صفحه 26 از 34 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 336

موضوع: کار در آمریکا در دوران دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا در دوران دانشجویی

یه سوال
    یکی از دوستان دانشجو یک هفته پیش برای uber اپلی کرد و اپروو شد که ساعت خالی رو رانندگی کنه و پول در بیاره.
    ولی خب این طبق قانون امریکا خلاف محسوب می شه و کسی که F1 ویزا هست نمی تونه بیرون دانشگاه کار کنه.
    از اونجایی که ایشون هیچ درامدی از این طریق نداشته شما فکر می کنید صرفا اپلی کردن و اپروو شدن براش مشکل ساز می شه؟ و اگر آره باید چی کار کنه؟
    ویرایش توسط mohammad_k88 : May 15th, 2016 در ساعت 08:03 PM
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    یه سوال
    یکی از دوستان دانشجو یک هفته پیش برای uber اپلی کرد و اپروو شد که ساعت خالی رو رانندگی کنه و پول در بیاره.
    ولی خب این طبق قانون امریکا خلاف محسوب می شه و کسی که F1 ویزا هست نمی تونه بیرون دانشگاه کار کنه.
    از اونجایی که ایشون هیچ درامدی از این طریق نداشته شما فکر می کنید صرفا اپلی کردن و اپروو شدن براش مشکل ساز می شه؟ و اگر آره باید چی کار کنه؟
    تا جایی که من اطلاع دارم، صرف "اپلای کردن و پذیرفته شدن"، برای ایشون مشکل قانونی ایجاد نمیکنه. مشکل از اونجایی شروع خواهد شد که ایشون بر خلاف مقررات مربوط به ویزای F، از این طریق "درآمد" کسب کرده باشه؛

Working as an Uber driver, taxi driver, or other employment is not permitted on an F-1 visa. Whether the employer is technically Uber or the passengers, either way you getting paid for performing a service, which constitutes work
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

من همسرم برای دکترا می خواد بره آمریکا از اون جایی که فاندی که بهش می دن ممکنه برای هر دو تامون کم باشه من می خوام اگه بشه اونجا کار کنم آیا راهی هست مثلا کار توی کتابخونه یا هر جایی ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saba344 نمایش پست ها
    من همسرم برای دکترا می خواد بره آمریکا از اون جایی که فاندی که بهش می دن ممکنه برای هر دو تامون کم باشه من می خوام اگه بشه اونجا کار کنم آیا راهی هست مثلا کار توی کتابخونه یا هر جایی ؟؟؟
    وقتی با ویزای f1 or f2 اونجا باشید، اجازه کار ندارید. SSN هم که به شما میدن روش قید شده که اجازه کار ندارید. اگر درآمد شما از حد خاصی کمتر باشه (احتمالا ایالت به ایالت قوانینشون کمی متفاوت باشه)، میتونید برای برخی مزایا و کمک هزینه ها اپلای کنید. ازین طریق مثلا هزینه درمان نخواهید داد و یا یک سری کوپن برای خرید برخی اغلام دریافت میکنید. حتما از بچه های ایرانی دانشگاه خانومتون یا حتی دفاتر international office دانشگاه بپرسید برای شهر و منطقه خاص شما میتونن بهتر راهنمایی کنن.

Junior Member

متشکر از پاسختون برای فارسی زبان ها هم نمی شه کار کرد ؟؟؟؟ من شنیدم کسی که دانشجو نباشه می تونه توی کتابخونه های دانشگاهها کار جزیی انجام بده ولی نمی دونم چقدر صحت داره این حرف شما اطلاعی ندارین ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saba344 نمایش پست ها
    متشکر از پاسختون برای فارسی زبان ها هم نمی شه کار کرد ؟؟؟؟ من شنیدم کسی که دانشجو نباشه می تونه توی کتابخونه های دانشگاهها کار جزیی انجام بده ولی نمی دونم چقدر صحت داره این حرف شما اطلاعی ندارین ؟؟؟
    طبق قوانین ویزای F، دارنده ویزای F2 تنها میتونه کارهای داوطلبانه و بدون حقوق انجام بده

Can I work in the United States on a derivative F-2 or M-2 visa?
    No. Individuals in F-2 or M-2 status cannot work while in the United States

http://caracas.usembassy.gov/student_visa_faq.html#o
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

سلام دوستان،
    من تونستم براي تابستون اينترنشيپ بگيرم، به نظرتون بايد براي CPT اقدام كنم و CPT course بگيرم يا اين كارا لازم نيست و بدون اين هم ميتونم كار كنم؟!
    No news is good news

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibehnoud نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من تونستم براي تابستون اينترنشيپ بگيرم، به نظرتون بايد براي CPT اقدام كنم و CPT course بگيرم يا اين كارا لازم نيست و بدون اين هم ميتونم كار كنم؟!
    اصولاً به CPT نیاز هست وگرنه اجازه ی کار ندارید. با international Students Office محل تحصیلتون صحبت کنید دقیقاً بهتون می گن که چه کار باید بکنید

Junior Member

دوستان آگه توی شهر کوچیک پذیرش بگیریم شانسی برای گرفتن اینترشیپ هست؟
    میشه تابستان رو رفت و توی یه شهر بزرگ نزدیک اینترشیب گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad2009 نمایش پست ها
    دوستان آگه توی شهر کوچیک پذیرش بگیریم شانسی برای گرفتن اینترشیپ هست؟
    میشه تابستان رو رفت و توی یه شهر بزرگ نزدیک اینترشیب گرفت؟
    بله، مثلا تعدادی از بچه های ایرانی اینجا، تابستون رو در NY یا SFC یا شیکاگو، اینترن بودن و هستند. شهر ما هم یک شهر کاملا دانشجویی ست UGA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)