صفحه 7 از 19 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 190

موضوع: تحصیل در دانشگاه فلورانس Università degli Studi di Firenze (پست اول خوانده شود)

Moderator

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلورانس Università degli Studi di Firenze (پست اول خوانده شود

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    دوستان با ایلتس 5.5 برای این دانشگاه میشه پذیرش گرفت ؟ و بعد سفارت مشکلی نداره ؟ چون من از جایی شنیدم حتما سفارت 6 میخواد ؟
    و اینکه 20 تیر که ددلاین سفارت هست یعنی اخرین فرصتی که ما باید مدارک رو تحویل بدیم ؟ یا تا این زمان باید همه ی کارهای ویزامون انجام شده باشه ؟
    بله میتونید پذیرش بگیرید و سفارت هم مشکلی نداره هر مدرکی رو که دانشگاه قبول کنه سفارت هم قبول میکنه.
    شما وقتی که زمان سفارت برای ویزا باز میشه باید ایمیل بزنید و مدارک لازم رو ببرید و کارهای سفارت رو انجام بدید و به روز اخر هم نگه ندارید که خیلی شلوغ میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ازشد معماری

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلورانس Università degli Studi di Firenze (پست اول خوانده شود

سلام. خسته نباشید. من مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر معدل 14.07 و ارشد معماری معدل 19 دارم. جفتش دانشگاه ازاد.ایلتس 6.5.دارم رو مقاله کار میکنم.باتوجه به غیر مرتبط بودن لیسانس و ارشد به من پذیرش دکترا در معماری میدن؟

با سلام.
    دوستان میشه در باره جاهای خالی که با حروف مشخص کردم یه توضیحی بفرمایید؟
    به ایمیل دانشگاه چند بار ایمیل زدم اما پاسخی نداند.

دوستان دقایقی پیش دانشگاه جواب ایمیلم رو داد و اینو میزارم برای دوستانی که مثل من در این باره براشون سوال پیش اومد.
    من برا معماری دارم اقدام میکنم که بعضی هارو زده in your case
    ARCHITETTURA و شما مطابق با رشتتون عوض کنید.
    اونایی هم که جواب نداده خالی بزارید.

below I'm listing the fields you need to fill in:
    A: The name of the School (in your case ARCHITETTURA)
    I: the master's degree program you are asking admission for (in your case ARCHITETTURA)
    C: one of the majors you are choosing, i.e. Progettazione dell'Architettura or Architectural design
    H: the name of the University where you graduated
    D: the name of the degree you earned
    ویرایش توسط behnamhg : January 29th, 2016 در ساعت 01:54 AM

Junior Member

دوستان سلام

subject description رو از کجا میشه تهیه کرد؟
    آیا باید با مهر و سربرگ دانشگاه باشه یا لزومی نداره؟

ممنونم

توی همین سایت بگردین کورس دسکریپشن رشتتونو شاید پیدا کنید توی بخش "سایر مدارک" . ولی حتما قبل فرستادن حتما یه نگاه بندازید شاید یکی دو درس متفاوت باشه مجبور شید چیزیو کم یا زیاد کنید
    دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه مثلا پلی تکنیک میلان گفته اگه سایت دانشگاتون course description نداره خودتون بنویسید و بدید مدیر گروهتون امضا کنه. شما هم پیج دانشگاتون دقیق مطالعه منید ببینیند چیی ازتون خواستن

نقل قول نوشته اصلی توسط Roshanaa نمایش پست ها
    دوستان سلام

ممنونم
    با سلام.
    من تو همین هفته قبل برای فلورانس اپلای کردم و کورس دیسکریپشن رو در سربرگ انگلیسی دانشگاه نوشتم و هیچ امضایی هم نشد.
    فایل پی دی اف رو فرستادم و تایید شد.
    اما همین طور که دوستان گفتند هر دانشگاهی شرایطش متفاوته.
    موفق باشید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Roshanaa نمایش پست ها
    دوستان سلام

ممنونم
    درود
    در تکمیل حرف دوستان کورس دسکریپشن اصلا مهم نیست خودتون بنویسید یا همین فروم که بالا هم ادرس دادن هست دانلود کنید و بفرستید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

با سلام.
    دوستان من هرچی گشتم معادل نمره درخواستی IELTS رو در سایت دانشگاه پیدا نکردم و یه ایمیل زدم به دانشگاه و گفت معادل B2 باید باشه و یه لینک برام فرستاد که توش مدارک مورد نیاز رو زده و برای زبان هم زده B2 اما هیچ معادل سازی نشده.
    میشه دوستان مطلع راهنمایی بفرمایند؟
    ممنون میشم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان من هرچی گشتم معادل نمره درخواستی IELTS رو در سایت دانشگاه پیدا نکردم و یه ایمیل زدم به دانشگاه و گفت معادل B2 باید باشه و یه لینک برام فرستاد که توش مدارک مورد نیاز رو زده و برای زبان هم زده B2 اما هیچ معادل سازی نشده.
    میشه دوستان مطلع راهنمایی بفرمایند؟
    ممنون میشم.
    درود
    فلورانس 5.5 میخواد.

Junior Member

سلام و خسته نباشید به همگی
    دوستان من کارشناسی مهندسی متالورژی در حال تحصیلم و قصد گرفتن پذیرش برای دانشگاه فلورانس رو دارم
    توی سایت دانشگاه که میرم یه سری رشته ها توی قسمت master هستش و یه سری رشته ها توی قسمت second level degree courses
    حالا میخواستم بدونم برای انتخاب رشته توی مقطع ارشد توی کدوم قسمت باید بگردم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)