صفحه 16 از 34 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 336

موضوع: کار در آمریکا در دوران دانشجویی

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی

سلام بر دوستان عزیز

اگر با بازار بورس و یا بازارهای معاملاتی مشابه مثل فارکس آشنا باشید حتما اسم نرم افزار metaTrader رو شنیدید یا باهاش کار کردید . توی این نرم افزار(و احتمالا نرم افزارهای مشابه) میشه کدنویسی کرد و بعد نرم افزار به صورت کاملا خودکار خودش معامله انجام بده و نیاز به حضور کاربر پشت کامپیوتر هم نباشه .

یعنی شما به نرم افزار میگید استراتژی خرید و فروش من اینه ، حالا خودت هر روز بگرد ببین کدوم ها مناسبند بخر و بفروش!

حالا سوال من اینه که آیا این کار برای یک دانشجو در آمریکا مجاز هست یا خیر؟ (قبلا در سایت خوانده بودم که معامله در بورس تا یک سقفی مجاز هست و بیشتر امکان نداره) اما اگر معاملات به صورت کامل توسط نرم افزار انجام بشه یعنی فرقی نمیکنه و بازم محدودیت داره؟

هرچند با اعمال هر نوع محدودیت بازم میشه روی استراتژی های میان و بلند مدت کار کرد و در کل به نظرم کار سهام کار خوبی باشه (هرچند یکجای دیگه از سایت هم خوندم که انگار دانشجو های خارجی نمیتونن وارد بازار سهام آمریکا بشند؟!! )

هرچند اگر این امر هم درست باشه و خارجیا نتونن وارد بازار سهام آمریکا بشند ، فکر کنم بازار های جهانی مثل فارکس یا اصلا همین بورس خودمونم کاملا جوابگو باشه (البته برای بلدش) ولی من دلم میخواد سر از بازار آمریکا دربیارم و اونجا هم معامله کنم ، از این جهت پرسیدم . همچنین دردسر حمل پول نداشته باشم و کارمزد بیخودی هم ندم!

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی.

نقل قول نوشته اصلی توسط eshi1362 نمایش پست ها
    سلام، از اونجایی که دیدم خیلی ها در مورد درآمد سوال دارند خواستم چند نکته رو یادآور بشم. در آمریکا با ویزا دانشجویی کار خارج محوطه دانشگاه نمی شود کرد ولی یک سری کارهای آنلاین به شرطی که درآمد شما در سال زیر 20000$ باشه می شود انجام داد. ولی کارهای سهام و گوگل نمی شود انجام داد. هم برای ویزا اف1 هم اف2.
    اخیراً میبینم که دانشجو ها بدون داشتن فاند کافی میان آمریکا به امید انکه اینجا به نحوی مسأله رو حل کنند، ولی پس از مدتی مجبور میشند که بروند در مال ها یا رستوران های با صاحب غیر آمریکایی کار کنند. چون آمریکایی ها این ریسک رو نمی کنند که به کسی که اجازه کار نداره کار بدن. در اینجا اداره مهاجرت و مالیات ادارات سختگیری هستند. ولی راه هایی هست که به صورت قانونی افراد می توانند در حد گذران امور زندگی در آمد داشته باشند. همچنین اگر خانواده ای باشد که یکی از والدین مشغول امر در آمد باشه می توانند درآمد نسبتاً مناسبی از این راه ها داشته باشند. و با اداره مهاجرت و مالیات هم تداخلی پیدا نکنند.
    ميشه لطفا منبع اين صحبتتون رو هم بذاريد؟ چون ما الان نياز به مرجع و منبع اين داريم که ميشه کار انلاين با درامد زير 20000$ در سال انجام داد. در ضمن اين قضيه براى ويزاى f2 ممنوع هست؟
    دوستان اگر کسى ميدونه با منبع به من بگه. ممنونم.
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

کسى از دوستان با ويزاى F1 يا F2 کار انلاين amway رو انجام داده؟
    اگه اين شرکت امريکايى سر ماه مزاياى ما رو به حسابمون بريزه، اين اطلاعات چه از سوى بانک و چه از سوى شرکت amway در اختيار اداره مهاجرت قرار ميگيره؟
    اين کار رو تازه شروع کرديم و قصد ادامه هم داريم اما اگه ديپورت بشيم ارزشش رو نداره. در ضمن اسممون هم توى اين شرکت ثبت شده ولى اونها از ما در مورد مجوز کار نپرسيدند.
    لطفا يکى منو راهنمايى کنه.
    سپاسگزارم.
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

Junior Member hamidmech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

ذوستان با این اوصاف که نمیشه کار کرد در زمان تحصیل به نظر شما برای دوره دکترا کارهای دانشگاه کفاف یک نفرو میده؟

Junior Member jhangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

آقا در یک کلام میشه بگید به کار فارکس گیر میدن یا نه؟
    اصن کار با یه بروکر روسی مثل آلپاری که هیچ چیزش هم ربطی به امریکا نداشته باشه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidmech نمایش پست ها
    ذوستان با این اوصاف که نمیشه کار کرد در زمان تحصیل به نظر شما برای دوره دکترا کارهای دانشگاه کفاف یک نفرو میده؟
    سلام
    بازم سوال شما بستگي به دانشگاهش داره و اينكه براي اين كار چه مقدار به شما تعلق ميگيره. و مورد بعدي هزينه ي مقطع تحصيلي شماست كه اگر Undergraduate ‌باشي يا Graduate بازم فرق داره و اينكه اصلا دانشگاه خصوصي باشه يا State.‌با اين اوصاف اگر فاند نداشته باشيد من بيشتر مورادي كه ديدم كافي نبوده و شما ناچاري مبالغي از جيبتون هزينه كنيد.
    حالا بازم ببينيد دانشگاه كجاست و رقابت براي كار داخل دانشگاه تا چه حده. روي گزينه هاي وام دانشجويي فكر كنيد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidmech نمایش پست ها
    منظورتون از کار دانشگاه چیه؟ اگر RA TA باشه در حد 20 ساعت در هفته بله کفاف میده. اما اگه منظورتون کارهای دانشجویی مثل کار کردن تو gym و .... است، معمولا minimum wage میدن. ضمنا پیدا کردن این جور کارها حداقل تو سال اول آسون نیست چون به هر حال کلی دانشجوی لیسانس آمریکایی هستن که با زبان بهتر و آشنایی بیشتر به سیستم بهتر از یه خارجی از پس اون کارا بر میان.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member hamidmech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

مرسی دوست عزیز Ra مدنظرم بود (شرمنده بیان نکردم) من برای دوره دکترا قرار است اقدام کنم ولی این محدودیت 20 ساعت آدم رو نگران می کنه؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    شما بیا یه جای معمولی یه مستر با فاند پذیرش بگیر و خوب رزومه بساز بعدش برو دانشگاه تاپ برای دکترا. شما اگه از دانشگاهای تاپ ایران فارغ التحصیل شدید که لزومی نداره واسه دکترا تو آمریکا پول خرج کنید. اگرم خلا تحصیلی و روزمه رو با پول می خواید چبران کنید که کلا بی خیال تاپ 15 شید چون از پس درسهاش برنخواهید آمد (اگر از پس شهریه هم بربیاید)
    ممنون
    آخه بحث اینه که رشته با رشته خیلی فرق داره.الان من تغذیه دام خوندم و رزومه ی خوبی هم دارم ولی مشکل اینجاست که کلا پذیرش توی رشته ی من در امریکا خیلی کمه.برای دکتراش فاند خیلی سخت پیدا میشه.من الان 2-3 ساله با تمامی اساتیدی که با کارم شبیه اند در ارتیاطم (توی امریکا بیشتر از 50 تا نمیشن).خیلی هاشون کامل من میشناسن و خیلی وقته باهاشون در ارتباطم.شاید باورت نشه استادی بوده که به من سه سال قول داده بود ولی نتونست فاند جور کنه (استاد تمام توی دانشگاه واشینگتن،با شاگردای چینی اش تماس گرفتم،گفتن ما رو چین بورس کرده و اصلا توی گروه هر کی داره دکترا میخونه با فاند خودشه).از این استادها توی ویرجینیا تک،پوردو،اوهایو،اورگون،تگ زاس تک،وست ویرجینیا، و.... داشتم.ولی فایده ای نداره.حتی به بعضی هاشون پیشنهاد بدون فاند رفتن دادم میدونی چی گفتن؟؟؟

In my estimation it costs about a minimum of $200,000 per student to conduct research in addition to their tuition, fees, and living expenses.

I don’t feel good about accepting a student right now and having to find yet another $200,000.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

دوستان من پذیرش بدون فاند گرفتم . کل پستها رو تا اینجا خوندم و متوجه شدم که بدون فاند رفتن به امید پیدا کردن کار ممکنه عقلانی نباشه ولی فرضا اگه من برم و مشکل مالی پیدا کنم اونوقت از ایران میتونن برام پول بفرستن؟ چجوری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)