؟ بعد از یک سال یا یک ترم می شه فاند بگیرم یا نه؟ البته ظاهرا اسکولارشیپ های دانشگاه مک گیل به خاطر معدل لیسانسم که پایینه بهم تعلق نمی گیره. سوال دیگه ای که دارم اینه که اگه به استاد بگم مخارجمو می تونم تامین کنم و پذیرش رو بگیرم، برای ویزا به مشکل بر می خورم یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان
    اگه میشه منم یکم راهنمایی کنید. من لیسانس الکترونیک از دانشگاه دولتی شهرستان دارم.معدلم خیلی کمه(13.5) و از الان تا یک سال دیگه وقت دارم یه جایی رو برای ادامه تحصیل پیدا کنم چون نمی خام ایران وقتمو تلف کنم . میخام شروع کنم زبان خوندن و اگه لازم باشه gre . برای کجا اقدام کنم که یا فوند داشته باشه یا بتونم کار کنم تا حد اقل نصف هزینمو در بیارم.تا سالی 6 7 تومنم میتونن ساپورتم کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام
    من دنشجوی لیسانس دانشگاه تهرانم، معدلم 18.75، یه مقاله ISI دارم مینویسم ،2 تا مقاله ژورنال(یکی ایران و یکی فرانسه)،12 تا مقاله کنفرانس داخلی، 4 تا بین المللی که یکیش هم به صورت شفاهی در مالزی، 2 تا کتاب ترجمه در دست انتشار، یه کتاب هم در دست تالیف، مدیر یه کارگاه بین المللی و سردبیر یه نشریه دانشجویی و یه فصلنامه علمی اجتماعی در دانشگاه تهران هستم، ،مدتی هم TA آزمایشگاه بودم، زبانم هم خوبه ولی هنوز آزمون ندادم، 2 تا طرح پژوهشی هم با استادام دارم، و یه گواهی ثبت ایده، با این شرایط میتونم از دانشگاه های رتبه یک پذیرش همراه با فاند بگیرم؟ ممنون از همه دوستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)