صفحه 3 از 34 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 336

موضوع: کار در آمریکا در دوران دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی.

با سلام
    کسی می دونه که آیا می شه به درآمد کارایی مثل "منبت کاری" یا "معرق کاری" تو آمریکا امید داشت یا نه؟؟ منظورم اینه که می شه با فروش کارایی صنایع دستی تو آمریکا پول برای خرج زندگی و تحصیل در آورد یا نه؟؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

خب بعضا توی کمپس دانشجوها در قالب گروه های مختلف چیزهای مختلفی را به فروش می ذارند. حتی مثلا دستپختشون رو. ولی فک نمی کنم اینقدری باشه که بشه بهش جدی و به عنوان منبع در آمد فک کرد. بیرون از کمپس هم که باز ماجرای خودش رو داره و اون هم اینکه اساسا نباید وقتی روی ویزای دانشجویی هستید خدمتی رو بیرون از کمپس ارایه بدید که در قبالش پول بگیرید. حالا ارایه دادن کالا هم جای خودش رو داره!

Junior Member

ببخشید کسی می دونه امکان این هست که اگه در دوره تحصیل و داشتن ویزای F1 کسی تونست کار خوب پیدا کنه اونوقت بتونه ویزاش رو بکنه H1 و درسش رو به صورت پاره وقت ادامه بده؟
    یک سوال دیگه هم اینکه Internship به صورت پاره وقت چطور؟ (که فقط تابستون نباشه و در طول سال تحصیلی هم باشه) می دونم پیداکردنش سخته ولی آیاکلا شرکتهایی هستن که اینطوری حاضر باشن؟

internship لزوماً تابستون نیست. قانوناً باید 3 ترم رو تموم کرده باشی و در ترم چهارم اقدام کنی.
    راه، همان است که تو می‌روی.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarhb
    ببخشید کسی می دونه امکان این هست که اگه در دوره تحصیل و داشتن ویزای F1 کسی تونست کار خوب پیدا کنه اونوقت بتونه ویزاش رو بکنه H1 و درسش رو به صورت پاره وقت ادامه بده؟
    یک سوال دیگه هم اینکه Internship به صورت پاره وقت چطور؟ (که فقط تابستون نباشه و در طول سال تحصیلی هم باشه) می دونم پیداکردنش سخته ولی آیاکلا شرکتهایی هستن که اینطوری حاضر باشن؟
    بله،‌ این امکان وجود داره که شما ویزاتون رو وسط تحصیل به H-1 تبدیل کنید و درس رو به صورت پاره وقت ادامه بدهید. چند تا از دوستان من این کار رو کرده‌اند،‌ اما متاسفانه اغلب موفق به اتمام دوره دکترا نشدند و در نهایت مجبور شدند که درس رو رها کنند. در نتیجه اگر واقعا مجبور نیستید که این کار رو بکنید، بهتره که دنبالش نباشید.
    قوانین Internship در طول سال تحصیلی با تابستون فرق می‌کنه. من دقیقا جزئیاتش رو نمی‌دونم، اما اگر از دانشگاه بپرسید حتما بهتون خواهند گفت. تا اینجا که من اطلاع دارم، در طول سال تحصیلی باید ثبت نام کرد و قسمتی از شهریه دانشگاه رو بپردازید تا بتونید internship برید.

من برای تابستون فاند ندارم و در نامه پذیرش نوشته که توی تابستون خودت میتونی کار کنی...میخواستم ببینم میشه با F1 کار کرد و آیا باید حتما internship باشه؟ و آیا امیدی هست که کار پیدا کنی؟ یا اینکه توی یه دانشگاه دیگه RA بشی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram29
    من برای تابستون فاند ندارم و در نامه پذیرش نوشته که توی تابستون خودت میتونی کار کنی...میخواستم ببینم میشه با F1 کار کرد و آیا باید حتما internship باشه؟ و آیا امیدی هست که کار پیدا کنی؟ یا اینکه توی یه دانشگاه دیگه RA بشی؟
    You can work full time on or off campus under Curricular Practical Training (CPT) regulations in summer. The work can be internship, RA in other schools or any other practicum directly related to your field of study. You just need to have your CPT paperwork done by international students' office of your school. If you plan ahead to apply for summer works, you can be reasonably hopeful to hunt a job. CN

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

دوستان عزیز سلام

(امیدوارم سوالم رو جای خوبی مطرح کرده باشم)

عمه من در آمریکا یک داروخانه دارد و من میخواهم پیش عمه ام کار کنم.یا اینکه پیش شوهر عمم. آیا دولت آمریکا میتواند

مانع فعالیت من شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun
    دوستان عزیز سلام
    (امیدوارم سوالم رو جای خوبی مطرح کرده باشم)
    عمه من در آمریکا یک داروخانه دارد و من میخواهم پیش عمه ام کار کنم.یا اینکه پیش شوهر عمم. آیا دولت آمریکا میتواند
    مانع فعالیت من شود؟
    کافی بود برای گرفتن پاسخ سوالتون این ۲ صفحه تاپیک رو بخونید!
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

سلام
    بنده می خواهم تو رشته خلبانی تو یکی از flight school های آمریکا درس بخونم.
    کل دوره تقریبا 12 ماه هست. و خود school هم تقریبا تضمین می کنه که بعد از اتمام درسم ما رو بعنوان pilot instructor (معلم خلبان) استخدام می کنه.
    آموزشگاه گفته که برای تحصیل در اونجا باید ویزای M-1 داشته باشیم و برای کار ویزای J-1.
    حال سوال من این هست که آیا ویزای J-1 محدودیت زمانی داره؟
    آیا می تونم بجای ویزای J-1 از ویزای H1 استفاده کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)