صفحه 22 از 34 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 336

موضوع: کار در آمریکا در دوران دانشجویی

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کار حین تحصیل در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    فکر میکنم قانون دقیقش برای کارهای آنلاین اینه که کاری نباشه که فرصت شغلی رو از آمریکایی ها بگیره. اصولا فروش اجناس روی اینترنت و یا پول درآوردن از سایت خصوصی جزو این دسته از کارها میشن و قانونی هستن (البته در صورتیکه مالیاتش رو هم پرداخت کنید). حالا کار شما رو دیگه نمیدونم میشه جزو این دسته به حساب اورد یا نه.
    میشه لطفا منبع بدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    میشه لطفا منبع بدین؟
    منبع موثقی نمیتونم پیدا کنم (کسی که اینطوری پول در میاره اینو به من گفته بود). به نظر میاد که قانون دقیقی برای کارهای آنلاین وجود نداره و اکثر حرفهایی که آنلاین زده میشه برداشتهای شخصی از قوانین موجود هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    منبع موثقی نمیتونم پیدا کنم (کسی که اینطوری پول در میاره اینو به من گفته بود). به نظر میاد که قانون دقیقی برای کارهای آنلاین وجود نداره و اکثر حرفهایی که آنلاین زده میشه برداشتهای شخصی از قوانین موجود هستند.
    بخاطر همین ازتون منبع خواستم! مناقشه در مورد کارهای آنلاین زیاده اما شما اگر متن قوانین ویزای دانشجویی رو بخوانی کلمه ای مثل On-Campus میتونه مورد استناد قانونی قرار بگیره، و با توجه به این کلمه هر کاری به غیر از داخل دانشگاه غیر قانونی خواهد بود، به اضافه اینکه شما معمولا برای اینکارها مالیات پرداخت نمیکنی و اگر IRS حساب شما رو چک کنه و متوجه بشه که شما منبع درآمد دیگه ای داشتی (چون معمولا کارهای آنلاین پرداختهاشون هم به شکل پول دستی نخواهد بود!) به USCIS گزارش خواهی شد و دیپورت!
    من دیدم چندی از دوستان به کار تدریس میپردازند و مشکلی نداشتند (چون معمولا پول رو به صورت دستی میگیرند) ولی این دلیلی بر قانونی بودن قضیه نخواهد بود

Junior Member zarya آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی

سلام
    برای دکترا تو ایران یکی از تعهداتش اینه که تو همون دانشگاه ( البته دانشگاه دولتی ) باید تدریس کنی و به ازاش حقوق میگیری. حالا سوالم اینه که تحصیل در مقطع دکترا تو آمریکا یا اروپا هم همین تعهداتو داره یا فقط به یه دانشجو دکترا همون RA و TA تعلق میگیره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zarya نمایش پست ها
    سلام
    برای دکترا تو ایران یکی از تعهداتش اینه که تو همون دانشگاه ( البته دانشگاه دولتی ) باید تدریس کنی و به ازاش حقوق میگیری. حالا سوالم اینه که تحصیل در مقطع دکترا تو آمریکا یا اروپا هم همین تعهداتو داره یا فقط به یه دانشجو دکترا همون RA و TA تعلق میگیره ؟
    همچین تعهدی رو نخواهید داشت، شما به ازای پولی که میگیرین کار میکنین (البته خیلی بیشتر ) اما در خیلی از دانشگاههای امریکا اگر شما دکترای رشته های اقتصاد، بیزینس و .. رو بخوانید نمیگذارن فارغ التحصیل بشین مگر اینکه کار آکادمیک گیر بیارین!

Junior Member bios2bb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    FH Aachen, Engineering Informatics

سلام دوستان،

من در آلمان دانشجوی لیسانس انفورماتیک هستم. میخوام ترم آخر تحصیلیم رو به مدت 6 ماه از اواسط april تا اواسط october برم آمریکا در قالب Exchange student و از اونجایی که دانشگاه مقصدم NU San Diego کلاساش عصر ها برگزار میشه و من صبح رو خالی دارم. خواستم بدونم اگر گزینه ی campus job رو کنار بزاریم. و من از شرکتی نامه ی internship داشته باشم، ویزای من چه نوعی میشه؟

اگر همزمان من رو در مورد وضعیت کاری رشته های آی تی خصوصا در زمینه ی Networking و تفاوت کار در داخل و خارج از دانشگاه به طور مثال ار لحاظ درآمد راهنمایی کنید ممنون میشم.

در ضمن من دو سال سابقه ی کار دارم در آلمان در زمینه ی Networking...

با تشکر...
    ویرایش توسط bios2bb : May 19th, 2015 در ساعت 08:28 PM
    هر بنده اي از بندگانم به جاي پناه بردن به ديگري با نيت خالص به من پناه آورد، از کارش چاره جويي مي کنم، گر چه همه آسمانها و زمين و هر چه در آن است عليه او توطئه کنند!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bios2bb نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من در آلمان دانشجوی لیسانس انفورماتیک هستم. میخوام ترم آخر تحصیلیم رو به مدت 6 ماه از اواسط april تا اواسط october برم آمریکا در قالب Exchange student و از اونجایی که دانشگاه مقصدم NU San Diego کلاساش عصر ها برگزار میشه و من صبح رو خالی دارم. خواستم بدونم اگر گزینه ی campus job رو کنار بزاریم. و من از شرکتی نامه ی internship داشته باشم، ویزای من چه نوعی میشه؟

اگر همزمان من رو در مورد وضعیت کاری رشته های آی تی خصوصا در زمینه ی Networking و تفاوت کار در داخل و خارج از دانشگاه به طور مثال ار لحاظ درآمد راهنمایی کنید ممنون میشم.

با تشکر...
    ویزات که J-1 میشه. کار هم برای رشته ت فراوونه. به نظر من اگر می خوای آمریکا بمونی سریع یه کارفرمایی چیزی پیدا کن یا با یه استاد حرف بزن برای مستر. به نظر من شرایط خیلی خوبی داری و اگر در هر دو کشور (آلمان و آمریکا) non-resident هستی، به نظر من آینده ی بهتری در آمریکا خواهی داشت با توجه به رشته ت.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

سلام دوستان،

با تشکر...
    شما ویزاتون j خواهد بود، بازار کار خوبی در امریکا وجود داره با توجه به رشتتون، من دیدم دوستان کامپیوتری ما به راحتی اینتنرشیپ میگیرن!! کار در داخل دانشگاه به معنای نیروی کار با حقوق پایینه، در خارج از دانشگاه به عنوان اینترنشیپ بستگی به شرکتش داره ولی حداقل دو سه برابر دانشگاه خواهد بود.

برای اطلاعات دقیق راجع به ویزاتون میتونین به این لینک مراجعه کنید:
    http://j1visa.state.gov/programs/intern/

Junior Member bios2bb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    FH Aachen, Engineering Informatics

مرسی از پاسخ هاتون... در واقع بخش بزرگی از هدف من برای رفتن در اون بازه به آمریکا مقایسه ی اون شنیده ها و پروپاگاندای land of opprtunities هست که من در مورد آمریکا دارم با یه سیستم قدرتمند اقتصادی و سوسیال مثل آلمان که تصمیم بگیرم آلمان بمونم یا آمریکا...
    هر بنده اي از بندگانم به جاي پناه بردن به ديگري با نيت خالص به من پناه آورد، از کارش چاره جويي مي کنم، گر چه همه آسمانها و زمين و هر چه در آن است عليه او توطئه کنند!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

مرسی از پاسخ هاتون... در واقع بخش بزرگی از هدف من برای رفتن در اون بازه به آمریکا مقایسه ی اون شنیده ها و پروپاگاندای land of opprtunities هست که من در مورد آمریکا دارم با یه سیستم قدرتمند اقتصادی و سوسیال مثل آلمان که تصمیم بگیرم آلمان بمونم یا آمریکا...
    شما اگر زبان آلمانی fluent نبودید و در حد درس و دانشگاه بوده، بنده گارانتی می کنم پاتون برسه آمریکا دیگه برنخواهید گشت آلمان، ولو اینکه تا 11 شب ممکنه کار کنید و هی بگید ت"و آلمان 7 شب کار تعطیل میشد این چه وضعیه!"
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)