صفحه 23 از 34 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 336

موضوع: کار در آمریکا در دوران دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی

سلام دوستان.من برنده امسال لاتاریم.ممنون میشم در مورد وضعیت کار حین تحصیل راهنمایی کنید.ممنونم
    کیس نامبر :2016AS64XX رویت قبولی : 20May 2015 کنسولگری : آنکارا

Member
    رشته و دانشگاه
    AUT - Mech Eng( Manufacturing & Prodection)

بچه ها یه سوال:
    اینکه برای گرفتن CPT باید 3 واحد مربوط به کارآموزی تو اون ترم برداریم دقیقا منظورش چیه؟ یعنی Course به اسم Internship هست که باید برداریم...؟ فک کنم تو مقطع ارشد اصن واحد کاراموزی نداریم درسته؟
    متن پایین توضیحیه که داده شده ولی جواب سوالمو نمی تونم توش پیدا کنم.
    Credit Requirement

You may request authorization for CPT to participate in training that is integral to your established curriculum. Training may be required or optional for your degree. Required training must be clearly identified and described in the course catalog or similar publication.
    If the training is not required by your major degree program, ISS requires you to receive academic credit from an internship, cooperative education program, practicum, or similar course through your academic department. Your academic department might not require you to earn credit for an optional training/work experience, but ISS requires academic credit be earned in order to authorize CPT. The credit must be earned in the same quarter for which CPT is authorized, though exceptions may be granted for students pursuing CPT during their vacation quarter. You must earn at least one CPT-related credit for each quarter of authorization granted. Graduate students may not use thesis or dissertation credit to fulfill the credit requirement.

Resume: BS GPA: 15.55/20 (3.16/4) ; GRE(Q166/V147/W3) ; iBT:98 ; 0 publication ; MS Applicant
    Admission Result: Rejected, Admitted but fund is undecided, full fund, No Fund
    UW-Madison - Oregon State - Clemson - Arizona State - Northern Illinois

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط gazmakh نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال:
    اینکه برای گرفتن CPT باید 3 واحد مربوط به کارآموزی تو اون ترم برداریم دقیقا منظورش چیه؟ یعنی Course به اسم Internship هست که باید برداریم...؟ فک کنم تو مقطع ارشد اصن واحد کاراموزی نداریم درسته؟
    متن پایین توضیحیه که داده شده ولی جواب سوالمو نمی تونم توش پیدا کنم.
    Credit Requirement

You may request authorization for CPT to participate in training that is integral to your established curriculum. Training may be required or optional for your degree. Required training must be clearly identified and described in the course catalog or similar publication.
    If the training is not required by your major degree program, ISS requires you to receive academic credit from an internship, cooperative education program, practicum, or similar course through your academic department. Your academic department might not require you to earn credit for an optional training/work experience, but ISS requires academic credit be earned in order to authorize CPT. The credit must be earned in the same quarter for which CPT is authorized, though exceptions may be granted for students pursuing CPT during their vacation quarter. You must earn at least one CPT-related credit for each quarter of authorization granted. Graduate students may not use thesis or dissertation credit to fulfill the credit requirement.
    درود بر شما
    در اکثر دانشگاهها وقتی بخوای از دوره ی CPT استفاده کنی (ارشد و دکتری) باید تو اون ترم یه course برداری به نام Internship (یا یه چیزی تو همین مایه ها). اینکه چند واحد هستش فک کنم بستگی به دانشگاه داشته باشه. دانشگاه ما یک واحد هستش مثلا.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

اگه مثلا یک اپلیکیشن توی google play بذارم و بفروشم. اون هم کار خارج از campus حساب میشه؟ حتی اگه application رو چند سال قبل نوشته باشم و الان بفروشمش؟؟

با سلام من به تازگی مدرک لیسانس خودمو در رشته حسابداری گرفتم! و قصد مهاجرت به آمریکا یا کانادا رو از طریق کار دارم. لطفا در این زمینه راهنماییم کنین. متاسفانه من هیچی از قوانین مهاجرت نمیدونم، اگه میتونین منو در جریان قوانین و ویزاها بزارین. ممنون.

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

سلام دوستان می شه لطفا کمک کنید واقعا گیج شدم....
    راستش من ترم اخر لیسانس عمران هستم و همیشه عاشق روانشناسی و موسیقی بودم و الان هم می شه گفت اکثر منابع روانشناسی رو خوندم و موسیقی هم به صورت حرفه ای کار میکنم(آهنگسازی و تنظیم و نوازندگی و میکس) راستش در آمریکا عمویی دارم که حاضر هست در حد مکان زندگی و خوراک و ماشین من رو ساپورت کنه ولی پول دانشگاه با خودم هست.راستش من خیلی پولدار نیستم و در حد دو سه ترم رو می تونم بدم ولی یکی از دوستام که از امریکا اومده بود گفت می تونی اونجا خوب پول در بیاری....ولی نمی خوام برای روانشناسی اقدام کنم چون زبان خیلی خوبی می خواد و بعدش احتمالا نمی تونم کار پیدا کنم و ویزام رو به H1 تبدیل کنم.خودم بین چندتا رشته برای فوق لیسانس که به اون ها هم علاقه دارم موندم.یکیش مدیریت هست و یکی دیگش علوم شناختی و سومی موسیقی...
    خواستم بدونم به نظر شما من توی چه رشته ای برای رفتن اقدام کنم؟ایا امریکا می شه اگه زرنگ باشی در هنگام تحصیل خوب پول دراورد مثلا از موسیقی؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

نقل قول نوشته اصلی توسط afshintarane نمایش پست ها
    سلام دوستان می شه لطفا کمک کنید واقعا گیج شدم....
    راستش من ترم اخر لیسانس عمران هستم و همیشه عاشق روانشناسی و موسیقی بودم و الان هم می شه گفت اکثر منابع روانشناسی رو خوندم و موسیقی هم به صورت حرفه ای کار میکنم(آهنگسازی و تنظیم و نوازندگی و میکس) راستش در آمریکا عمویی دارم که حاضر هست در حد مکان زندگی و خوراک و ماشین من رو ساپورت کنه ولی پول دانشگاه با خودم هست.راستش من خیلی پولدار نیستم و در حد دو سه ترم رو می تونم بدم ولی یکی از دوستام که از امریکا اومده بود گفت می تونی اونجا خوب پول در بیاری....ولی نمی خوام برای روانشناسی اقدام کنم چون زبان خیلی خوبی می خواد و بعدش احتمالا نمی تونم کار پیدا کنم و ویزام رو به H1 تبدیل کنم.خودم بین چندتا رشته برای فوق لیسانس که به اون ها هم علاقه دارم موندم.یکیش مدیریت هست و یکی دیگش علوم شناختی و سومی موسیقی...
    خواستم بدونم به نظر شما من توی چه رشته ای برای رفتن اقدام کنم؟ایا امریکا می شه اگه زرنگ باشی در هنگام تحصیل خوب پول دراورد مثلا از موسیقی؟
    در حین تحصیل شما اجازه کار نخواهید داشت. توصیه من اینه که شما هر طوری که شده در رشته ای تحصیل کنید که اولویت اول شماست.

Junior Member

سلام به دوستان گرامی:از دوستان عزیز کسی هست راهنمایی کنه برای مهاجرت به آمریکا از طریق skill worker چطور میشه اقدام کرد.1. دارای مدرک دانشگاهی از دانشگاههای هند (لیسانس مدیریت تجاری)
    )Bachelor Business Management (Marketing
    2. داشتن حدود 9 سال سابقه کار در سمت مکانیک (مونتاژ کار)
    Mechanic Assembler
    ممنون میشم از دوستان عزیز، اگر کسی تمایل به راهنمایی یا همکاری داشته باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی.

سلام.من می خوام این قضیه رو بدونم که 1:ایا دانشجوی دکترا می تونه بعد از ترم اول تو دانشگاه و یا جای دیگه ای کار کنه؟2:ایا میزان درامدش اونقد هست که از پس یه زندگی معمولی بر بیاد؟3:می شه مثلا تو همون شرکتی که حالا اینترشیپ برداشته استخدام بشه ؟ممنونم....

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

سلام.من اینو می دونم که واسه فوق لیسانس کار بهتر وزودتر از دکترا پیدا میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)