صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 190

موضوع: تحصیل در دانشگاه فلورانس Università degli Studi di Firenze (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلورانس Università degli Studi di Firenze

سلام
    سوال خیلی فوری داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید. کسی میدونه برای این دانشگاه یا شهر دیگه برای ترم ۲ میشه اپلای کرد اگه میشه کی؟ من از تمام موسسات هم پرسیدم گفتن فقط میلان که متاسفانه شرایتشو ندارم. میخواستم برای اینجا یا شهر دیگه باشه. رشته الکترونیک یا ترجیح میدم اتوماسیون. خواهش میکنم راهنمایی کنید. خیلی عجله دارم نمیخوام برای سال بعد صبر کنم!

Moderator

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلورانس Università degli Studi di Firenze

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa0 نمایش پست ها
    سلام
    سوال خیلی فوری داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید. کسی میدونه برای این دانشگاه یا شهر دیگه برای ترم ۲ میشه اپلای کرد اگه میشه کی؟ من از تمام موسسات هم پرسیدم گفتن فقط میلان که متاسفانه شرایتشو ندارم. میخواستم برای اینجا یا شهر دیگه باشه. رشته الکترونیک یا ترجیح میدم اتوماسیون. خواهش میکنم راهنمایی کنید. خیلی عجله دارم نمیخوام برای سال بعد صبر کنم!
    درود
    دوست عزیز پست اول رو میخوندی جواب سوالت رو میگرفتی این دانشگاه هر دو رشته ای که مد نظر شماست رو نداره.
    بله تنها پلیتکنیک میلان سمستر دوم داره ولی شما میتونی به کردیناتور های مربوطه ایمیل بزنی.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلورانس Università degli Studi di Firenze (پست اول خوانده شود

سلام بچه ها دانشگاه فلورانس رشته عمران هم داره؟اگه داره این رشته تو این دانشگاه خوبه؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلورانس Università degli Studi di Firenze (پست اول خوانده شود

نقل قول نوشته اصلی توسط shivi نمایش پست ها
    سلام بچه ها دانشگاه فلورانس رشته عمران هم داره؟اگه داره این رشته تو این دانشگاه خوبه؟
    درود
    شما پست اول رو خوندید ؟ پست اول به صراحت همه چیز رو توضیح دادم.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان ،برای مقطع phd ارشیتکتر در pdf نوشته writing examination داره علاوه بر oral. چکار می شه کرد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime92 نمایش پست ها
    سلام دوستان ،برای مقطع phd ارشیتکتر در pdf نوشته writing examination داره علاوه بر oral. چکار می شه کرد؟
    درود
    معمولا کلیه امتحانایی که تو ایتالیا گرفته میشه آسون هستند و در حدی نیستند که آدم نتونه ولی شما به مدیر گروه رشته اگه ایمیلش رو ندارید به اینترنشنال دسک ایمیل بزنید و بخواید که ایمیل مربوطه رو بگه و باهاشون مکاتبه کنید تا از روند پروسه مطلع بشید.

Junior Member alma90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

سلام

کسی می دونه شهریه سال اول چقدره؟ رشته معماری _کارشناسی
    Scienze di Architettura L_17

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علوم و تحقیقات

با سلام
    بنده هر چقدر گشتم نمره زبان برای دکتری معماری در دانشگاه فلورانس ندیدم!
    یعنی با مصاحبه متوجه دانش زبان میشن ودیگه نیازی به نمره زبان نیست؟!

Junior Member

سلام دوستان,
    یکی از اشنایان رفته بود فلورانس و میگفت که یه دانشگاه دیگه هم هست به نام نوولی شما اطلاعی ندارید که فلورانس چندتا دانشگاه داره؟
    و سوال اصلی اینکه بنده کارشناسی رشته متالورژی در حال تحصیلم و رو به اتمام هستش,دانشگاه های فلورانس یا حتی نزدیک فلورانس میشناسید که بتونم ادامه تحصیل بدم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من همه پستهارو خوندم ممنون از اطلاعات مفیدتون
    من هم میخام به زبان انگلیسی مستر معماری اپلای کنم اما فعلا بطور قطع شهرشو و دانشگاهشو انتخاب نکردم
    چندتا سوال از خدمت دوستان داشتم
    1 - دانشگاه فلورانس در زشته معماری کدام رشته ها رو انگلیسی ارایه می ده من متوچه نشدم Architettura dsign شامل کدم شاخه ها هست مثلا لنداسکسب یا شاخه هایی که تیوریش بیشتر باشه رو داره؟
    2 - آیا در مقطع مستر ریسرچ هم داره؟
    3 - مدرک زبان آیلتس چند میخاد ؟
    ممنون می شم سریعتر جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)