صفحه 9 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 190

موضوع: تحصیل در دانشگاه فلورانس Università degli Studi di Firenze (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلورانس Università degli Studi di Firenze (پست اول خوانده شود

سلام
    می خواستم بپرسم تو صفحه دوم فرمی که برای اپلای باید پر کنیم تو قسمت ضمیمه هاش یا همون (Annexes) چیزی باید بنویسیم آیا؟
    کلا از جدول به بعد جز امضا و تاریخ چیز دیگه ای هست که باید بنویسیم؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه فلورانس Università degli Studi di Firenze (پست اول خوانده شود

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar403 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم تو صفحه دوم فرمی که برای اپلای باید پر کنیم تو قسمت ضمیمه هاش یا همون (Annexes) چیزی باید بنویسیم آیا؟
    کلا از جدول به بعد جز امضا و تاریخ چیز دیگه ای هست که باید بنویسیم؟
    درود
    صفحه اول تا جدول کامل پر میکنید.
    صفحه دوم ادرس و امضا و شماره و تاریخ.
    صفحه سوم هم هیچی نمینویسید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    ببخشید من یه سوال دیگه داشتم.من تمام مدارک درخواستیو با همون مشخصات برای اپلای فلورانس به همون ایمیل ذکر شده فرستادم.دیگه اپلای من کامله?آیا نباید یه ایمیلی دریافت میکردم از طرف دانشگاه که مدارکمو دریافت کردن?!
    الان چیکار باید بکنم?

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar403 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یه سوال دیگه داشتم.من تمام مدارک درخواستیو با همون مشخصات برای اپلای فلورانس به همون ایمیل ذکر شده فرستادم.دیگه اپلای من کامله?آیا نباید یه ایمیلی دریافت میکردم از طرف دانشگاه که مدارکمو دریافت کردن?!
    الان چیکار باید بکنم?
    درود
    شما باید منتظر باشید که ادمیشن لتر رو براتون بفرستند.
    در ضمن میتونید دوباره ایمیل بزنید و از اینکه در چه مرحله ای هست خبر دار بشید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام ، سوال داشتم آیا دانشگاه بابت بررسی اولیه مدارک پولی میگیره؟من مدارکو فرستادم تقریبا یه هفته پیش خبری ازشون نشده
    ؟ یه ایمیلم زدم ببینم تو چه مرحله ایه بازم جواب ندادن ؟روال کار همینطوریه؟ اگه ریجکت بشیمم بهمون خبر میدن؟

Junior Member mht90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano-Telecommunication Engineering

سلام
    دانشگاه فلورانس رشته های مهندسی رو به زبان انگلیسی نداره؟؟؟
    مرسی عزیزان

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen666 نمایش پست ها
    سلام ، سوال داشتم آیا دانشگاه بابت بررسی اولیه مدارک پولی میگیره؟من مدارکو فرستادم تقریبا یه هفته پیش خبری ازشون نشده
    ؟ یه ایمیلم زدم ببینم تو چه مرحله ایه بازم جواب ندادن ؟روال کار همینطوریه؟ اگه ریجکت بشیمم بهمون خبر میدن؟
    درود
    نه پولی نمیگیره و کاملا اپلای فری هست.
    بله هم قبولی هم ریجکتی رو اعلام میکنند یه مدت ثبر کنید بعد دوباره ایمیل بزنید تا بررسی بشه و نتیجه بیاد یه ماهی طول میکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mht90 نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه فلورانس رشته های مهندسی رو به زبان انگلیسی نداره؟؟؟
    مرسی عزیزان
    درود
    پست اول لینک رشته هایی که به انگلیسی ارائه میشه گذاشته شده مطالعه فرمایید.

Junior Member

سلام،مدارکمو به غیر از زبان سه هفته پیش فرستادم ،میل زدن که یه ماهه خبرشو میدیم،حالا با فرض پذیرفته شدن آیا کسی میدونه برای زبان تا کی بهم فرصت میدن؟دانشگاه میلان 12 فروردینو مشخص کرده واسه فرستادن مدرک زبان ولی فلورانس مشخص نکرده،به نظرتون اگه خرداد بفرستم قبول میکنه سفارت یا دانشگاه؟و ی سوال دیگه که میلان با پرداخت ادمیشن فی میشه برای ترم بعدیش رزرو کرد آیا فلورانسم اینطوریه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen666 نمایش پست ها
    سلام،مدارکمو به غیر از زبان سه هفته پیش فرستادم ،میل زدن که یه ماهه خبرشو میدیم،حالا با فرض پذیرفته شدن آیا کسی میدونه برای زبان تا کی بهم فرصت میدن؟دانشگاه میلان 12 فروردینو مشخص کرده واسه فرستادن مدرک زبان ولی فلورانس مشخص نکرده،به نظرتون اگه خرداد بفرستم قبول میکنه سفارت یا دانشگاه؟و ی سوال دیگه که میلان با پرداخت ادمیشن فی میشه برای ترم بعدیش رزرو کرد آیا فلورانسم اینطوریه؟
    درود
    بله میتونید زبان ور دیرتر بدید ولی خیلی به تاخیر نندازید و وقتی ادمیشن رو فرستادند بهشون بگید که تا فلان تاریخ براتون مدرک زبان رو میفرستم.
    نه اینجا ادمیشن فی نداره و دیفر نمیشه.

Junior Member

با سلام.
    من قبل از اینکه اپلای کنم واسه این دانشگاه از طرف خود دانشگاه یک ایمیلی دریافت کردم که شامل لیست مدارک مورد نیاز برای اپلای بود. شامل: CV, Portfolio, Bachelor's Degree, Full Transcripts and Course Description.
    اما حالا بعد از گذشت چندین وقت که مدارک من تحت بررسی قرار گرفته اند ایمیل دیگری دریافت کردم به این مضمون:

for information on the assessment process and timeline for prospective students applying for Architettura LM4 - Architectural design - please consult thiswebpage
    توی این لینک جز مدارک درخواستی SOP, Recommendation و چیزهای دیگه ای ذکر شده که من نفرستادم! یعنی از من خواسته نشده بود!
    سوال من این هست که آیا مدارک من ناقص محسوب میشن؟ چیکار باید بکنم حالا!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)