صفحه 17 از 34 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 336

موضوع: کار در آمریکا در دوران دانشجویی

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی

یه سوال دیگه من میتونم ویزام رو از F-1 به H-1 عوض نکنم و کارفرما یه ضرب درخواست گرین کارت کنه؟ بعد از اتمام تحصیل . کارفرما اشناس

Junior Member

دوستان اگر یکی رنک دانشگاهی که توش phd می خونه بالا نباشه چقدر روی اینده شغلی اش تاثیر داره؟ اونجا هم اینقدر مثل ایران حساسیت رو اسم دانشگاه وجود داره؟ و اینکه اگر تو یه رشته ای phd بگیری می تونی بعدا master دوم تو MBA بگیری؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط panizm نمایش پست ها
    دوستان اگر یکی رنک دانشگاهی که توش phd می خونه بالا نباشه چقدر روی اینده شغلی اش تاثیر داره؟ اونجا هم اینقدر مثل ایران حساسیت رو اسم دانشگاه وجود داره؟ و اینکه اگر تو یه رشته ای phd بگیری می تونی بعدا master دوم تو MBA بگیری؟
    1- رزومۀ شما بعد از اتمام دورۀ دکترا و وزن دستاوردهای شما بیش از اسم دانشگاه اهمیت داره.
    2- بله میتونید و مشکلی نداره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriya2014 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه من میتونم ویزام رو از F-1 به H-1 عوض نکنم و کارفرما یه ضرب درخواست گرین کارت کنه؟ بعد از اتمام تحصیل . کارفرما اشناس
    قانونا بله می تونن. اما مشکل اینجاست که پروسه گرین کارت در بهترین حالت بین 9 تا 14 ماه زمان می بره و شما بعد از تموم شدن درس و دوره OPT باید از آمریکا خارج بشید. یعنی حدود 14 الی 15 ماه از زمان فارغ التحصیلی زمان دارید که خیلی ریسکی هست.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Banned

سلام دوستان

زمانی که بخواهیم با مدرک دکتری که از آمریکا گرفته ایم در آمریکا استخدام شویم آیا به دانشنامه های لیسانس و فوق ایرانمون نیاز داریم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط austin نمایش پست ها
    سلام دوستان

زمانی که بخواهیم با مدرک دکتری که از آمریکا گرفته ایم در آمریکا استخدام شویم آیا به دانشنامه های لیسانس و فوق ایرانمون نیاز داریم؟

تا جائیکه من میدونم خیر. اگر هم لازم باشه به اصلش که احتیاج نیست، همون ترجمه رسمی کقایت میکنه. ولی من تا به حال نشنیدم برای استخدام از کسی اونا رو بخوان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    تا جائیکه من میدونم خیر. اگر هم لازم باشه به اصلش که احتیاج نیست، همون ترجمه رسمی کقایت میکنه. ولی من تا به حال نشنیدم برای استخدام از کسی اونا رو بخوان
    ممنونم. منظورتون از اونا ترجمه ی رسمی دانشنامه هست؟
    من ترجمه رسمی دانشنامه لیسانسمو دارم. ترجمه رسمی گواهی موقت ارشد رو هم دارم. اما دانشنامه ارشد رو نگرفتم. به نظرتون برای استخدام به مشکل بر میخورم؟

ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط austin نمایش پست ها
    ممنونم. منظورتون از اونا ترجمه ی رسمی دانشنامه هست؟
    من ترجمه رسمی دانشنامه لیسانسمو دارم. ترجمه رسمی گواهی موقت ارشد رو هم دارم. اما دانشنامه ارشد رو نگرفتم. به نظرتون برای استخدام به مشکل بر میخورم؟

ممنون
    من اون بالا هم اشاره کردم، تا حالا ندیدم مدرکهای لیسانس و فوق رو بخوان. همون PHD آمریکایی کفایت می کنه. البته شاید برای گرفتن ویزای کار برای اداره مهاجرت لازم باشه (احتمالا و بسته به نوع کاریه که دارین براش اپلای میکنین)

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی.

نقل قول نوشته اصلی توسط ouldoozbk نمایش پست ها
    کسی که ويزای F-2 داره هم حق کار نداره. فقط می تونه دنبال کار بگرده و وقتی کار پيدا کرد ويزاشو به H1 تغيير بده. فقط بايد آدم زبلی باشه که روی اين option حساب کرد. ولی اگر تونست کار پيدا کنه و ويزاشو به ويزای کاری تبديل کرد، بعد از 4 ماه Green card می گيره و اين برای همسرش هم که ويزای دانشجويي داره خيلی مفيده. ولی همونطور که گفتم اين کار پروسه راحتی نيست.
    ميشه لطفا بگيد اين اطلاعات رو از كجا اورديد يا لينكش رو بفرستيد؟ تا جاييكه من ميدونم f2 فقط ميتونه به f1 تغيير ويزا بده
    ممنونم

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hojjatsarvari نمایش پست ها
    ميشه لطفا بگيد اين اطلاعات رو از كجا اورديد يا لينكش رو بفرستيد؟ تا جاييكه من ميدونم f2 فقط ميتونه به f1 تغيير ويزا بده
    ممنونم
    بله این امکانپذیر هست (f2 به H1b) . شما میتونید هر اطلاعاتی در مورد انواع ویزا و پروسه درخواست و ... رو از سایت اداره مهاحرت آمریکا بدست بیارید. اینم لینک تبدیل ویزا http://www.uscis.gov/i-539

البته در نوشته دوستمون ouldoozbk یه اشتباه هست و اون اینکه ویزای کاری پس از 4 ماه تبدیل به گرین کارت نمیشه. بعد از گدشتن چند ماه از ویزای کار، کارفرما میتونه برای کارمندش گرین کارت اپلای کنه که اون هم شرایط و پروسه خودش رو داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)