صفحه 11 از 34 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 336

موضوع: کار در آمریکا در دوران دانشجویی

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی.

ایا دانشجویان در طول تحصیل میتونند Internship با حقوق داشته باشن؟ اگر بله. ایا محدودیت زمانی و حقوقی هم داره؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    ایا دانشجویان در طول تحصیل میتونند Internship با حقوق داشته باشن؟ اگر بله. ایا محدودیت زمانی و حقوقی هم داره؟

yes, you can use CPT for working full-time in summer and using pre-OPT during the fall/spring semesters. you can be paid but the timing is very important and internship must end at the end of summer session.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eshi1362 نمایش پست ها
    سلام، از اونجایی که دیدم خیلی ها در مورد درآمد سوال دارند خواستم چند نکته رو یادآور بشم. در آمریکا با ویزا دانشجویی کار خارج محوطه دانشگاه نمی شود کرد ولی یک سری کارهای آنلاین به شرطی که درآمد شما در سال زیر 20000$ باشه می شود انجام داد. ولی کارهای سهام و گوگل نمی شود انجام داد. هم برای ویزا اف1 هم اف2.
    اخیراً میبینم که دانشجو ها بدون داشتن فاند کافی میان آمریکا به امید انکه اینجا به نحوی مسأله رو حل کنند، ولی پس از مدتی مجبور میشند که بروند در مال ها یا رستوران های با صاحب غیر آمریکایی کار کنند. چون آمریکایی ها این ریسک رو نمی کنند که به کسی که اجازه کار نداره کار بدن. در اینجا اداره مهاجرت و مالیات ادارات سختگیری هستند. ولی راه هایی هست که به صورت قانونی افراد می توانند در حد گذران امور زندگی در آمد داشته باشند. همچنین اگر خانواده ای باشد که یکی از والدین مشغول امر در آمد باشه می توانند درآمد نسبتاً مناسبی از این راه ها داشته باشند. و با اداره مهاجرت و مالیات هم تداخلی پیدا نکنند.
    سلام. من 2 خط آخر صحبتتون رو نمی فهمم. این راه های قانونی برای دانشجوی ویزای اف 1 چی میتونه باشه؟

سلام دوستان

امکانش هست که من برای مقطع کارشناسی ارشد برای یه کشور اروپایی اقدام کنم ، بعد در این صورت امکانش هست از اون کشور بعد از اتمام تحصیلات به عنوان کار برای آمریکا اقدام کنم ؟ آیا امکان داره ؟ با اینکه سیتیزن آمریکا یا اروپا نیستم ؟!!!

ممنون میشم منو کمک کنید

Junior Member

یک سوال داشتم کسی که اجازه کار توی امریکا داشته باشه و کاری هم بلد نباشه میتونه جوری کار کنه که هم خرج دانشگاه رو بده و هم زندگی کنه -- 1 نفر

Junior Member

دوستان در باره حقوق میشه در امریکا یکی بگه ساعتی چقدر حد اقل و حد اکثر هست ؟ منظورم کار هایه خدماتی ساده هست ....

Junior Member

کسی میدونه بعد از opt وقتی h1 می گیری این ویزا مولتی یه یا بر اساس ویزای f1 سینگل می مونه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط boom نمایش پست ها
    دوستان در باره حقوق میشه در امریکا یکی بگه ساعتی چقدر حد اقل و حد اکثر هست ؟ منظورم کار هایه خدماتی ساده هست ....
    این سوال منم هست

Junior Member

دوستان لطف کنند جواب من را هم بدن . این کار کردن که اینقد در برابرش منع قانونی وجود داره شامل کار های بر پایه مهارت کامپیوتری مثل طراحی سایت یا برنامه نویسی ( به صورت قراردادی آنلاین) هم میشه ؟؟؟

سلام
    اوضاع کار در آمریکا برای فارغ التحصیل دکتری رشته محیط زیست از یکی از دانشگاه های آمریکا چگونه است؟
    اگر یقین داری روزی پروانه می شوی، بگذار روزگار هر چه می خواهد پیله کند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)