صفحه 30 از 34 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 336

موضوع: کار در آمریکا در دوران دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا در دوران دانشجویی

اگه ما توان پرداخت شهریه و یه مشکل شدیدی مثل این داشته باشیم میتونیم بیرون از دانشگاه کار کنیم

Junior Member

تابستان هم مثل ما سه ماه هست ؟
    اگه من تو ایران برنامه بنویسم بعد بیام اینجا پوبش بگیرم چی ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

سلام دوستان
    من میخوام بدونم آیا در آمریکا (با داشتن گرین کارت) میشه کار تعمیر تخصصی الکترونیک مثل ایران انجام داد؟حالا تعمیر هرچیزی از لپتاپ بگیر تا بوردهای خودرو و .... کسی چنین مغازه هایی دیده؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام بدونم آیا در آمریکا (با داشتن گرین کارت) میشه کار تعمیر تخصصی الکترونیک مثل ایران انجام داد؟حالا تعمیر هرچیزی از لپتاپ بگیر تا بوردهای خودرو و .... کسی چنین مغازه هایی دیده؟

در مورد شدنش، بله میشه، من توی شهری که هستم دیدم که موبایل رو تعمیر میکنند ولی به شخصه مراجعه نکردم و نمیدونم داستان هزینه ها و تعداد مشتری و ... چجوری ست
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

سلام . من با ویزای اف ۱ دکتری میخونم و SSN دارم چون ۲۰ ساعت GTA هستم. اخیرا اجناسی رو با قیمت پایین می خرم و میفروشم تو Ebay. اما به عنوان basic seller هست وبرای professional seller شدن باید SSN بدم که من جرات نکردم و نخواهم داد اگر چه الان بیشتر از 30 ایتم در ماه نمیتونم بفروشم. ایا خطر دیپورت شدن وجود داره؟ ممنونم دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing,ATU

سلام
    دوستان بنده یک سوالی داشتم و خواهش میکنم اگر کسی اطلاعی داره به بنده کمک کنه ممنونش میشم
    بنده به دلیل مشکل خدمت باید جهت خروج از کشور سند بگذارم. اگر بنده برای مقطع دکتری در رشته ی MARKETING از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش همراه با بورس بگیرم آیا این مقدار بورس در حدی هست که من قبل از اتمام تحصیلات(4-5) سال حدود 20 ملیون جهت آزاد کردن سند save کرده باشم یا خیر و اگر نه با کار دانشجویی درون دانشگاه میشه یا خیر؟!؟
    ممنون از راهنماییتون.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zadora نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بنده یک سوالی داشتم و خواهش میکنم اگر کسی اطلاعی داره به بنده کمک کنه ممنونش میشم
    بنده به دلیل مشکل خدمت باید جهت خروج از کشور سند بگذارم. اگر بنده برای مقطع دکتری در رشته ی MARKETING از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش همراه با بورس بگیرم آیا این مقدار بورس در حدی هست که من قبل از اتمام تحصیلات(4-5) سال حدود 20 ملیون جهت آزاد کردن سند save کرده باشم یا خیر و اگر نه با کار دانشجویی درون دانشگاه میشه یا خیر؟!؟
    ممنون از راهنماییتون.
    پاسخ این سوال، کاملا بستگی به خودتون، نحوه خرج کردنتون و البته هزینه های زندگی در شهری که مشغول به تحصیل خواهید شد، داره!

در مورد کار دانشجویی در دانشگاه، همونطور که بارها اشاره شده، شما نهایتا 20 ساعت میتونی کار کنی، نرخ کارهای داخل دانشگاه هم معمولا از ساعتی 14 دلار تا ساعتی 25 دلار (با توجه به دانشگاه، نوع کار، ایالت و... میتونه متفاوت باشه) هست
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام به دوستان، می خواستم بپرسم امکان تاسیس استارت اپ در دوران دانشجویی دکتری در آمریکا هست یا خیر؟

Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

Junior Member writer آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام،
    شما با داشتن گرین کارد اجازه کار دارید و میتونید در صورتی که در یک تعمیرگاه الکترونیک کار پیدا کنید و استخدام بشید کار کنید ولی خودتون نمیتونید بدون داشتن مدرک مرتبط و مجوز قانونی تعمیرگاه الکترونیکی مثل ایران باز کنید و اجازه نمیدهند بهتون حتی با داشتن گرین کارد یا سیتیزن شیپی. موفق باشید

Junior Member writer آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud01 نمایش پست ها
    اگه ما توان پرداخت شهریه و یه مشکل شدیدی مثل این داشته باشیم میتونیم بیرون از دانشگاه کار کنیم
    بله، در چنین شرایطی میرید پیش امور بین الملل دانشگاه و ازشون میخواهید که بهتون اجازه کار خارج از کمپس بدن. اونا هم ازتون میخان که ثابت کنید مشکل مالی دارید مثلا حساب بانکیتون را چک میکنند تا ببینند گردش مالیتون چطور بوده و آیا پول زیادی در دسترس دارید یا نه. اگه پولی زیادی در حساب نداشتید اجازه میدن کار کنید و اجازه نامه کتبی بهتون میدن و باید یه سری کاغذ بازی و مراحل اداری طی بشه تا اپروو بشید. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)