صفحه 21 از 34 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 336

موضوع: کار در آمریکا در دوران دانشجویی

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من ترم آخر masters هستم تو یکی از دانشگاه های آمریکا و میخوام امتحان FE بدم قبل فارغ التحصیلی. مشکل اینجاست که برای دادن این امتحان باید یه مدرک از آمریکا داشته باشین یا اگر ندارین باید evaluate کنین که $400 خرجشه. من هم اگه بشه نمیخوام این پول بدم ، کسی تجربه ای داره در این رابطه؟
    خیلی راه فراری نداره. باید مدرک 4 ساله هم داشته باشید. یعنی حتی اگه مستر بگیرید هم نمیتونید امتحان بدید. تنها راه دیگه اینه که بعد از گرفتن مستر 2 سال کار کنید. با مجموعا 4 سال سابقه کار و تحصیل میشه امتحان رو داد. البته مشکل کار گرفتنه ولی اگه کار گرفته باشید معمولا شرکت هزینه های مربوط به امتحان رو میده.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    خیلی راه فراری نداره. باید مدرک 4 ساله هم داشته باشید. یعنی حتی اگه مستر بگیرید هم نمیتونید امتحان بدید. تنها راه دیگه اینه که بعد از گرفتن مستر 2 سال کار کنید. با مجموعا 4 سال سابقه کار و تحصیل میشه امتحان رو داد. البته مشکل کار گرفتنه ولی اگه کار گرفته باشید معمولا شرکت هزینه های مربوط به امتحان رو میده.
    امتحان FE نیازی به سابقه کار نداره دوست عزیز. شما یک ترم مونده به فارغ التحصیلی میتونید امتحان FE رو بدید که یکی از requirement های امتحان اصلی یعنی همون PE هستش. دادن امتحان PE احتیاج به سابقه کار داره.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

سلام دوستان
    من ارشد روابط بین الملل هستم و برای دکتری آمریکا می خوام بورس بشم دوتا سئول دارم و ممنون می شم کمکم کنید
    1-آیا برای دکتری که بورس فول فاند داره امکان کار هست؟چقدر؟
    2-من که متاهل هستم و همسرم ارشد ژنتیک هست بهش با همون ویزای همراه کار میدن یا از همون اول نوع ویزاش کار هست یا با ویزای دانشجویی من باید بیاد و بعد ویزای کار بگیره؟
    ممنون که وقت گران بهاتون رو صرف مت میکنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

دوست عزیز امکان کار کردن نه با ویزای دانشجویی وجود داره و نه با ویزای همراه؛(به عبارت واضح تر ممنوعه) وبزای کار مورد نظر شما به دانشجو و همراه تعلق نمیگیره متاسفانه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadp1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد روابط بین الملل هستم و برای دکتری آمریکا می خوام بورس بشم دوتا سئول دارم و ممنون می شم کمکم کنید
    1-آیا برای دکتری که بورس فول فاند داره امکان کار هست؟چقدر؟
    2-من که متاهل هستم و همسرم ارشد ژنتیک هست بهش با همون ویزای همراه کار میدن یا از همون اول نوع ویزاش کار هست یا با ویزای دانشجویی من باید بیاد و بعد ویزای کار بگیره؟
    ممنون که وقت گران بهاتون رو صرف مت میکنید
    Quaecumque Vera

سلام مجدد
    یعنی همسرم که با من به عنوان همراه میاد اگر اسپانسر تو رشته خودش که کارشناسی ارشد ژنتیک هست پیدا کنه یا درخواست ویزای کار بده بازم قبول نمی کنن؟

سلام....
    من برای تحصیل در مقطع کارشناسی می خوام برم سن هوزه کالیفرنیا....به نظر شما حدودا در سال چند درصد از مخارجم رو می تونم خودم تامین کنم؟...چه شغل هایی برای دانشجو ها در آمریکا وجود داره؟...از شرکتی وام تحصیلی بگیرم بهتره یا با کار کردن مخارج دانشگاه رو بپردازم بهتره؟...چقدر میشه روی این شرکت ها حساب کرد؟...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad0094 نمایش پست ها
    سلام....
    من برای تحصیل در مقطع کارشناسی می خوام برم سن هوزه کالیفرنیا....به نظر شما حدودا در سال چند درصد از مخارجم رو می تونم خودم تامین کنم؟...چه شغل هایی برای دانشجو ها در آمریکا وجود داره؟...از شرکتی وام تحصیلی بگیرم بهتره یا با کار کردن مخارج دانشگاه رو بپردازم بهتره؟...چقدر میشه روی این شرکت ها حساب کرد؟...
    شما گرین کارت دارید یا با ویزای دانشجویی میخواهید بروید؟ اگرویزای دانشجویی میگیرید روی همین تاپیک توضیح داده شده که اجازه کار بیرون دانشگاه ندارید و وام تحصیلی هم نمیتوانید بگیرید. با گرین کارت قضیه فرق میکنه.

Lightbulb کار حین تحصیل در آمریکا

سلام
    من یه سوال دارم
    ممنون میشم جواب بدید
    من میخوام برای پی اچ دی برای امریکا اقدام کنم
    من رشتم کامپیوتره و طراحی سایت بلدم
    تو کار ما بعضی از سایت ها هستن که افراد میان اونجا پروژه هایی که میخوان و طرح میکنن و اگه تو بلد بودی اون پروژه رو انجام میدی و پولت رو میگیری.
    همه چی از طریق اون سایت انجام میشه و اصلا حتی تو درخواست دهنده پروژه رو هم نمیبینی و هر جای دنیا که باشی میتونی پروژه بگیری و پولت رو دریافت کنی. حتی از ایران هم میتونی این کارو انجام بدی. خلاصه اینکه جهانیه.

حالا سوالم اینه که:
    طبق قوانین امریکا انجام دادن اینجور کارهاهم، برای یک دانشجو ممنوعه؟ یا با این جور کارهای اینترنتی ، کاری ندارن؟

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کار حین تحصیل در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط saraesf2007 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال دارم
    ممنون میشم جواب بدید
    تو کار ما بعضی از سایت ها هستن که افراد میان اونجا پروژه هایی که میخوان و طرح میکنن و اگه تو بلد بودی اون پروژه رو انجام میدی و پولت رو میگیری.
    همه چی از طریق اون سایت انجام میشه و اصلا حتی تو درخواست دهنده پروژه رو هم نمیبینی و هر جای دنیا که باشی میتونی پروژه بگیری و پولت رو دریافت کنی. حتی از ایران هم میتونی این کارو انجام بدی. خلاصه اینکه جهانیه.

حالا سوالم اینه که:
    طبق قوانین امریکا انجام دادن اینجور کارهاهم، برای یک دانشجو ممنوعه؟ یا با این جور کارهای اینترنتی ، کاری ندارن؟
    جواب قانونیش اینه که شما نمیتونین اینجور کارها رو انجام بدین.
    البته دوستانی هستند که زیرآبی میرند

پیش فرض پاسخ : کار حین تحصیل در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط saraesf2007 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال دارم
    ممنون میشم جواب بدید

حالا سوالم اینه که:
    فکر میکنم قانون دقیقش برای کارهای آنلاین اینه که کاری نباشه که فرصت شغلی رو از آمریکایی ها بگیره. اصولا فروش اجناس روی اینترنت و یا پول درآوردن از سایت خصوصی جزو این دسته از کارها میشن و قانونی هستن (البته در صورتیکه مالیاتش رو هم پرداخت کنید). حالا کار شما رو دیگه نمیدونم میشه جزو این دسته به حساب اورد یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)