صفحه 9 از 63 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Junior Member etud آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

با سلام
    دانشجوی رشته نرم افزارم "کارشناسی" با معدل 17 و آیلس 7 و (زبان فرانسه) TEF 4 بدون مقاله شانس گرفتن فاند برای مستر هست؟ اگه هست از کدوم دانشگاه های اروپایی؟

You have a good chance in Canadian schools as you have a good GPA and good IELTS
    نقل قول نوشته اصلی توسط etud نمایش پست ها
    با سلام
    دانشجوی رشته نرم افزارم "کارشناسی" با معدل 17 و آیلس 7 و (زبان فرانسه) TEF 4 بدون مقاله شانس گرفتن فاند برای مستر هست؟ اگه هست از کدوم دانشگاه های اروپایی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط applied نمایش پست ها
    You have a good chance in Canadian schools as you have a good GPA and good IELTS

سلام دوست من
    میشه بگین برای کدوم دانشگاه های کانادا شانس دارم؟
    پرواز را به خاطر بسپار
    پرنده مردنی ست

Junior Member landscape1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    environmental design

سلام
    من تازه عضو این سایت شدم و ممنونم از اینکه این امکان رو فراهم کردین که بتونیم آگاهیامون رو به اشترک بزاریم.
    دانشجوی فوق لیسانس ترم 3 در رشته ی طراحی محیط زیست از دانشگاه علوم تحقیقات تهران هستم ،کارشناسیم و هم متاسفانه به خاطر یه سری مشکلاتی که ترم های اول داشتم 15.68 شد،در رشته ی محیط زیست از آزاد اهواز...یه مقاله در یه سمینار که جدیدا فرستادم...الان هم روی یه مقاله داخلی دارم کار میکنم...در زمینه ی HSE از شرکت TUV مدرک بین المللی دارم...(با توجه به اینکه شرایط تدریس رو در آموزشگاه و دانشگاه شهرستان دارم....این کمک میکنه ؟؟؟)در مورد زبانم هم که فعلا مدرکی ندارم ولی به خاطر پایه ی قوی، میتونم تا پایان تحصیلم مدرکمو بگیرم...چون موضوع پایان نامم در زمینه ی آنالیز و طراحی محیط هست و در مقطع دکتری می خوام ادامه تحصیل بدم و هزینه های تحصیلمم هم برام خیلی مهمه چون نمی خوام خانوادم تحت فشار بذارم،اگه بتونم از اولین اولویتم که کاناداست چون خواهرم و اقوام اونجان پذیرش بگیرم این به چه صورته، اصلا شدنی هست؟؟؟؟؟اگه یه استاد در داخل باشه و بتونه با استادی در خارج آشنام بکنه این احتمال هست که بشه امید داشت و از طریق استاد اقدام کرد؟؟؟
    از طرف دیگه برای ژاپن چطور ؟؟؟جدیدا یه بورس امپراطوری ژاپن گذاشته که میگن که تمتم هزینه ها رو میده؟؟؟؟؟
    اگه این لطف رو بکنید و کمکم کنید و اگه پیشنهادی بتونید بدید برای ارتقای سطح خودم ممنون میشم ازتون با سپاس فراوان از دوستان

It depends on where you got your BSc. Canadian universities know well several iranian universities. If you are from one of them, you have the chance for any canadian schools (even top ones like McGill and UBC) but if your undergrad is from an unknown university, your chance for those top schools is low but still you have a very good chance for the rest (for example McMaster or Manitoba). Good luck
    سلام دوست من
    میشه بگین برای کدوم دانشگاه های کانادا شانس دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط applied نمایش پست ها
    It depends on where you got your BSc. Canadian universities know well several iranian universities. If you are from one of them, you have the chance for any canadian schools (even top ones like McGill and UBC) but if your undergrad is from an unknown university, your chance for those top schools is low but still you have a very good chance for the rest (for example McMaster or Manitoba). Good luck
    متاسفانه از یکی از دانشگاه های ناشناخته فارغ میشم، فقط یه سوال: از کجا می تونم لیست دانشگاه هایی که شما میگین رو داشته باشم؟
    پرواز را به خاطر بسپار
    پرنده مردنی ست

Don't worry too much, you have the chane if you keep your GPA high specially in the last two years of BSc. Here is the list:
    http://dir.yahoo.com/Education/Highe...Complete_List/
    Just go to universities in the first and the second page of the list. I think the rest do not offer graduate studies in science or engineering

متاسفانه از یکی از دانشگاه های ناشناخته فارغ میشم، فقط یه سوال: از کجا می تونم لیست دانشگاه هایی که شما میگین رو داشته باشم؟

پیش فرض به نظر شما چه رشته هایی در امریکا و کانادا از میزان فاند بیشتری برخوردارند؟

بنظر من تو رشته هایی مث محیط زیست و مدیریت انرژی فاندای خوبی میدن دوستان دیگری که اطلاعات بیشتری دارن لطفا درمیون بزارن

Junior Member

سلام، من ۲۸ سالمه، لیسانس فیزیک دارم ولی می خوام برای رشته هنر اقدام کنم، سوال اول: آیا سن من برای گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی در رشته هنرخیلی مهم و حتی ناممکنه؟ سوال دوم : اگر جواب آره است، می تونم برای فوق لیسانس با یک رزومه خوب اقدام کنم و آیا شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی رو دارم یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University

[QUOTE=mona84;880299]سلام، من ۲۸ سالمه، لیسانس فیزیک دارم ولی می خوام برای رشته هنر اقدام کنم، سوال اول: آیا سن من برای گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی در رشته هنرخیلی مهم و حتی ناممکنه؟ سوال دوم : اگر جواب آره است، می تونم برای فوق لیسانس با یک رزومه خوب اقدام کنم و آیا شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی رو دارم یا نه؟[/QUO
    شرایط سنی شرط نیست.اگه رزومتون خوبه چرا که نه! اما این رزومه چی میتونه باشه؟ توضیح بدید تا دوستان نظر دهند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)