صفحه 24 از 34 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 336

موضوع: کار در آمریکا در دوران دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا در دوران دانشجویی

سلام .
    میخواستم بدونم در طول تحصیل میشه پروژه های کوچیک دانشجویی برای دانشجو ها یا افراد انجام داد و پول نقدی گرفت ؟
    با تسلط روی موارد زیر :
    web programming
    web design
    graphic design
    3d max , maya
    after Effect
    solid works , catia
    autocad

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان

می خواستم بپرسم که آیا در دوران تحصیل در دانشگاه(در مقطع PhD) می توان کاری غیر از RA و TA داشت؟
    مثلا کافی شاپ یا رستوران داخل دانشگاه را اجاره کرد؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aa1404 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان

می خواستم بپرسم که آیا در دوران تحصیل در دانشگاه(در مقطع PhD) می توان کاری غیر از RA و TA داشت؟
    مثلا کافی شاپ یا رستوران داخل دانشگاه را اجاره کرد؟
    سلام. طبق مقررات مربوط به ویزای F (ویزای دانشجویی) خیر نمیشه کاری غیر از کارهای درون دانشگاه داشت
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    سلام. طبق مقررات مربوط به ویزای F (ویزای دانشجویی) خیر نمیشه کاری غیر از کارهای درون دانشگاه داشت
    دز مورد ثبت patent چطور؟
    آیا میشه ثبت اختراع انجام داد؟

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی.

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    سلام.من می خوام این قضیه رو بدونم که 1:ایا دانشجوی دکترا می تونه بعد از ترم اول تو دانشگاه و یا جای دیگه ای کار کنه؟2:ایا میزان درامدش اونقد هست که از پس یه زندگی معمولی بر بیاد؟3:می شه مثلا تو همون شرکتی که حالا اینترشیپ برداشته استخدام بشه ؟ممنونم....
    1- بیرون دانشگاه خیر - داخل دانشگاه 20 ساعت در هفته(اگه برای کار On-Campus اپلای کرده باشی و قبولت کنن میتونی از همون ترم اول شروع کنی)...
    2- بستگی به خیلی از عوامل داره ولی مهمترینش مقدار پولی هست که در ازای یک ساعت کار به شما میدن ، اگه به ازای هر ساعت Minimum-Wage بدن (8.25$) نه نمیتونی از پسش بربیای(با در نظر گرفتن شهریه و امورات روزمره)(البته اخیرا چندتا از ایالت ها Minimum-Wage رو زیادتر کردن) !
    3- بله امکان پذیر هست ولی اول بستگی به نیاز اون شرکت داره و بعد به قابلت های شما.
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

سلام دوستان
    راستیتش پذیرشی که دارم واسه بهار 2016 هستش که از 26 ژانویه شروع میشه. به علت کمبود وقت، ازشون خواستم پذیرش رو به ترم تابستان دیفر کنند که پاسخشون این بود، احتمال اینکه در ترم تابستان بتونی واحد مناسب برداری کمه و بهتره به پاییز 2016 دیفر کنین. سوال بنده اینه که اگه واسه همون تابستون اقدام کنم(و با فرض موفق بودن فرایند ویزا) و نتونستم واحدی مناسب بردارم، اجازه کار بیشتر از اونی که واسه ی دارندگان ویزای دانشجویی مجازه، امکان کسبش وجود داره؟ مثلاً درخواستی از نهاد مربوطه(مثلاً اداره کار یا هر چیز مربوط به اون) داشته باشیم که با توجه به شرایط خاصی که پیش اومده، به طور موقت به شما اجازه ی کار بدن. در ضمن، اگه اشتباه نکنم، با ویزای F1، حق 20 ساعت کار در هفته اونم در محیط دانشگاه وجود داره. شغل هایی نظیر کار در رستوران و... (شغل هایی که روزمزد هستن)هم شامل این قوانین هستش؟
    ممنون از وقتتون

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستیتش پذیرشی که دارم واسه بهار 2016 هستش که از 26 ژانویه شروع میشه. به علت کمبود وقت، ازشون خواستم پذیرش رو به ترم تابستان دیفر کنند که پاسخشون این بود، احتمال اینکه در ترم تابستان بتونی واحد مناسب برداری کمه و بهتره به پاییز 2016 دیفر کنین. سوال بنده اینه که اگه واسه همون تابستون اقدام کنم(و با فرض موفق بودن فرایند ویزا) و نتونستم واحدی مناسب بردارم، اجازه کار بیشتر از اونی که واسه ی دارندگان ویزای دانشجویی مجازه، امکان کسبش وجود داره؟ مثلاً درخواستی از نهاد مربوطه(مثلاً اداره کار یا هر چیز مربوط به اون) داشته باشیم که با توجه به شرایط خاصی که پیش اومده، به طور موقت به شما اجازه ی کار بدن. در ضمن، اگه اشتباه نکنم، با ویزای F1، حق 20 ساعت کار در هفته اونم در محیط دانشگاه وجود داره. شغل هایی نظیر کار در رستوران و... (شغل هایی که روزمزد هستن)هم شامل این قوانین هستش؟
    ممنون از وقتتون
    بسته به قوانین دانشگاهتون داره، در کل برای اینکه ویزاتون معتبر بمونه باید به عنوان دانشجوی تمام وقت واحد داشته باشین برای همین بهتون گفته که واحد منااسب در ترم تابستون نداریم،
    حالا اگر RA هستید میتونین واحد ریسرچ برمیدارین.
    در مورد کار در خارج از دانشگاه میتونین از طریق CPT (کارآموزی) کاری رو که مربوط به پروژه یا رشته تحصیلیتون باشه در خارج از دانشگاه انجام بدین که در مورد کیس شما احتمالش تقریبا صفره چون معمولا کارآموزیهای تابستون رو از ژانویه مشخص میشه و در ثانی خیلی از دانشگاهها به دانشجوها در همون ترم اول اجازه کارآموزی نمیدن.
    یک قانونی وجود داره که به شما اجازه میده با توجه به شرایط بد اقتصادی تقاضای کار در خارج از دانشگاه رو بکنین که اون رو باید موافقت بشه و سخته گرفتنش و با توجه به اینکه ترم اولی هستید باز بعید هست.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

دوستمون نکات رو گفتند، فقط من نکته ای اضافه کنم که برای تقاضای CPT یا OPT شما حتما باید یکسال "تحصیلی" رو در امریکا گذرونده باشید تا به قول اینا eligible باشید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

دوستان عزیز ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره بده
    آگوست باید برای اولین بار بیام آمریکا و در دانشگاه برای مستر ثبت نام کنم و نیاز به شغل دارم میدونم که کار دانشجویی قبل از یک سال اونم بیشتر از 20 ساعت مقدور نیست ولی در هر صورت باید کار کنم زبان ام بد نیست و Real Estate Broker خوبی ام به نظر دوستان میتونم به صورت freelancer یا Agent در یک آژانس مسکن کار گیر بیارم ؟ و اگه امکان اش باشه با توجه به Commission Base بودن این کار میشه دو سه هزار تایی در ماه در آورد ؟ با توجه به رشته تحصیلی ام کار دیگه ایی ام بلد نیستم و کار فروشندگی یواشکی تو والمارت اینا هم با ساعتی 7 دلار دردی ازم دوا نمیکنه تو کار Real Estate تو امارات و ایران آدم موفقی بودم به نظر دوستان سیستم آمریکا خیلی متفاوته ؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad911 نمایش پست ها
    دوستان عزیز ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره بده
    آگوست باید برای اولین بار بیام آمریکا و در دانشگاه برای مستر ثبت نام کنم و نیاز به شغل دارم میدونم که کار دانشجویی قبل از یک سال اونم بیشتر از 20 ساعت مقدور نیست ولی در هر صورت باید کار کنم زبان ام بد نیست و Real Estate Broker خوبی ام به نظر دوستان میتونم به صورت freelancer یا Agent در یک آژانس مسکن کار گیر بیارم ؟ و اگه امکان اش باشه با توجه به Commission Base بودن این کار میشه دو سه هزار تایی در ماه در آورد ؟ با توجه به رشته تحصیلی ام کار دیگه ایی ام بلد نیستم و کار فروشندگی یواشکی تو والمارت اینا هم با ساعتی 7 دلار دردی ازم دوا نمیکنه تو کار Real Estate تو امارات و ایران آدم موفقی بودم به نظر دوستان سیستم آمریکا خیلی متفاوته ؟
    ممنون
    حتی اگر کسب درآمد به این روش برای دانشجویان خارجی غیرقانونی نمی بود (که هست)، در بیشنر ایالتها کار real estate مستلزم گذراندن دوره و امتحانات لایسنس مربوطه است که برای شما امکانش نخواهد بود. بدون داشتن لایسنس رسمی هم که کسی نمیتواند به شما کمیسیون پرداخت کند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)